Home

Forumas

Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Paprasta 5-7 metrų žarna + 4-i antgaliai ir jokių problemų.... 
Išpylimai, vanduo visoje Vakarų Europoje kol kas nemokami, jei ruošiant maršrutą apie tai buvo pagalvota. Tereikia palei visą planuojamą maršrutą susižymėti reikalingus taškus (čia MapPoint kol kas vis dar nepakeičiamas :juokas: ), nors daugumos iš jų tikrai neprireiks :hi:


Nu Arvydai siek tiek mokama tas vanduo. Paskaiciuok kiek kainuoja kazkur nusukti ir ar verta jei dazniausiai 100 litru kainuoja 1 eura. Tiesa daug kur reikia tureti po 50 arba 10 cnt ar po 1 eur automatai ima. Siandien taip pyliau, matau vakarinej nakvynej irgi tas pats. Zarna jau pirkau kita. Nuziurejau pas sveicarus kempinge kokias naudoja. Nusipirkau camodaniuka su rite viduj 10 m su visais antgaliais Gardena firmos Vokietijoje. Palyginsiu kas kaip
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Jei pilnai paruoštas maršrutas, užsukti niekur nereikia, nes tų nemokamų išpylimo/prisipylimo vietų labai daug. Tereikia, jas visas, kai jau paruoštas maršrutas, susižymėti, panašiai, kaip ant žemėlapio.
Pas mane, jų net būna per daug... tai tiesiog pravažiuoji. Už vandenį, per visą savo kemperiavimo laiką mokėjau du ar tris kartus. 
Dėl akivaizdumo pateikiu dvi nuotraukas. Čia kai važiavome į Pietų Prancūziją. Žali ženklai - viskas nemokama (stovėjimas, vanduo, išpylimai), raudoni - vanduo gali būti mokamas, via kita nemokama.
Turint tokią gausą taškų, nori nenori, pro juos vistiek reik pravažiuoti, juo lab, kad vistiek kažkur nakvoti važiuojame

Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Čia koordinatės Google, jei kas nors nutiktų su MapPuint. Šiaip kelionėse Google navigacijos nenaudoju, labai nepatogi, kaip beje ir dauguma, kurios veda tik iš taško A į ttašką B. 
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Čia jei visos aikštelės kartu. Jų tikrai labai daug 
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Arvydai, pasinagrinėk įdėmiau, googlas leidžia maršrutą išsidėlioti su daug taškų. Mano Rusijos maršruto nuotrauka taip ir padaryta, uždėjau du taškus ir ištampiau maršrutą kaip man reikėjo.
Visai gerai kai pramoksti. Gali maršrutus užsaugoti , dalintis ...jei tik nori :geras:
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Ne, tikrai ne... Žinoma, jeigu Tu maršrutą supranti kaip liniją tarp važiuojamų taškų, tada esi teisus.
Mano ruošiami maršrutai apima visą sukauptą info apie tą šalį, su įvairiomis lankytinomis vietomis, aikštelėmis ir t.t. Ir, žinoma, kiekvienam taškui tikslia koordinate.
Čia fragmentas maršruto mano kelionės į Portugaliją. Plona mėlyna linija - anksčiau jau važiuotas maršrutas, stora mėlyna linija - planuojamas maršrutas
Sudėta praktiškai viskas, ko gali prireikti, jei dėl kokių nors priežasčių sugalvočiau keliauti ne į Portugaliją, bet ją keisčiau į Ispaniją

Google leidžia naudoti tik dviejų tipų ženklus. Pas mane jų būna labai daug, kiekvienas ką kitą reiškia
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Taip stipriai neplanuoju, bendra info kas ir kaip ir tada vietoje pagal aplinkybes . Net ir googlo neprireikia , tam užtenka  realiai kokio elementaraus taškas-taškas alia sigykas lengvas , greitai sukasi neperkrautas informacijos ir jau paieškai vietos vandeniui ar nakvynei tai maps.me į kuri irgi užkrauna daug taškų tame pačiame kml formate. Mappointas man neprilipo, nemegstu kompo  kai vairuoju , o vaikštant vistiek reiks kokio maps.me. tai kad neapsikrauti nesinaudoju, nors ir daug ten infos ir galimybių bet nelimpa nes poreikio tam nėra. Važiuojant gerai kai kokia planšėtė rodo tai kur važiuoti , o kitą įrenginį (telefoną) junginėji ir surandi neliesdamas pagrindinio.  Svarbu gerai važiuojasi , o kuom naudotis tas kas prilimpa tas ir gerai.
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Ar galima gauti tuos taskus KML formatu.Aciu
Sakiau kai grysiu ,prosesiu susirasysiu info apie navigacijas. Trumpai tai nusivyliau ta garmin navigacija kemperiams. Man ji nesusipratimas. Po eiles metu i pirma vieta statyciau elementaria google maps, kaip jos papildymui gal garmin, nes kruva pinigu palikau ir neturiu kur det. Siaip Igo man patogus. Apie Tom tom nieko nepasakysiu nes nebandziau nes man valdymas nepatogus ir neismokau. Maps .me naudojau bet pamazu netenka prasmes nes viskas gerai ir kojom einant su google. Beto kaip ir pas Arvyda ant tasko uzdejus gauni nuoroda i puslapi su info apie objekta.