Home

Forumas

Žinutės: 210
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-12-23
Kemperio paruošimas žiemai.
Hymer Swing 494 / Fiat baze '98m
Sveiki mielieji,si bei ta pats issiaiskinau,bet kyla pagrindinis klausimas,kaip isvaryt visa vandieni is sistemos,is boilerio?Youtube ieskojau,bet kol kas nesekmingai,gal kas patars?

Busiu dekingas uz bet kokia info.
Žinutės: 585
Nuotraukos: 1217
Koordinatės: 4
Prisijungė: 2012-09-21
Pas mane vandens išleidimo čiaupas yra šalia boilerio
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Yra išleidimai ir vandens sistemai, ir buileriui (bendrai tai sistemos sujungtos).
Bet jei nepavyktų "rasti":D, galima išpompuoti per vandentiekio kranus:alus:
Žinutės: 614
Nuotraukos: 617
Koordinatės: 2
Prisijungė: 2012-10-03
Išleidęs per kranelius prie bako ir prie boilerio dar trumpam įjungiu siurbliuką, kad išburbuliuotų kas sistemoje likę. Per tuos apatinius kranelius dar šiek tiek išbėga.
Žinutės: 688
Nuotraukos: 100
Koordinatės: 16
Prisijungė: 2012-09-21
Pas mus kemperyje automatika, pradeda šalti, atsileidžia elektroniai vožtuvai ir viskas išbėga. Gerai jeigu netyčia praleidi pirmus šalčius :)
Naujesniuse kemperiuose turbut visur automatiskai prie 0 laipsniu issileidzia prie Trumos, o is bako reik atsukti paciam, nes ten mechaninis kranas, labai norint galima atidaryti vandens baka ir ikisus ranka ir ten issausinti, nes siurblys nepaima nuo pacio dugno. Be to , as palieku kranus visus atidarytus, kad maisytuvai nesusigadintu.
Žinutės: 210
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-12-23
Zodziu pas mane sistema : "Нипель" is vokieciu meginau verstis tai gaunasi bilia kas...Tas boileris gana uzsleptas,pas mane yra du ciaupai,viena atidarius kaip speju issileidzia is svaraus bako vanduo,kitas is nuoteku bako..bet klausimas,kaip boileri isleist?lyg speju turetu but kazkie ciaupai prie jo,beliakaip verciausi vokishkai,tai raso,kad atidatt visus ciaupus,prie boilerio kazkokius saugiklius duso ir virtuves kranus ijung ir pastatyt i padeti per vidury karsto ir salto ir viska paleist...plius dar kazkoks kaistis lyg ir yra svaraus vandens bake.
Žinutės: 585
Nuotraukos: 1217
Koordinatės: 4
Prisijungė: 2012-09-21
Švaraus vandens bako dugne rasi kamščiu užkištą angą- įkišęs į baką ranką ištrauk jį. Šalia boilerio (tiesiog prie pat jo) turėtum rasti automatinį, su prie jo prijungtais laidais, iš boilerio vandens išpylimo vožtuvą. Jo viršuje turėtų būti pakeliamas- nuspaudžiamas strypas. Jį nuspaudus vanduo iš boilerio išbėga nepriklausomai nuo oro temperatūros. Ir dar šalto ir karšto vandens magistralėse žemiausioje vietoje paieškok vandens pašalinimo čiaupų. Prieš juos atsukdamas atidaryk, prieš tai atjungęs nuo vandens siurblio bake laidus, visus vandens kranus (virtuvėje, duše, kriauklėje). Pas mane tokia sistema.
Žinutės: 210
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-12-23
Renius.L parašė:
Švaraus vandens bako dugne rasi kamščiu užkištą angą- įkišęs į baką ranką ištrauk jį. Šalia boilerio (tiesiog prie pat jo) turėtum rasti automatinį, su prie jo prijungtais laidais, iš boilerio vandens išpylimo vožtuvą. Jo viršuje turėtų būti pakeliamas- nuspaudžiamas strypas. Jį nuspaudus vanduo iš boilerio išbėga nepriklausomai nuo oro temperatūros. Ir dar šalto ir karšto vandens magistralėse žemiausioje vietoje paieškok vandens pašalinimo čiaupų. Prieš juos atsukdamas atidaryk, prieš tai atjungęs nuo vandens siurblio bake laidus, visus vandens kranus (virtuvėje, duše, kriauklėje). Pas mane tokia sistema.
Aciu,labai issamiai ir pakankamai aiskiai,pameginsiu syvakar arba ryt ,nes zada atsalima i savaites antra puse.pranesiu ar pavyko.
Aciu!
Žinutės: 210
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-12-23
Renius.L parašė:
Švaraus vandens bako dugne rasi kamščiu užkištą angą- įkišęs į baką ranką ištrauk jį. Šalia boilerio (tiesiog prie pat jo) turėtum rasti automatinį, su prie jo prijungtais laidais, iš boilerio vandens išpylimo vožtuvą. Jo viršuje turėtų būti pakeliamas- nuspaudžiamas strypas. Jį nuspaudus vanduo iš boilerio išbėga nepriklausomai nuo oro temperatūros. Ir dar šalto ir karšto vandens magistralėse žemiausioje vietoje paieškok vandens pašalinimo čiaupų. Prieš juos atsukdamas atidaryk, prieš tai atjungęs nuo vandens siurblio bake laidus, visus vandens kranus (virtuvėje, duše, kriauklėje). Pas mane tokia sistema.
O nuoteku baka kaip Jusu kemperyje isleist?as lyg jau viska isleides,bet visik prietaisas rodo 1/4 dar yra ,jau net pati kemperiuka  nuokalneje pastaciau,lyg ir viskas issilashino,o prietaisas rodo ta pati..1/4 :)