Home

Forumas

Žinutės: 341
Nuotraukos: 503
Koordinatės: 13
Prisijungė: 2012-10-03
Robertas.M parašė:
Konkrečiai esu kalbėjęs tik dėl akmenukų apsaugos(nuoroda dėjau), dėl saulės apsaugos kalbėjausi su estais kai buvau ju susitikime rudeni, ten vienas irgi Neesmana vairuoja ir išsiaiškins tuos reikalus, spėju nebus bėdos surasti apskambinus auto tuningistus ar tuos kurie namu langus klijuoja.
internete reklamuojasi visokie, kiek geri nežinau: Plėvelė


Robertai,
Žiūrėk ,kad dėl plėvelės nereiktų baudos mokėti ir TA pakartotinai praeidinėti...
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Zenonas.K parašė:

Robertas.M parašė:

Konkrečiai esu kalbėjęs tik dėl akmenukų apsaugos(nuoroda dėjau), dėl saulės apsaugos kalbėjausi su estais kai buvau ju susitikime rudeni, ten vienas irgi Neesmana vairuoja ir išsiaiškins tuos reikalus, spėju nebus bėdos surasti apskambinus auto tuningistus ar tuos kurie namu langus klijuoja.
internete reklamuojasi visokie, kiek geri nežinau: Plėvelė


Robertai,
Žiūrėk ,kad dėl plėvelės nereiktų baudos mokėti ir TA pakartotinai praeidinėti...
Taip, reikia atsargiai , kad šviesos pralaidumas atitiktu.  čia rašo apie tai ir kad tinkamos jos, bet čia reklama :)
Kazi ar jos vaizdo nekraipo. Pas mane namie suklijuotos ant langu apsaugines, tai ziurint siek tiek mirguliuoja. Jei atip ant masinos butu tai ne kazkas, ypac nakti.
Žinutės: 423
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-01
Pas mane yra namuose suklijuota ant langu, metalizuota UV, yra nuo 5 procentu tamsumo. Siek tiek patamsina, bet nemanau, kad kliutu policijai, sulaiko UV ir karsti, namu langams padeda, nes stiklo paketas is 3 stiklu, tai plevele stabdo antrame stikle karsti, vidinis stiklas neikaista, nors ir kliuota is vidines puses. Ar pasiteisintu kemperiui neisivaizduoju.... Bet kad yra tokiu tai tikrai. Man nebepamenu kas dare, plevele LLumar serijos...
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Saulius.G parašė:
Viskas gerai  atrodo , kol neįvyksta avarija ar nesudega. Tik  pas mus  kemperio draudimo kaina yra nesamoninga. Draudžiu visas mašinas ir tvarkau kiekvieną smulkmeną per draudimą.. Marijau , jei turi parką ir draudį visą įmonės turtą ( pastatai, transportas....),  tai neturėtu labai padidėti kaina.
Keistus skaičius pateikiat vienok... Draudžiau pernai kasko- jau tiksliai nepamenu, bet apie 220eur įmoka buvo. Daugumai M1AFSA tech. pase nieko nesako, o kad kemperis- niekam nesakau, tai jie draudžia kaip paprastą busą ~4000eur vertės. Modelio foto jiems atsiunčiu epaštu po poliso išrašymo, tad net nemato ką draudžia. Draudžiu pas mažai nutuokiančias moterėles, kurios sėdi prekybos centruose ir dar taikau ant naujokės. Jos bet ką padarys, kad tik polisą parduotų. Buvo 2 įvykiai su išmokom, problemų nebuvo ir teisiškai neturėjo būti.
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Robertas.M parašė:
Zenonas.K parašė:

Robertas.M parašė:

Konkrečiai esu kalbėjęs tik dėl akmenukų apsaugos(nuoroda dėjau), dėl saulės apsaugos kalbėjausi su estais kai buvau ju susitikime rudeni, ten vienas irgi Neesmana vairuoja ir išsiaiškins tuos reikalus, spėju nebus bėdos surasti apskambinus auto tuningistus ar tuos kurie namu langus klijuoja.
internete reklamuojasi visokie, kiek geri nežinau: Plėvelė


Robertai,
Žiūrėk ,kad dėl plėvelės nereiktų baudos mokėti ir TA pakartotinai praeidinėti...
Taip, reikia atsargiai , kad šviesos pralaidumas atitiktu.  čia rašo apie tai ir kad tinkamos jos, bet čia reklama :)
Šviesos pralaidumą nustatysi tik pamatavęs liuksmetru- tą dariau metrologijos centre. Iš praktikos- leistini 30% tamsina panašiai, kiek būna užtamsinta gamykliškai tonuojant- melsvai, žalsvai ir pan. Akis to nelabai ir pastebi. Pagal įstatymą- ant priekinių ir šoninių langų plėveles draudžiama klijuoti. Priekinio gali būti tamsinta tik 15cm juosta nuo viršaus. Tokios kartais būna gamykliškos žalios, mėlynos juostos. Gal skaidriom plėvelėm kiti reikalavimai- nežinau, nesusidūriau.


Žinutės: 2189
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Tomas.J parašė:

Saulius.G parašė:

Viskas gerai  atrodo , kol neįvyksta avarija ar nesudega. Tik  pas mus  kemperio draudimo kaina yra nesamoninga. Draudžiu visas mašinas ir tvarkau kiekvieną smulkmeną per draudimą.. Marijau , jei turi parką ir draudį visą įmonės turtą ( pastatai, transportas....),  tai neturėtu labai padidėti kaina.
Keistus skaičius pateikiat vienok... Draudžiau pernai kasko- jau tiksliai nepamenu, bet apie 220eur įmoka buvo. Daugumai M1AFSA tech. pase nieko nesako, o kad kemperis- niekam nesakau, tai jie draudžia kaip paprastą busą ~4000eur vertės. Modelio foto jiems atsiunčiu epaštu po poliso išrašymo, tad net nemato ką draudžia. Draudžiu pas mažai nutuokiančias moterėles, kurios sėdi prekybos centruose ir dar taikau ant naujokės. Jos bet ką padarys, kad tik polisą parduotų. Buvo 2 įvykiai su išmokom, problemų nebuvo ir teisiškai neturėjo būti.
Paprasto būso ir kemperio kainos skiriasi.... vagystės atveju gal nelabai ir pagelbės tie 4000€. O jei dar suskaičiuosi, kiek buvo sumokėta per visą draudimo laiką, mažas pliusas išeis
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Neteko girdėti, kad kemperius Lietuvoj vogtų. O įmokų buvo ~220eur, išmokų ~2000eur. Pliusas gavosi šioks toks.


Žinutės: 2189
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Tomas.J parašė:
Neteko girdėti, kad kemperius Lietuvoj vogtų. O įmokų buvo ~220eur, išmokų ~2000eur. Pliusas gavosi šioks toks.




Apie Lietuvą nekalbu, aš kemperį naudoju tik atostogų kelionėms ir gan tolimoms, o važiuodamas stengiuosi KET nepažeidinėti....
P.S.
Retai taip "kauliukai gali iškristi", kad apsidraustum tik tuos metus, kai įvykis koks nusimato:juokas:
  
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Mano kemperis registruotas įmonės vardu.
Kasko mėnesinė įmoka 70eu, frančizė 3000eu :baisu:
Kai nekeliauju, draudimą stabdau.

Dabar sutariau su kita draudimo kompanija dėl draudimo. Frančizė bus 700eu:sokiai: