Home

Forumas

Audrius.Š parašė:
Marijus.K parašė:
Miegamos vietos raso kad keturios. Lova nusileidzia is virsaus. jei dviese stalo nereikia ardyti miegui. Bet kaip kolegos pastebejo 3 sedimos vietos didelis minusas. Paskui parduoti nemaza problema, nes lietuviai nori kuo daugiau vietu. Todel sitokie kemperiai paprastai stipriai pigesni.
Gamintojas rimtas. Robertas tokio pat gamintojo turi pagal metus panasus. Klausk jo nuomones.


Ir tryse važiuojant stalo nereikia ardyti.
Dėl 3-jų vietų man pasirodė idealu :) (2 suaugę + 1 vaikas).
Na taip jei Tau tinka. Tik tada del pardavimo lieka klausimu. Gali apsizenyti. Visdelto, pasinaudok senu geru patarimu, issinuomok panasu ir pakeliauk. Daug rasi atsakymu. Ieskoti sau geriausio varianto, keiciant kemperius yra pats brangiausias variantas. Del daiktu gali tvirtinti deze gale. Originalias turi Fiama, Thule. Taip pat deti ant stogo reilingus.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Maniškis sekančios laidos , šitie regis pirmieji buvo tokie koks nuotraukoje. Jei domina ir dar neesi matęs, atvažiuok pasižiūrėti gyvai.
Gal ne visai i tema, taciau Robertai, sakyk kaip po pirmo sezono tas Niesmann, pateisino savo gera reputacija? Ar padarytas kaip daugelis italu ? Tiesiog idomu suzinoti. Jei nenori rasyti cia, buciau dekingas kad parasytum savo nuomone i PM. Aciu
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Marijus.K parašė:
Gal ne visai i tema, taciau Robertai, sakyk kaip po pirmo sezono tas Niesmann, pateisino savo gera reputacija? Ar padarytas kaip daugelis italu ? Tiesiog idomu suzinoti. Jei nenori rasyti cia, buciau dekingas kad parasytum savo nuomone i PM. Aciu
Nieko blogo, viskas su juo gerai jei atitinka poreikius, mano atveju truksta normaliu atramų stovint, gal kiek per minkštas važiuojant , užliūliuoja :). Surestas tvirtai, važiuoja tyliai (bent jau man po anksčiau turėto), dauguma vietų praktiškos konkrečios ir aiškios, be bereikalingų pablizginimų , išlenkimų ar navarotų kurie skirti gundimui parduodant bet ne eksploatuojant. Žodžiu tankas :)
 Dar problema, kai nori į kokį servisą patekti , tai vargas dėl didžio :), Tas pats dėl parkavimosi- labai jau ant ribos, bet čia ne gamintoju gliukas :)  Kol kas dar vis džiaugiuosi, nors rištis tokį griozdą pirkti buvo sudetinga. 
Robertas.M parašė:

Marijus.K parašė:

Gal ne visai i tema, taciau Robertai, sakyk kaip po pirmo sezono tas Niesmann, pateisino savo gera reputacija? Ar padarytas kaip daugelis italu ? Tiesiog idomu suzinoti. Jei nenori rasyti cia, buciau dekingas kad parasytum savo nuomone i PM. Aciu
Nieko blogo, viskas su juo gerai jei atitinka poreikius, mano atveju truksta normaliu atramų stovint, gal kiek per minkštas važiuojant , užliūliuoja :). Surestas tvirtai, važiuoja tyliai (bent jau man po anksčiau turėto), dauguma vietų praktiškos konkrečios ir aiškios,be bereikalingų pablizginimų , išlenkimų ar navarotų kurie skirti gundimui parduodant bet ne eksploatuojant. Žodžiu tankas :)
 Dar problema, kai nori į kokį servisą patekti , tai vargas dėl didžio :), Tas pats dėl parkavimosi- labai jau ant ribos, bet čia ne gamintoju gliukas :)  Kol kas dar vis džiaugiuosi, nors rištis tokį griozdą pirkti buvo sudetinga. 
Na paskutine pastraipa, labiau emocija. Priprantama prie dydzio, prisitaikoma. Tikrai ne beda. Zinau is savo praktikos, juolab kad siemet busiu su nauju sastatu. :)  Del gamintojo, tai jie labai stipriai padirbejo su dizainu. Manau siuo metu vieni stipriausiu. Gal prideju tu pardavimo pribumbasu, bet jie teikia zmoggui dziaugsma. Turetu buti rimtas ir patikimas gamintojas. Matydamas Autopliuse parduodamus tokius kemperius, galvoju kad tai vienas geriausiu pasirinkimu pagal gamintoja. Aciu uz nuomone:geras:
Beje , stovejimo metu del stabilumo, as Tavo vietoje deciau hidraulines kojas, jei neriboja svoris. Manau Andrejus galetu surasti. Susiduriau, tikrai saziningas ir geras zmogus. Tikrai rekomenduoju. Man labai pagelbejo.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Vistik reiktu žiūrėti atskiru metu gaminius atskirai, jau daug buvo infos apie Hymer, kai vienu metu prikepė tokiu ne visai kokybišku, tai kas buvo anksčiau , nebutinai bus ir visuose sekančiuose. Reiktu konkrečiai žiūrėti, taip galvoju.
Hymer buvo beda apie 2007-08 metus. Plius minus apie tuos metus. Sakydavo kad dileriai turejo daverzineti varztus. Buvo darbas trim pamainom ir kokybe ne pirmoje vietoje. Iki to buvo lyderis, dabar irgi gereja. Niesman visada buvo auksciau. Ir siandien taip yra. Tai kitas levelis. Nepriklausomai nuo laidos. Po Tavo buvo toks baisaus dizaino, bent man, bet dabar labai stilingi ,jie tikrai super. Jei paimtume, kaip kazkada pastebejai, ju priekini dideli langa, nieks daugiau nedare. Veliau Knaus pradejo daryti su panasiu.
Žinutės: 70
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-08-02
Robertas.M parašė:
Maniškis sekančios laidos , šitie regis pirmieji buvo tokie koks nuotraukoje. Jei domina ir dar neesi matęs, atvažiuok pasižiūrėti gyvai.
Labas, ačiū už pasiūlymą, jei gerai suprantu pas tave toks: https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=249872321&categories=Integrated&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&isSearchRequest=true&makeModelVariant1.makeId=18600&makeModelVariant1.modelDescription=flair&pageNumber=1&scopeId=MH


Vietos gerokai daugiau :)

Esu ilgą žiūrėjęs, viskas man ten tinka, o va dėl trumpos versijos abejonės dėl vietos.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Audrius.Š parašė:
Robertas.M parašė:
Maniškis sekančios laidos , šitie regis pirmieji buvo tokie koks nuotraukoje. Jei domina ir dar neesi matęs, atvažiuok pasižiūrėti gyvai.
Labas, ačiū už pasiūlymą, jei gerai suprantu pas tave toks: https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=249872321&categories=Integrated&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&isSearchRequest=true&makeModelVariant1.makeId=18600&makeModelVariant1.modelDescription=flair&pageNumber=1&scopeId=MH



Vietos gerokai daugiau :)


Esu ilgą žiūrėjęs, viskas man ten tinka, o va dėl trumpos versijos abejonės dėl vietos.
Taip, čia mano atvejis , keli kosmetiniai skirtumai, kiek WC kitoks ir panašiai, bet esme ta, na variklis keliais KW kitoks, jei jie skiriasi iš esmės :), čia tarpinės laidos tarp tu kurie buvo 98-2000 ir mano turimo. Juos perkant reikia įdėmiai apžiūrėti priekinį stiklą, didelis, todėl gerai gaudo akmenukus ....
nusipirkus reikia klijuoti plėvelę tiek nuo akmenukų tiek nuo saulės, aš dar nepadariau, bet tai bus daroma, tarpmiestiniai autobusai irgi taip apklijuoti. Dar lemputes LED susidėti svajoju kaip pas Mariju :), na dabar dėl hidraulikos dar susimasčiau, bet tai labai jau brangu ir sunku. 
Sunkumo Robertai jokio. Prie remo tvirtinasi, vienas valdymo blokas, vienas blokas su mygtukais ir hidraulinis siurblys. Buvau saviski isstudijaves. Kojos buna 2 ilgiu. Reikia ziureti pagal rema. Apie stiklo plevele gal galima placiau? Kas kaip kiek ir kur? Nes saviski jau suskaldziau...