Home

Forumas

Žinutės: 210
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-12-23
Renius.L parašė:
Švaraus vandens bako dugne rasi kamščiu užkištą angą- įkišęs į baką ranką ištrauk jį. Šalia boilerio (tiesiog prie pat jo) turėtum rasti automatinį, su prie jo prijungtais laidais, iš boilerio vandens išpylimo vožtuvą. Jo viršuje turėtų būti pakeliamas- nuspaudžiamas strypas. Jį nuspaudus vanduo iš boilerio išbėga nepriklausomai nuo oro temperatūros. Ir dar šalto ir karšto vandens magistralėse žemiausioje vietoje paieškok vandens pašalinimo čiaupų. Prieš juos atsukdamas atidaryk, prieš tai atjungęs nuo vandens siurblio bake laidus, visus vandens kranus (virtuvėje, duše, kriauklėje). Pas mane tokia sistema.
1-neradau ciaupu(zemiausios vietos),kur Jusu kemperyje jie pasislepe?
2-neradau boilerio nuleidimo sklendes,nuemiau zarnas ,kartso ir salto vandens ir "prapuchiau"

Žinutės: 210
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-12-23
http://www.325099.co.uk/Eriba.pdf
gal kam prireiks,man kol kas nelabai pagelbejo:)
Žinutės: 585
Nuotraukos: 1217
Koordinatės: 4
Prisijungė: 2012-09-21
Atidarius nuotekų bako kraną bakas ištuštėja pilnai. Manau pas tave neteisingai rodo.
Žinutės: 585
Nuotraukos: 1217
Koordinatės: 4
Prisijungė: 2012-09-21
Pas mane čiaupai ant karšto ir šalto vandens žarnelių yra po lova
Žinutės: 210
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-12-23
Renius.L parašė:
Pas mane čiaupai ant karšto ir šalto vandens žarnelių yra po lova
Po lova pas mumi bakas gelo vandens,zarneliu lyg ir neradau.
Žinutės: 688
Nuotraukos: 100
Koordinatės: 16
Prisijungė: 2012-09-21
Kranų atsuktų per šalčius nepalikit, mes dėl šito jau keitėm kranus, o kai kurie jie labai brangus, nes senukuose nerasi pvz dušo krano, tenka ieškoti spec parduotuvėse.

Kranuose būna tarpinės/gumytės kurios palikus atsuktą kraną "kvėpuoja" džiūna, traukiasi, šąla ir t.t
Žinutės: 210
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-12-23
Aurimas.S parašė:
Kranų atsuktų per šalčius nepalikit, mes dėl šito jau keitėm kranus, o kai kurie jie labai brangus, nes senukuose nerasi pvz dušo krano, tenka ieškoti spec parduotuvėse.

Kranuose būna tarpinės/gumytės kurios palikus atsuktą kraną 'kvėpuoja' džiūna, traukiasi, šąla ir t.t
Aciu Aurimai,nepaliksime.beja kiek matau is nuotrauku,panasaus amziaus kemperiuka turite,kaip pas Jumi su tuo vandens isleidimu is sistemos?Yra kur kraniukai zemiausioje vietoje?ar tieisog reikia atidarius kranus ispusti gelo vandens bake esancio siurbio pagalba(man jau taip ,kazkas siule,bijau supleshkint siurbli)
Žinutės: 688
Nuotraukos: 100
Koordinatės: 16
Prisijungė: 2012-09-21
Boileris automatiškai išsileidžia, elektrinis vožtuvas, kuri galima ir pastumti į apačia kaip Renius rašė, tai šitą procedūrą atlieku pirma, tada iš švaraus vandens išleidžiu, bako dugne ištraukes kaištį kažkas pan kaip vonioje, tada iki paskutinio lašo išlaša, atsuku kranus visus, vėl uždarau boilerio vožtuvą, įjungiu siurbliuką ir užkemšu žarną kuri yra vandens bake pirštu, taip siurblys padaro oro spaudima sistemoje ir per kranus išsilaša kas ten užisilike buna, tada tvirtai užsuku kranus nuimu filtriuką nuo siurblio, nes jame gali likti vandens ir man buvo skile pirmais metais. Tiek :)
Žinutės: 210
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-12-23
Išsamiai,ačiū.
Ryt meginsim atkartot :)
Žinutės: 210
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-12-23
Žodziu voztuvo  prie boilerio neradau,voztuvelis yra uz kriaukles nuo boilerio apie metra,ji atidarius greiciausiai ir isbega vanduo tiesiai is boilerio(Tikiuosi boileris jau tuscias :))Atidariau gelo vandens baka,nuemiau siurbli nuo zarnos,prapuciau viska kas buvo atidares kranus ir isbego dar kokis litras...,nuemiau siurbliuka prapuciau,ir padejau aukstyn kojom..na psio ,tikiuosi visa vandens sistema paruosta,nieko neuzsals,na o kaip bus pavasari,dar teks pasigirt :)