Home

Forumas

Žinutės: 459
Nuotraukos: 2826
Koordinatės: 3
Prisijungė: 2016-02-10
Arvydas.I parašė:
Jei pilnai paruoštas maršrutas, užsukti niekur nereikia, nes tų nemokamų išpylimo/prisipylimo vietų labai daug. Tereikia, jas visas, kai jau paruoštas maršrutas, susižymėti, panašiai, kaip ant žemėlapio.
Pas mane, jų net būna per daug... tai tiesiog pravažiuoji. Už vandenį, per visą savo kemperiavimo laiką mokėjau du ar tris kartus. 
Dėl akivaizdumo pateikiu dvi nuotraukas. Čia kai važiavome į Pietų Prancūziją. Žali ženklai - viskas nemokama (stovėjimas, vanduo, išpylimai), raudoni - vanduo gali būti mokamas, via kita nemokama.
Turint tokią gausą taškų, nori nenori, pro juos vistiek reik pravažiuoti, juo lab, kad vistiek kažkur nakvoti važiuojame

Kas čia per programėlė?
Aš naudoju tai park4night
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Čia ne programėlė, o tiesiog į savo Google žemėlapį susikėliau nemokamas ir pusiau mokamas aikšteles.
Atsarginis variantas, jei kartais su kompu ar MapPoint programa iškiltų kokių nors problemų.

Žinutės: 459
Nuotraukos: 2826
Koordinatės: 3
Prisijungė: 2016-02-10
Arvydas.I parašė:
Čia ne programėlė, o tiesiog į savo Google žemėlapį susikėliau nemokamas ir pusiau mokamas aikšteles.
Atsarginis variantas, jei kartais su kompu ar MapPoint programa iškiltų kokių nors problemų.


O, tas mappoint dirba su androidu, ar jam reikia interneto?
Aš ši kartą mėnesį prakeliavau tik su mapsme ir park4night . Jokių bėdų, kelis kartus lyginami su TomTom, kartais tas pats, o kartais tik kelių km skirtumas buvo.
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
MapPoint su Android nedirba. Tai Win programa pritaikyta kompiuteriui... ir tai nėra vien navigacinė programa, kai čia kai kas mano. Navigacija, tai tik viena iš daugelio jos galimybių.
Net nežinau kaip paprasčiau pasakyti... Sakykim tai kaip popierinis Europos žemėlapis ant kurio taškiukais, trikampiais ar kitokiais ženklais (jų gali būti neapibrėžtas kiekis) sužymėti įvairūs Jus dominantys objektai. Kiekvienu konkrečiu atvejų galima nusistatyti taip, kad matytume tik šiuo momentų reikalingus objektus.
Jos darbui internetas nereikalingas. Jei norim naudotis ne tik kaip žemėlapiu, bet kartu ir naviguoto, reikalinga GPS antena, kuri jungiasi prie kompiuterio.