Home

Forumas

Žinutės: 70
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-08-02
Robertas.M parašė:
Audrius.Š parašė:
Robertas.M parašė:
Maniškis sekančios laidos , šitie regis pirmieji buvo tokie koks nuotraukoje. Jei domina ir dar neesi matęs, atvažiuok pasižiūrėti gyvai.
Labas, ačiū už pasiūlymą, jei gerai suprantu pas tave toks: https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=249872321&categories=Integrated&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&isSearchRequest=true&makeModelVariant1.makeId=18600&makeModelVariant1.modelDescription=flair&pageNumber=1&scopeId=MH



Vietos gerokai daugiau :)


Esu ilgą žiūrėjęs, viskas man ten tinka, o va dėl trumpos versijos abejonės dėl vietos.
Taip, čia mano atvejis , keli kosmetiniai skirtumai, kiek WC kitoks ir panašiai, bet esme ta, na variklis keliais KW kitoks, jei jie skiriasi iš esmės :), čia tarpinės laidos tarp tu kurie buvo 98-2000 ir mano turimo. Juos perkant reikia įdėmiai apžiūrėti priekinį stiklą, didelis, todėl gerai gaudo akmenukus ....
nusipirkus reikia klijuoti plėvelę tiek nuo akmenukų tiek nuo saulės, aš dar nepadariau, bet tai bus daroma, tarpmiestiniai autobusai irgi taip apklijuoti. Dar lemputes LED susidėti svajoju kaip pas Mariju :), na dabar dėl hidraulikos dar susimasčiau, bet tai labai jau brangu ir sunku. 

Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Galvojau ne apie montažo sunkumus, apie svori, reikia pradžiai pasisverti , kiek galiu pridėti, o tai ir 4,5 t perlipsiu :)
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Marijus.K parašė:
Sunkumo Robertai jokio. Prie remo tvirtinasi, vienas valdymo blokas, vienas blokas su mygtukais ir hidraulinis siurblys. Buvau saviski isstudijaves. Kojos buna 2 ilgiu. Reikia ziureti pagal rema. Apie stiklo plevele gal galima placiau? Kas kaip kiek ir kur? Nes saviski jau suskaldziau...
Apie stiklo plėvelę man pasakojo ir siulėsi padaryti šitie carglas, tik reikia tinkamo oro , nes po priklijavimo geriausiai kuriam laikui paikti kaisti saulėje,  tai ir nesutapo man buti tokiu metu LT ir dar kad jie laisvi butu :)
Del koju tai mano nuomone E&P Hidraulics vienos rimciausiu. Del svorio aisku reikia paziureti. :) STikla reikes ko gero apsiklijuoti, nes kainuoja maniskis nuo 3000 iki 6000 euru. Kazkaip labai padideja keliones kastai :)
Žinutės: 341
Nuotraukos: 503
Koordinatės: 13
Prisijungė: 2012-10-03
Marijus.K parašė:
Del koju tai mano nuomone E&P Hidraulics vienos rimciausiu. Del svorio aisku reikia paziureti. :) STikla reikes ko gero apsiklijuoti, nes kainuoja maniskis nuo 3000 iki 6000 euru. Kazkaip labai padideja keliones kastai :)
Tam yra KASKO draudimas:D
Ir paskui imoka didesne uz visa stikla? Kai turi automobiliu parka ir pakelia kokiu procentu imokas, kartais reikia paskaiciuoti ar verta naudotis.Cia ne Vokietija, cia Lietuva.
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Tai ar verta draustis ? 
Žinutės: 2189
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Janis.C parašė:
Tai ar verta draustis ? 
:geras:
Visada paskaiciuoji. Taciau jei pavogtuar sudegtu ar dar kas baisaus tokiu atveju gerai. Bet siaip draudimai isproteja su tom kainom ypac kemperiu. Siuo atveju dar svarstau ar naudotis. Kol kas visai nekeiciau, vazinejau skilusiu. O jei neskils toliau, gal ir visai nekeisiu.
Nesuprantu Arvydai Tavo komentaro?
Žinutės: 2189
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Ko čia labai nesuprasti..... tiesiog per daugelį metų įsitikinau, kad Kasko draudimas=pinigų išmetimui.