Home

Forumas

Žinutės: 360
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-07-05
Jani, neteisingai informuoji.

Ištrauka iš reikalavimų:

3. Transporto priemonėse ir

jų priekabose (jei priekabose įrengti stabdžiai), kurių bendroji masė ne

didesnė kaip 3,5 t, nuo lapkričio 10 d. iki balandžio 1 d. turi būti

naudojamos padangos, skirtos važiuoti žiemą (žymimos ženklais „M+S“, „*“ arba

užrašu „All seasons“).

Originalus tekstas čia: http://www3.lrs.lt/pls/inter3/dokpaieska.showdoc_l?p_id=325585&p_query=2B-290&p_tr2=2

<><><><><><><>><><>

Janis.C parašė:


Audrius.R parašė:


Aš rinkčiausi Michelin Agilis Camping. Jos turi žymėjimą M+S, tai kaip ir žiemai tinkamos...


Su padangomis kurios turi M+S  zimejima,nereiskia kad su jomis galima vaziuoti ziema ! Kol paanga neturi kalno su snaigelia Lietuvoje vaziuoti negalima.Tik su tokiu zymejimu kaip paveikslelije vadintis gali padanga su kuria galima vaziuoti ir ziema.
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Kai jieskojau sau padangu tuo domejausi.Ant mano padangu irgi yra M+S bet mane patikino kad ji ne visiems sezonams.Dar yra cia tai pat aprasyta.
Žinutės: 360
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-07-05
Janis.C parašė:
Kai jieskojau sau padangu tuo domejausi.Ant mano padangu irgi yra M+S bet mane patikino kad ji ne visiems sezonams.Dar yra cia tai pat aprasyta.
Taip, Jani, M+S nėra žieminės padangos.
Lygiai taip ir universalios padangos nėra žieminės.
Tačiau LT įstatymai ir nereikalauja grynai žieminių, pakanka M+S ar universalių.
O toliau jau kiek kiekvieno kišenė išgali. Niekas tikriausiai nesiginčys, kad slidžiame kelyje tikra žieminė padanga daug saugiau važiuos, ne universali ar M+S.
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
As tiesiog isivaizduoju jei ant vadinamos universalios padangos bus kalnas tai tik tada su jomis galima vaziuoti ir ziema ir vasara.O jei tik M+S tai tik pabrezia kad tinka ivairioms aplinkybems.Juk gamintojai visada akcentuoja sios lietuje,sios greityje,sios bekeleje ir panasei.Juk ir ziemines yra kietesnio misinio ir minkstesnio.Priklausomai kokiomis salygomis jus dazniau vaziuojate.
Žinutės: 28
Nuotraukos: 11
Koordinatės: 1
Prisijungė: 2014-06-01
Aš kaip pirkau kemperį buvo sudėtos Fulda padangos su c raide ir tikrai neblogo stovio ,bet pernai prieš kelione i Italija pasikeičiau Michelin Agilis .Tai skirtumas tikrai pasirodė didelis , bent jau posūkiuose . Pardavėjai patarė tik šias padangas dėti kadangi stiprinti padangų šonai ir tai labai aktualu kada  kemperio svorio centras yra gana aukštai.Dėl gamintojo tai prioritetą atiduodu tik Michelin gamintojui , nes dirbu su sunkiuoju transportu kur tikrai dideles apkrovos ir patikėkit tikrai žinau kaip dėvisi padangos įvairių gamintoju.
Sveiki. Cia kas naudojate bet kokias padangas vietoj kemperiniu, 10 faktu vokieciu, didziausio kemperistam skirto saito testas . Google transleitas gali buti aisku pagalbininkas.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Marijus.K parašė:
Sveiki. Cia kas naudojate bet kokias padangas vietoj kemperiniu, 10 faktu vokieciu, didziausio kemperistam skirto saito testas . Google transleitas gali buti aisku pagalbininkas.
o jei trumpai kad nesidusinti su vertimais kokios išvados?
Kaip visada pas vokiecius, naudoti tai kas skirta tam daiktui. Bet ten labai graziai argumentai surasyti kodel visdelto reikia naudoti CP padangas o ne C. Mes cia daug dikutavom , Dainius net klause atstovu, o cia taip tiesiai surasyti argumentai.
Žinutės: 1
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-08-23
Laba diena, gal kas nors galėtų patarti. Išsinuomojom kemperį Vokietijoje, važiuojant Prancūzijos greitkeliu sprogo galinė padanga, pridarė daug žalos kemperiui. Paskambinus savininkui, jis pasakė, kad jeigu yra galimybė, tai pasikeistume padangą ir važiuotume toliau, o jau vietoje žiūrėsim, pasakė kad tik neformintume draudimo. Mes taip ir padarėm, kadangi bame nepakeisi padangos, važiavome apie 50 metru ant tuščios. Dabar savininkas reikalauja atlyginti žalą. Gal kas žinote kodėl galėjo sprogti padanga. Beje padanga yra 2004 metų senumo, tačiau technikinė praeita. 
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Gal geriau su tesininkais tartis jei suma svari.