Home

Forumas

Žinutės: 954
Nuotraukos: 1003
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-07-24
Jau tuoj pradesit akcininkus tempt i susitikimus, o jie teisintis kas kam priklauso ))
Žinutės: 86
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-03
Baik baik Valiau, gal apsieisim :D
Žinutės: 954
Nuotraukos: 1003
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-07-24
Darius.S parašė:
Baik baik Valiau, gal apsieisim :D
Jau nenustebciau 
Tu Valiau siandien piktai nusiteikes? Sitos diskusijos nepiktos. Nereikia tos fantazijos. Man visai tas pats kas kieno savininkai. Tai nesprendzia  kompanijos produkcijos kokybes. Sakau tik ta , ka man sake. Jei yra kokiu ziniu, man vistiek. Zinau kad Knaus niekada negamins Morelo segmento kemperiu, ir atvirksciai Morelo Knaus . O kas kur pinigus idejo ir koks holdingas uz to stovi jokio skirtumo. As irgi priinvestaves toli grazu ne i viena srity.
Žinutės: 86
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-03
Marijau, pas mus Knaus, pas tave Morelo. Kiekvienas turi tai, ko jam reikia ;) Kaip jie tarpusavyje bendrauja, mums to niekas pernelyg nedetalizuos. Segmentus užima skirtingus, todėl kad savininkai NĖRA suinteresuoti, kad jų įmonės kaltusi tarpusavyje. O del gerumo ir inovatyvumo, nuomone linkiu suisdaryti čiupinėjant ir lyginant, o ne iš pardavėjų ar atstovų. Dėja, pas mus taip jau priimta, kad viska ką aš parduodu - auksas, o kiti - "š". Galbūt aš kažką blogai suprantu, bet pvz Knauso Sun I vertinamas labai gerai (lyginant su konkurentais). Plius, kalba ne tik apie kemperius, bet ir apie namelius, anais aš domėjausi kiek daugiau.
Žinutės: 954
Nuotraukos: 1003
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-07-24
Marijus.K parašė:
Tu Valiau siandien piktai nusiteikes? Sitos diskusijos nepiktos. Nereikia tos fantazijos. Man visai tas pats kas kieno savininkai. Tai nesprendzia  kompanijos produkcijos kokybes. Sakau tik ta , ka man sake. Jei yra kokiu ziniu, man vistiek. Zinau kad Knaus niekada negamins Morelo segmento kemperiu, ir atvirksciai Morelo Knaus . O kas kur pinigus idejo ir koks holdingas uz to stovi jokio skirtumo. As irgi priinvestaves toli grazu ne i viena srity.
Neee , Marijau , tikrai neee, as niekad nebunu piktai nusiteikes . Pasirode piktos raides ??
Darius.S parašė:
Marijau, pas mus Knaus, pas tave Morelo. Kiekvienas turi tai, ko jam reikia ;) Kaip jie tarpusavyje bendrauja, mums to niekas pernelyg nedetalizuos. Segmentus užima skirtingus, todėl kad savininkai NĖRA suinteresuoti, kad jų įmonės kaltusi tarpusavyje. O del gerumo ir inovatyvumo, nuomone linkiu suisdaryti čiupinėjant ir lyginant, o ne iš pardavėjų ar atstovų. Dėja, pas mus taip jau priimta, kad viska ką aš parduodu - auksas, o kiti - 'š'. Galbūt aš kažką blogai suprantu, bet pvz Knauso Sun I vertinamas labai gerai (lyginant su konkurentais). Plius, kalba ne tik apie kemperius, bet ir apie namelius, anais aš domėjausi kiek daugiau.
Sakiau nerasysiu , bet neiskenciau. Man jokio skirtumo kuo kas vaziuoja, svarbu kad vaziuoja. Del Knaus ir Morelo, paskaitinejau. Pinigu skolinimas, kazkoks holdingas ir tt . Investitoriai ir vienu ir kitu atveju kurie merkia pinigus i augancias imones. Knauso atveju buvo galima pigiai akcijas nupirkt, Morelo perspektyvi auganti, besiplecianti. Abiem atvejais yra viskas is ko tokiu imoniu galima uzdirbt. Klausiau zmogaus , kuris dirbes 12 metu Carthago, keleta metu Concorde ir dabar dirba Morelo. Baikit sake man, mes dabar imam pinigus kad padidint gamybas, dar investuosim i kitus. O vat is ko jie pinigus ima, tai gal is to holdingo. Bet investitoriai tai ne tas pats kas akcininkai. Bet nesvarbu, koks cia skirtumas. Apie namelius nieko nenusimanau, turejau kazkada Tabert, zinojau kad viena is vedanciu kompaniju, tuo mano zinios ir baigiasi. Nesiginciju, galbut Knaus nameliai geriausi, o ir kemperiai ju ne prasti. Vaziavau savojo kemperio pasiimti su Burstneriu nauju, suzavejo. Didelis skirtumas nuo italisko. Visdelto vokisku markiu kokybe lenkia daugeli kitu. Beje siandien vienas vyrukas padare uzsakyma jau antram Morelo, dar siek tiek didesni uzsake.
Valius.V parašė:
Marijus.K parašė:
Tu Valiau siandien piktai nusiteikes? Sitos diskusijos nepiktos. Nereikia tos fantazijos. Man visai tas pats kas kieno savininkai. Tai nesprendzia  kompanijos produkcijos kokybes. Sakau tik ta , ka man sake. Jei yra kokiu ziniu, man vistiek. Zinau kad Knaus niekada negamins Morelo segmento kemperiu, ir atvirksciai Morelo Knaus . O kas kur pinigus idejo ir koks holdingas uz to stovi jokio skirtumo. As irgi priinvestaves toli grazu ne i viena srity.
Neee , Marijau , tikrai neee, as niekad nebunu piktai nusiteikes . Pasirode piktos raides ??
Kazkaip gal pasipiktines pasirodei. Bet nieko. Viskas ok. Reikia kartais velniu nuduoti.
Žinutės: 17
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-04-15
Na ka, pasidarbavau net kokia valanda as prie savo kmeperiuko, tikra ta zodzio prasme spalvinau as ji :) bet rezultatas pranoko mano lukescius!!! Dalinuosi, gal kam pravers:

Tikslas buvo senus subraizytus pavirsius nors kiek pagerinti, nes viska is esmes keisti arba klijuoti plevele man buvo per sunku.
Nusipirkau retusavimo piestuka, aisku gaila, kad kai pirkau neturejau kokiu dureliu su savim, tai spalvos neatitaikiau idealiai, bet vistiek tikrai geriau nei buvo, dabar tik matysim kaip naudosis. Bet kadangi pasidenge tokiu kaip aliejiniu sluoksniu virsus, tai turetu but neblogai. Beje panaudojau ir stalo krastams, nors jis ir neskirtas tam.

             

Pirkau Kaune, Gritija parduotuveje, prie Aleksoto Maximos bazes, bet jie ir internetu prekiauja, va sis mano: http://www.gritija.lt/lt/produktai/product/282/ko-210-pisak-color-retusavimo-piestukas/

Ten beje maciau daug visokiu restauravimui dalykeliu.


Žinutės: 422
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-06-29
Inga.S parašė:
Na ka, pasidarbavau net kokia valanda as prie savo kmeperiuko, tikra ta zodzio prasme spalvinau as ji :) bet rezultatas pranoko mano lukescius!!! Dalinuosi, gal kam pravers:

Tikslas buvo senus subraizytus pavirsius nors kiek pagerinti, nes viska is esmes keisti arba klijuoti plevele man buvo per sunku.
Nusipirkau retusavimo piestuka, aisku gaila, kad kai pirkau neturejau kokiu dureliu su savim, tai spalvos neatitaikiau idealiai, bet vistiek tikrai geriau nei buvo, dabar tik matysim kaip naudosis. Bet kadangi pasidenge tokiu kaip aliejiniu sluoksniu virsus, tai turetu but neblogai. Beje panaudojau ir stalo krastams, nors jis ir neskirtas tam.


             


Pirkau Kaune, Gritija parduotuveje, prie Aleksoto Maximos bazes, bet jie ir internetu prekiauja, va sis mano:  ]http://www.gritija.lt/lt/produktai/product/282/ko-210-pisak-color-retusavimo-piestukas/

Ten beje maciau daug visokiu restauravimui dalykeliu.




Super!!!!Zinosim ateiciai,jei prireiktu :)