Home

Forumas

Robertas.M parašė:

Siūlau grįžti prie labai įdomios ir bent jau man dabar aktualios temos, kaip ir kas čia yra su tais kemperiais.


Klaipėdiniai (Hymer) ta pati kalba apie integruotus, sako nuo 2006 iki 2009 tas pats hymer ir daugelis  kitu gamino prasčiau nei įprasta, suprantama ne visi, nesitiki kad visi vienu ipu staiga pradėtu, dėl alkoviniu nuomonės išsiskiria, bet tai ką reiškia brokas? šriubai nesusukti? vinimis sukalti baldai? lauko wc vietoje cheminio? nes važiuokle, variklis tai kaip ir tie patys , ar jie juos perdaro, vargiai?Žiurėjau BRC stovi kemperis , tai iš lauko na toks eilinis normalus, bet viduje keista piguvos nuojauta , kaina apinormalė pagal metus ir kilometruskila noras priskirti prie sunkiojo periodo gamintojams, bet tai cia ir kemperis elementarus, o kas ten iš principo buvo blogo anuo laikmečiu?


Del Hymer: tais gerais laikais, kai kainos buvo kosmose, ir visi pirko kaip karstas bandeles, si gamykla dirbo keliomis pamainomis ir kemperius kepe kaip bandeles. Pabendravus su dileriais( ne LT) sake, kad ateina nedavarzyti, bet kaip surinkti ir tt. Atejo krize, pasibaige pirkimai, kaip ir buvo laikotarpis su MB, apsiziurejo kad Š gamina. Taigi atleido kokybes vadova, pakeite nemazai personalo, liko viena pamaina ir siandien bando susigrazinti prarasta kokybisko zenklo varda. Man asmeniskai nelabai patinka vienas faktas, kad tai paskutine marke, kuri baige naudoti medini karkasa savo kemperiuose. Bijau pasakyti, taciau tik koki pora metu berods jau nera medienos, kuri kaip zinia puva. Pastaruoju metu ir dizainas pagerejo ir lengvesnius pradejo daryti. Senesniais modeliais irgi kemperistai patenkinti. Kaip tik buvo susitikime Baltijos kemperiu, keli naujus pirke , viskas liuks. Bet Tavo minime metai turbut nelabai. Aisku , galima A Stalio is Hymer atstovo klausti, nors tai daug zinantis zmogus ir labai linkes patarti ir padeti, man vistiek jautesi kad butent savo marke nori parduot.

Papildau, nes paziurejau kemperi: pirma Robertai, kiekvieno kemperisti tikslas ir svajone integruotas kemperis. Jis ir erdvesnis ir daznai zemesnis, ir kuro sanaudos zemesnes ir tt. Mitas kad negausi langu  ar kitu daliu. Viska dabar atveza ir dar tokiu metu. Del BRC, kemperis 100% nuomotas. Tokios ridos asmeniskai naudojant nebuna, nerealu. Beto is sios markes nieko nebus like. Vokietijoje sia marke ima tik nuomai. Ieskok vokisko kemperio. Tu metu MC LOUIS ejo logan steel ir tandy komplektaciju. Nors cia Tandy, taciau koks Dethleffs ar Burstner manau bus geriau. Nezinau kiek nori isleisti europietisku. As isvis BRC nepasitikeciau, mane buvo isdure, kaimynas imonei nupirko arestuota masina,apie kuria suzinojo tik Regitroj. Vos atsieme pinigus. Ten pastatyt masina gali ir zmones bet kokie. Tai gal geriau tiesiai su pardaveju bendraut.
Vktoras.J parašė:
seip nuo seno skiresi tuo kad naudota  pigesnes medziagos...plonesnes, maziau metalo... as vakar palindau po savuoju...tai joooomajo... apacioj paprasta plastmase,net jokio karkaso nera prie ko prisukti...senukas mano bent medini karkasa apacioj turejo...tai toks va ir skirtumas
Viktorai, kaipirkai as Tau rasiau, kad yra MC louis keli modeliai, logan pats paprasciausias, o Tu sakei kad Tau idealu. Butum paieskojes Steel arba dar geriau Tandy, butu kitas vaizdelis.
J.J
seip nuo seno skiresi tuo kad naudota  pigesnes medziagos.....tai paaiskinimas buvo................man idealu... kemperis  netik vaziuoti visad jame bet ir kartais ziureti i ji  is isores,,, man sitas grazus...markize pakabinsiu ir bus  beveik idealas,,,,,  perejau per kokia 15 kemperiu ir visuose netas, o i sita isedau ir jauciu...tas... bent as pagal jausma perku...
Taip, bet si kompanija atsiradusi neseniai, jie baldininkai. Todel kemperiai na be dideles patirties. Ta rasiau ir anksciau. Jei fanierines spinteles , iskart prisisaudyk pas baldininkus, nes jei neiskrito, tai gave dregmes po ziemos gali iskrist. Berods i Logan tokias ir dejo. Bet zinoma jei patinka, tai ir yra svarbiausia, Viskas sutvarkoma ir pataisoma, svarbu meile ir noras yra. :)
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Robertai, 162000 km per 5,5 metų, tai, manau, truputi per daug. Drožė netingėdami....100% nuomotas. Į tokius iš tolo nežiūrėčiau:blogai:
J.J
kazkada KIA irgi skaitesi paskutinis slamstas ir  visi sake kad sitos tai tikrai nepirks... o dabar visai krutos masinos....
ziurejau ir KNAUSUS ir brusterius,,   tai nieko geriau uz  mclouis tos  negamino..turiu omeni  baldus,, iranga  pas visus tapati,  kolkas man gerai.. vakar susiskaiciavau tai viso  dar 460 euru idejau i ja,,bet ce ir amortikai nauji ir vaziuokle  ir kemperine iranga isvalyta taip kad manau netaip ir daug jis man apsiejo...
Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
O man toks patiktu,aisku iki idealaus truksta pilno integravimo,bet ir dydis ir garazas :)

Vienu zodziu tas eura mobil  2 asiu kuris virs Roberto ikelto fiato.
Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
Nenusikopijuoja nuoroda,pabandysiu su kompu.....
Vktoras.J parašė:
kazkada KIA irgi skaitesi paskutinis slamstas ir  visi sake kad sitos tai tikrai nepirks... o dabar visai krutos masinos....
ziurejau ir KNAUSUS ir brusterius,,   tai nieko geriau uz  mclouis tos  negamino..turiu omeni  baldus,, iranga  pas visus tapati,  kolkas man gerai.. vakar susiskaiciavau tai viso  dar 460 euru idejau i ja,,bet ce ir amortikai nauji ir vaziuokle  ir kemperine iranga isvalyta taip kad manau netaip ir daug jis man apsiejo...
Ne visai Tu teisus Viktorai. As pravaziavau su keliais skirtingais. Tikrai skiriasi. Ir net stipriai. Paziurek i skelbimus, senesniu ju net nera. Gal neatlaiko. Kia irgi niekas nepirko is pradziu, reikejo kokybe pagerint, garantijas duot. Dabar kiti reikalai. Beje ryt vaziuoju parvaryt naujos savo imonei, galesiu pasakyt kaip ji.
Giedrius.Š parašė:

O man toks patiktu,aisku iki idealaus truksta pilno integravimo,bet ir dydis ir garazas :)


Vienu zodziu tas eura mobil  2 asiu kuris virs Roberto ikelto fiato.
Na tas geresnis. Geriau vaziuos nei vienaasis, lygiau. Bet ant zoles misios, ypac  pasikrovus. Aisku dar geriau Iveco. Bet sitas jau sunkesnis
Beje, kam idomu, galiu parekomenduoti trejeta kemperiu, kur zinau kad seimininkai parduoda. Du metu senumo, vienas kokiu triju keturiu Mc Louis Nevis integruotas. Kainos aisku gali kandziotis, bet tai bus pigiau nei naujas.