Home

Forumas

J.J
teks niekur nevazineti su kemperiu kad padangos nenudiltu,.......:ne:
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Parduok.PIgiau iseis:D
J.J
ai , buvau pamirses - mano apynaujos padangos, dar ilgai nereiks pirkti...galesiu vazineti dar..:ratu:
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Padangas kemperiui keičiau 2013 pavasarį. Tada naujos kainavo po 250 Lt už vieną su pakeitimu. Kemperis akštelėje, tad nepamenu, kokios firmos jos. Atvažinėjus du sezonus - nenusivyliau:geras: Manau, po šios vasaros sezono sukeitus priekį su galu, dar 2-3 sezonus patarnaus.
Negi per du metus jos taip pabrango? 

Dar būna apynaujų (apie 90% mėsos) padangų Gariūnuose. Pasirinkimas labai didelis. Atvažiuoja net visiškai nauji automobiliai pasikeisti. Iš kur jie ten paima tas apynaujas nesuprantu, bet jų paslaugomis naudojuosi jau gal 10 metų. Kai paskutinį kartą kai pirkau kainos buvo iki 120 Lt - net raštą atitaikė su galinėmis tokį patį. Kol kas dėl kokybės problemų neturėjau.

Žinutės: 159
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-22
Jani, įdomu kieno gamyba? Aš pirkau pernai lenkiškos, bet man maloniau važiuoti negu su prieš tai buvusiom originaliom :"CONTINENTAL VANCO"
Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
Rimantas.T parašė:

Nesupratau šito sarkazmo.
Pas mane senas ducato ir kokiu 100 vaziuojant labai didelis triuksmas,nes variklis jau visas jegas atiduoda.Cia ne sarkazmas tikrai ,nesupykit :)
Žinutės: 358
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-03-22
Janis.C parašė:
148 e Tai pigiausia ka pavyko rasti.Ir tai be geru zmoniu neapsejo.
o metai gamybos kurie?, nes buna kai atveza pagal uzsakyma tai jau neturi kur dingt ir duoda 5 metu senumo :)
J.J
joooo, senukai kemperiai prie 100 toookius garsus leisdavo .....as isvis gal tik kokius 5 kartus    simtu km esu vazeves su juo....90 visai dar padoriai budavo...
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Arturas.U parašė:
Janis.C parašė:
148 e Tai pigiausia ka pavyko rasti.Ir tai be geru zmoniu neapsejo.
o metai gamybos kurie?, nes buna kai atveza pagal uzsakyma tai jau neturi kur dingt ir duoda 5 metu senumo :)
Va :D 16.02
Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
Pas mane nuo kokiu 80 baisokai prasideda.