Home

Forumas

Žinutės: 70
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-08-02
Niesmann + Bischoff Flair Life 5.9S
Noriu pirkti kemperį ... patarkite

Sveiki,


Ačiū

Audrius
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Kiek supratau cia tik 3 sedimos ir gulimos vietos.Manau tai -
Žinutės: 70
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-08-02
Janis.C parašė:
Kiek supratau cia tik 3 sedimos ir gulimos vietos.Manau tai -
Taip, ir man tas tinka :)
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Už dabartinį, triratį, tikrai daug kartų geresnis:geras:
Klausimas tik.... kur tokiame kemperyje susidėti daigtus, kai nėra bagažo skyriaus (to mažiuko nevertinu). Alkoviniame dėdavome į alkovą. Šitame ir alkovos nėra, nekalbant jau apie tai, kad kiekvieną kartą reikia pasiruošti vietą miegui.
Čia, aišku, tik mano pastebėjimas... gal kitiems tai ir nieko tokio, bet ilgose kelionėse atsiranda daug "bagažo". 
Žinutės: 70
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-08-02
Arvydas.I parašė:
Už dabartinį, triratį, tikrai daug kartų geresnis:geras:
Klausimas tik.... kur tokiame kemperyje susidėti daigtus, kai nėra bagažo skyriaus (to mažiuko nevertinu). Alkoviniame dėdavome į alkovą. Šitame ir alkovos nėra, nekalbant jau apie tai, kad kiekvieną kartą reikia pasiruošti vietą miegui.
Čia, aišku, tik mano pastebėjimas... gal kitiems tai ir nieko tokio, bet ilgose kelionėse atsiranda daug 'bagažo'. 
Dėl daiktų tai čia taikliai pastebėta, man irgi klausimų kyla...
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Rimta markе, pakankamai erdvus salonas dviems keliautojams. Ir daiktu nekalno dviems tereikia.
Man kitkas uzkliuvo- 2760kg, jei cia max mase, tai svorio pervirsis garantuotas.
Miegamos vietos raso kad keturios. Lova nusileidzia is virsaus. jei dviese stalo nereikia ardyti miegui. Bet kaip kolegos pastebejo 3 sedimos vietos didelis minusas. Paskui parduoti nemaza problema, nes lietuviai nori kuo daugiau vietu. Todel sitokie kemperiai paprastai stipriai pigesni.
Gamintojas rimtas. Robertas tokio pat gamintojo turi pagal metus panasus. Klausk jo nuomones.
Žinutės: 70
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-08-02
Dainius.D parašė:
Rimta markе, pakankamai erdvus salonas dviems keliautojams. Ir daiktu nekalno dviems tereikia.
Man kitkas uzkliuvo- 2760kg, jei cia max mase, tai svorio pervirsis garantuotas.
Su svoriu viskas gerai, bendra masė 3500 kg.
Tik dėl vietos daiktams abejonės.
Žinutės: 70
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-08-02
Marijus.K parašė:
Miegamos vietos raso kad keturios. Lova nusileidzia is virsaus. jei dviese stalo nereikia ardyti miegui. Bet kaip kolegos pastebejo 3 sedimos vietos didelis minusas. Paskui parduoti nemaza problema, nes lietuviai nori kuo daugiau vietu. Todel sitokie kemperiai paprastai stipriai pigesni.
Gamintojas rimtas. Robertas tokio pat gamintojo turi pagal metus panasus. Klausk jo nuomones.

Ir tryse važiuojant stalo nereikia ardyti.
Dėl 3-jų vietų man pasirodė idealu :) (2 suaugę + 1 vaikas).
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
O sio neziurejot ? https://autoplius.lt/skelbimai/hymer-star-line-mb-sprinter-turistiniai-automobiliai-6516227.html  Man pasirode visai idomus .Tik bendra mase raso didoka.Gal suklydo.