Home

Forumas

J.J
tai ar pasitaike kam nestandartiniai pajungimai slangai ar europoj daugmas vienodas standartas ?
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
As esu tik 2 varijantus sutikes.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Man pasitaikė visokių , kartais randu , kad paprastas vamzdžio galas ant kurio gali pritaikyti tik universalų guminį antgalį, toki su užveržiamu balnu . O laistytuvas gerai kai iš kokio krioklio pripilti, o kai talpų reikia , tai nuo geriamo vandens bambalius 5-10 litru neišmetu , kelis tuščius pasaugau ir naudoju keliones metu atsinešti papildimui. 
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Visą laiką pildau su laistytuvu 10L. Dar turiu ~2m ilgio didelio diametro žarną, kuri ant visų kranų viršaus užsimauna, tai su ja laistytuvą pripildau kai tiesiogiai neišeina.

J.J
o as kitais metais kaip koks civilizuotas  europietis su susitraukiancia slanga uzsipilinesiu....:D..civilizacija...:)
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Man tokia slanga neistarnavo dvieju meteliu.Is 20metru liko gal 5m.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Marijus.K parašė:
Paprastai visi veziojasi dezute su ivairiais pajungimo variantais. Be to isideda slanga, nes kartais nebuna. Beje Denukuose yra zarnos kurios pajungus vandeni issiplecia ir isilgeja iki 10 metru. Isleidus vandeni telpa i maza maiseli. Super. Rekomenduoju.
Marijau, ar dar naudoji tą išmanią šlangą ar jau kaip Janis, nusivyliai? kaip tik prireikė pasikeisti , gal sakau ir man jau laikas prie naujų technologijų, tik ar bent metus atlaiko? ne dėl pinigų klausiu, kapeikas kainuoja, erzina kai kelionės metų reikia bėgti ir knistis po parduotuves kokios smulkmenos.
Atrodo patraukliai, kaip tik kemperiavimui skirtas daiktas.
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Svarbiausia ne žarna, o antgaliai....
Suomijoje teko matyti vieną su tokia žarna. Pavaikščiojo aplink, pakraipė galvą, o vandenį pilstė su 1,5 ltr buteliu:D
Kai pamatė, kad reikia turėti keturiais skirtingais antgalius, net "lūpa atvėpo"....:juokas:

Su tuo reikalu jei issamiai yra taip. Siemet Norvegijoje su ta slanga plovem kemperi. Uzsirovem ant didelio vandens slegio. Tai draugo zarna plyso. Uzsidejom maniske. Nusove nuo galo kur jungiasi. Tada patyrinejus, pasirodo jos buna uzpresuotos arba tik uzsuktos. gryzes nuvaziavau i DEPO ir radau uzpresuota , tokia pacia issitempiancia, su graziu guminiu krepseliu ir isigijau. Man ji pasiteisino. Ir laike ilgai. Jei nebutume atsuke ciaupo iki dugno dar ir dabar butu sveika. Nedaejo kad ten turbut hidroforas stovejo. Jei labai reikia vakare galiu foto imesti
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Marijus.K parašė:
Su tuo reikalu jei issamiai yra taip. Siemet Norvegijoje su ta slanga plovem kemperi. Uzsirovem ant didelio vandens slegio. Tai draugo zarna plyso. Uzsidejom maniske. Nusove nuo galo kur jungiasi. Tada patyrinejus, pasirodo jos buna uzpresuotos arba tik uzsuktos. gryzes nuvaziavau i DEPO ir radau uzpresuota , tokia pacia issitempiancia, su graziu guminiu krepseliu ir isigijau. Man ji pasiteisino. Ir laike ilgai. Jei nebutume atsuke ciaupo iki dugno dar ir dabar butu sveika. Nedaejo kad ten turbut hidroforas stovejo. Jei labai reikia vakare galiu foto imesti
Buk toks geras, įmesk ką pasirinkai ir pasiteisina, kad nereiktu pereiti pasirinkimo kančių iš naujo :)
tada varysiu pirkti.