Home

Forumas

Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Dėl pelių geras pastebėjimas- jau antrą rudenį turiu bėdų dėl jų- vėstant orui vis pro kažkur įsimeta į vidų. Arba gražiai išprašau lauk, arba pačios išeina ėdesio neradę. Dabar palikęs spąstus dėl viso pikto:paslaptis:
As ta problema sprendziu taip: Pastatau ta elektronini prietaisa kuris skirtas nuo peliu, ziurkiu ir vabzdziu, po to dar padeta nuodu ziurkems megstamose vietose, pvz prie trumos, kur tuoleto kapsule. Kol kas neprilindo. Ta elektronini prietaisa veziojuosi ir i kempingus, esu girdejes kad ypac Norvegijoje peles megsta sulysti i kemperi ir pakeisti gyvenamaja sali:). Del to elektroninio prietaiso, tai jis man toks keistokas, klaksi  ir mirksi visas, bet toks rimtas ir solidus dede mane patikino kad tai veiksminga, ir ikisus i tinkla veikia per razetes. Taigi kempinguose ikisu lauke , prie kemperio i rozete.
Žinutės: 39
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-28
Aš vandenį išleidžiu ir prapučiu, nes mano senelis darytas ir perdarytas tai  vamzdeliuose po išleidimo lieka šiek tiek vandens. Neprapūtus vamzdeliai trūkinėja.
Žinutės: 358
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-03-22
kas naudojasi ziema ka pilat ziemai i toleto nuleidimo bakeli kad neuzsaltu ?
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Nemaniau, kad kemperiuose nuleidimo bakelis yra. Tiesiog nedidelė srovelė iš bendros sistemos reikalus nuplauna.

Žinutės: 358
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-03-22
pas mane atskiras, apdaila aplink unitaza tai talpa tam vandeniui, ir pilasi dar ir ''prieskoniai'' :)

Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Tai gal geriau vandenį visai išleist.

Žinutės: 358
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-03-22
kad isleist tai moku, bet gal kas ir ziema naudojasi , namuku, biotualetu ar kemperiu, jug neisleisdineja po kiekvieno vizito
Žinutės: 484
Nuotraukos: 86
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2012-09-21
Arturas.U parašė:
kas naudojasi ziema ka pilat ziemai i toleto nuleidimo bakeli kad neuzsaltu ?
Teko girdėt , kad kai kas naudoja žieminį langų ploviklį . Gal ir tosolas tiktų ? :hmz:
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Langų ploviklis gali būti alkoholio pagrindu. Gali išgaruoti. Sodyboje iš sifonų IŠSIURBIU vandenį ir užpilu aušinimo skysčio. Nežinau tokio koncentrato, kad įpylus nedidelį kiekį į didesnį vandens kiekį neužšaltu.