Home

Forumas

Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Dainius.D parašė:
Marijus.K parašė:
As issiplaunu ir irgi isleides ispuciu kranus. Nuimu filtra pries siurbliuka. Praeita sezona isleides uzmirsau ispusti lauko dusa, tai pasikeiciau ir maisytuvo keramika ir duso langa. Nes visur leido. Kranus palieku per vidury, pozicija tarp karsto ir salto ir tarp smarkaus ir silpnos sroves.
Darau taip pat, tik vis neramu dėl boilerio.... ar visas vanduo išbėga. Gal ir nieko jei truputis lieka?
Pastatyk panašios formos indą su gal but :) trupučiu vandens į šaldymo kamerą ir matysi. didžiąja dalimi atveju manau neturėtu nieko atsitikti, nes likutis nekritinis, ir visi paliekam ( su reta išimtimi) kiek nors vandens, bent jau per tuos kelis metus niekada nieko nedariau papildomai , tik išleisdavau vandenį kiek tai galima padaryti pagal konstrukciją. Kaip ir be pasekmių iki šiol.
Žinutės: 2188
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Tikrai taip.... Sušalusio į ledą vandens tūris padidėja truputi mažiau kaip 12%, tad, kad šalantis vanduo ir, virstantis ledu, atliktų ardymo "darbą", jo turėtų likti gana daug. Keli lašai ar kažkoks likutis ant dugno, jokios neigiamos įtakos nei triumai, nei vamzdžiams padaryti negali:hi:
Siaip jei isleidinejat vandeny boileryje jis nuslugsta o beto naujesniuose modeliuose yra sutomatinis voztuvas. Manau ji pasistatyti nesunku . Taigi pagal fizika ledas vaiksto tik aukstyn zemyn, jis nelauzo i sonus. Jei boileris pilnas, tada gali ispusti, bet jei nuleistas manau kad ne. Ta galiu patvirtinti savo praktika. 12 metu per ziema laikau pilna antzemini basena. Kertu jame ekete maudomes kol nepersala. Ne karto nesulauze ne konstrukciju nei medziagu nesugadina. Nesu toks protingas, sita dalyka pasake basenistai. 
Manau kad palikau krana uzdaryta todel ir susprogo keramika, butu uzteke pradaryti ir nieko nebutu buve.
Žinutės: 365
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-03-26
sprogdina, kai susala visas turis vandens, jei nors 1/10 neuzsalus lieka, tai dar nesprogdina. Boileri, jei liko vos ant dugno, nesprogdins, jei daugiau, kai susals gales ledas isiremti i priesingas sieneles, bei bus storesnis, kad jegos turetu, susprogdins arba istemps metala.
Na gal as kvailas, bet per tiek metu pas mane niekas neatsitiko. Manau mes nepasveriam vieno dalyko. Tulas vokietis nesitikedamas ziemos nieko nieisleidineja. O vienais metais paima ir pasala. Vat ir ispucia ta boileri. Paskui mes nusiperka, su tokiu. Nes jei kasmet cia taip butu, jis tiek nelaikytu. Mes kalbam turbut ne apie 5 metu ar net ne 10metu kemperi?  Niekada nedariau specialaus ko nors del boilerio ne vienam kemperiui, ir nieko niekas neispute.
 Dar del baseino : esu pastebejas kai pradeda salti, uzsideda ledas ant virsausir tik kai atsiranda koks 10 cm tada buna toks kaip izas sonuose, kuri nesunkiai ranka sulauzai. Veliau saldamas virsutini leda kelia aukstyn. Na bet fiziku pas mus manau yra. Tik priminsiu kad pas mane baseinas stovi anzeminis ir laaaabqai panasus i boilerio forma tik be virsaus. Kita vertus pripilkite i puoda vandens ir paziurekit ar ispus per ziema
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
200ltr bačką be viršaus, išpučia. Išpučia dugną. Išbandyta sodyboje :)
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Dainius.D parašė:
200ltr bačką be viršaus, išpučia. Išpučia dugną. Išbandyta sodyboje :)
Kas logiška, aukščio ir pločio santykis ne bačkos naudai :)
Na nediskutuosiu, mano praktika priesinga, todel nematau reikalo jos keisti. Kita vertus mano dugnas trinkeles. O boileriu nebuvo ispute. Manau reikalas tinkamoj prieziurej. Tai yra atidaryti kranus.