Home

Forumas

Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
Marijus.K parašė:
Giedrius.Š parašė:
O man toks patiktu,aisku iki idealaus truksta pilno integravimo,bet ir dydis ir garazas :)

Vienu zodziu tas eura mobil  2 asiu kuris virs Roberto ikelto fiato.
Na tas geresnis. Geriau vaziuos nei vienaasis, lygiau. Bet ant zoles misios, ypac  pasikrovus. Aisku dar geriau Iveco. Bet sitas jau sunkesnis
Ir tas dviasis ir iveco vistiek jau c kategorija.
J.J
KAIP CE PASAKIUS. .  dar  pasmus   pats keliavimo poziuris skiresi... man nera idomu brangiai keliauti.man labiau patinka minimalizmas,  ... ai, va pakviesiu ce  ta PUPU DEDE  tai jis jums isaiskins kad negalima i afrika su brangiu kemperiu vaziuoti.. va... jis man vakar pasakojo kaip po afrika keliavo..
Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
Marijus.K parašė:
Giedrius.Š parašė:

O man toks patiktu,aisku iki idealaus truksta pilno integravimo,bet ir dydis ir garazas :)



Vienu zodziu tas eura mobil  2 asiu kuris virs Roberto ikelto fiato.
Na tas geresnis. Geriau vaziuos nei vienaasis, lygiau. Bet ant zoles misios, ypac  pasikrovus. Aisku dar geriau Iveco. Bet sitas jau sunkesnis
Beje, kam idomu, galiu parekomenduoti trejeta kemperiu, kur zinau kad seimininkai parduoda. Du metu senumo, vienas kokiu triju keturiu Mc Louis Nevis integruotas. Kainos aisku gali kandziotis, bet tai bus pigiau nei naujas.
Gal kur yra foto tik akims paganyti?
Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
Vktoras.J parašė:
KAIP CE PASAKIUS. .  dar  pasmus   pats keliavimo poziuris skiresi... man nera idomu brangiai keliauti.man labiau patinka minimalizmas,  ... ai, va pakviesiu ce  ta PUPU DEDE  tai jis jums isaiskins kad negalima i afrika su brangiu kemperiu vaziuoti.. va... jis man vakar pasakojo kaip po afrika keliavo..
Daznai as ji matau ,manau jei galetu tai tikrai pasikeistu jis ta savo kemperi.
Jis turi naujesni, tik nevazineja. Sake nieks auku nebeduoda. Buvo atvazeves i Kelioniu vyna, kazko pasitvarkyt.
Giedrius.Š parašė:
Vktoras.J parašė:
KAIP CE PASAKIUS. .  dar  pasmus   pats keliavimo poziuris skiresi... man nera idomu brangiai keliauti.man labiau patinka minimalizmas,  ... ai, va pakviesiu ce  ta PUPU DEDE  tai jis jums isaiskins kad negalima i afrika su brangiu kemperiu vaziuoti.. va... jis man vakar pasakojo kaip po afrika keliavo..
Daznai as ji matau ,manau jei galetu tai tikrai pasikeistu jis ta savo kemperi.
Cia Nevis, manau dar galima nudereti, nes jis niekur neskuba, bet pazystu seimininka.Kemperis pirktas naujas Vokietijoje.
J.J
darom  keliautojo patarimus nuo  PUPU DEDES,,,  CD  DISKE.. GALIMA BUS PAS JI ISIGYTI...
Na man keliauti nesimaudziusiam, neturint tualeto jokia pramoga. Daugiau visa kita skonio reikalas. As didesnis zmogus, kaip sakant traukiu virs 100, man patogiau su didesniu. Pupu dede tik su suniukais keliauja, jam gal ir raskladuske gal gerai. As jo nesmerkiu ir neniekinu, kaip ir kitu zmoniu pasirinkimo. Kiekvienam savo.
J.J
yra viena toks gyvenimiskas pastebejimas,,svajo nepachnet,,  :):D.. apsiprausti  butina o va maudytis juroje reikia, kitaip netenka prasmes keliauti..:D. ce mano   privati va tokia nuomone...:D
Pasakysiu populiariai: kiekvienam savo