Home

Forumas

Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Manau, kad kils :taip: Vis tik tikriausiai važiuojate atostogauti, o ne kemperio užpildymo žmonėmis rekordą gerinti :hi:
Žinutės: 146
Nuotraukos: 702
Koordinatės: 1
Prisijungė: 2014-02-11
Aš išvažiuodamas į Italiją svėriausi saviškį, tai rezultatas nenudžiugino. Pilnas bakas kuro, vandens bakai 200 ltr, du dujų balionai, šiek tiek malkų ir keletas kelioninių daiktų (stalas, kėdės ir indai), na ir aš sveria 3120 kg. Dokumentuose bendroji masė 3100 kg. 
Pridėjus žmoną, vaiką, rūbus, maistą, gėrimus ir dar įvairias smulkmenas kelionei gaunasi gerokai virš normos, bet nelabai ką galima pakeisti :( O jei dar važiuoti penkiese, tai iš vis kosmosas gaunasi.
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Man tai šitoj vietoj bėda su padangom gaunasi- apkrovą ant gal. ašies gaunu 1800kg, ant gal. padangų 870 ir 930kg kai joms leistina max. apkrova 850kg... Reiks imt galui 195R14C vietoj 185R14C, jų apkrova didesnė leistina iki 950kg.
Žinutės: 75
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-02-17
Tomas.M parašė:
Aš išvažiuodamas į Italiją svėriausi saviškį, tai rezultatas nenudžiugino. Pilnas bakas kuro, vandens bakai 200 ltr, du dujų balionai, šiek tiek malkų ir keletas kelioninių daiktų (stalas, kėdės ir indai), na ir aš sveria 3120 kg. Dokumentuose bendroji masė 3100 kg. 
Pridėjus žmoną, vaiką, rūbus, maistą, gėrimus ir dar įvairias smulkmenas kelionei gaunasi gerokai virš normos, bet nelabai ką galima pakeisti :( O jei dar važiuoti penkiese, tai iš vis kosmosas gaunasi.


Mano tech. pase yra leidžiama max masė (mano kemperio 3500 kg) ir masė be krovinio (2650 kg). Taigi su žmonėmis galiu krauti 850 kg. Ne taip jau ir mažai. Tokios kaip bendroji masė nėra nurodyta. O kur rasti apkrovą ašiai?
Žinutės: 23
Nuotraukos: 21
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-08-22
Gal kas zino kur vilniuj butu galima idomumo delei pasisverti kemperiuka?
Žinutės: 484
Nuotraukos: 86
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2012-09-21
Mindaugas.Z parašė:
Gal kas zino kur vilniuj butu galima idomumo delei pasisverti kemperiuka?



Liepkalnio g. 105 UAB HUFA 10 lt. Naujos katik pastatytos elektronines svarstykles .
Žinutės: 146
Nuotraukos: 702
Koordinatės: 1
Prisijungė: 2014-02-11
Mindaugas.Z parašė:
Gal kas zino kur vilniuj butu galima idomumo delei pasisverti kemperiuka?
Dar yra Molėtų plente teritorijoje kur laužynai (ten ir svėriau už 10 Lt) ir Verkių gatvėje metalo supirktuvė kieme už Mautoro serviso.
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Kiek rimtesniame servise, turinčiame patikros liniją su amortizatorių stendu sveria kiekvieną ratą.
Žinutės: 68
Nuotraukos: 10
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2012-10-29
Sveiki,

Atnaujinam temą, kelionės metu Čekijoje pasvėrė (praeitą savaitę), nubaudė, pasiaiškinau su čekų kemperistais - svėrimas tapo normalu Čekijoje, manau, greit bus ir Lenkijoje bei Lietuvoje. Dabar suku galvą nuolatos, kaip svorį "numesti". Kemperio tuščio masė pagal popierius 3075, max. 3500, mes svėrėm 3680, bet 120 kg. buvo svarstyklių paklaida ar pan, tai realiai baudė už 68 kg. Bauda simbolinė, apie 40 Lt., bet didėjant svoriui greitai auga. Bauda dar kaip bauda, bet jei Pvz. Austrijoje sumokėjus baudą dar ir  inventoriaus puse tonos konteineryje reikėtų palikti, būtų nekas.

Kas mane labai nustebino, nes važiavome pusiau pasikrovę, vaikai mažiukai, drabužiai vasariniai, net kėdžių nebuvom pasiėmę. Aišku, svorio priduoda papildoma įranga: saulės baterijos, papildomas akumuliatorius, papildomas balionas.

Išvada: ačiū čekams, kad sustabdė ir viską paaiškino, dabar jau nesuku galvos dėl papildomų vėsintuvų, mikrobangių krosnelių, palydovinių antenų ir pan. :) Kryptis visiškai nauja: minimum svorio, taigi nauji aliuminiai indai, naujos lengvutės kėdutės, jokių grilių, malkų ir pan. Kiekvieną kartą kraunant kemperį viską teks pasverti ir susumuoti. Jei inventoriaus "lengvinimas" nepadės, pradėsime "lengvinti" patį kemperį, kitos išeities nematau, važiuoti nuolat bijant nepatinka, o ir kelionė lengvesniu auto saugesnė. Iššūkis nemažas, nes "numesti" reikėtų apie 400 kg. Kuro pradėjau pilti jau dabar po puse bako, vandens taip pat, kanalizaciją išleidžiu pirmai progai pasitaikius.


Žinutės: 259
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 5
Prisijungė: 2013-06-09
Na va,jeigu patys nesuprantam,tai pareigūnai daves į protą,o tai kai paskaitau forumą,tai kai kurie kemperistai visą namų ūkį susikrautų.Iš tikro tai ir pusės tiek nereikia kiek mes prisikraunam,prisiminkim kaip važiuodavom be kemperių?....:)