Home

Forumas

Žinutės: 284
Nuotraukos: 2
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-02-06
Dainius.D parašė:

Senieji varikliai nebuvo labai išrankūs ir jautrūs alyvos kokybei, ko nepasakysi apie naujus, modernius variklius.  Nesuprantu šitos diskusijos. Servise pakankamai prisižiūriu 'užlinkusių' turbinų ir variklių. Alyvos keitimas kas 30000km yra visiškas briedas. Dėl kasmetinio alyvos keitimo gal ir perteklinis reikalavimas, bet taip darau ir darysiu ateityje. Maža to -pilu tik pačią geriausią alyvą. Turiu būti 100% tikras, kad kemperio 'širdis' yra tinkamai prižiūrima. 
O kurios firmos yra pati geriausia alyva ?
Man Iveco rekomenduoja pilti tik kazkokia Urania alyva. Siaip yra tie normatyvai kur turi atitikti.
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Saulius.G parašė:
Dainius.D parašė:

Senieji varikliai nebuvo labai išrankūs ir jautrūs alyvos kokybei, ko nepasakysi apie naujus, modernius variklius.  Nesuprantu šitos diskusijos. Servise pakankamai prisižiūriu 'užlinkusių' turbinų ir variklių. Alyvos keitimas kas 30000km yra visiškas briedas. Dėl kasmetinio alyvos keitimo gal ir perteklinis reikalavimas, bet taip darau ir darysiu ateityje. Maža to -pilu tik pačią geriausią alyvą. Turiu būti 100% tikras, kad kemperio 'širdis' yra tinkamai prižiūrima. 
O kurios firmos yra pati geriausia alyva ?
Labiausiai pasitikiu Castrol alyva iš patikimų tiekėjų. 
Žinutės: 236
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-04-22
Marijus.K parašė:
Vytautai svaigstat. Siandien dienai turiu 6-7 garantinius lengvuosius, viena dar kemperi. Apie tas naudas isvis tyliu. Kaimo snekos. Ne vienam lengvajam nera kad keiti kas metai. Nei BMW 7 nei KIA sportage. Keiciam palei kilometrus. Ju laikas yra apie du metus ir max 30 tukst km, kas realiai pravaziuojama. Kol kas vienintelis Iveco 40 Tukst arba kas metai.  Rasau pats nustebes kad reiks keist. Nestumkit cia ant garantiju, nes daniausiai jos to neapima. O jei butumete dar teisiskai rastingas, dar galima isskaityti kad alyva galima keisti ir neautorizuotam servise. Ka mano draugas Vw Tuareg ir daro ir garantijos galioja. Taip kad be emociju .
Beje apie privaloma: iveco keiciau kas metai tepalus, ( aptarnavimas M1) , kas antri keite ausinimo skysti ir vel tepalus (aptarnavimas M2) dabar priklauso vel tepalai, bus M1. Kokie stabdziai kas dar? Cia pagal knygele, vokieciai keite. Ir keis vel.


Nesupratau,tiesa sakant,Marijau ,ko cia uzsidegti,servisu tikrai yra visokiu,nesventieji ir kai kurie dileriai,visko yra buve praktikoje.MAN ui sutvarke siurbli uz tikrai nemazus pinigus po poros menesiu vel islenda tas pats gedimas ,nu ir ka,pradeda svaigti kad kuras blogas.Kuras tik is Mazeikiu su visais sertifikatais,is savos degalines ir jokiu kitu uzpilinejumu,tada filtrus kaltina,filtrai pirkti is ju paciu firmos.Po bergzdzio pasigincijimo sumokejau dar karta tuos pacius pinigus ir pasiemiau vilkika.Veliau kazkodel tas gedimas nebeislindo,nors ir kuras tas pats ir filtrai tie patys.Esam paskaiciave kad sunkiajai technikai per garantini laikotarpi( 5 metai) pardavejas uzdirba dar puse kainos kiek buvo sumoketa perkant.Didziausios isdevalkes vyksta kai atvaziuoja i vieta atlikti garantinio tech aptarnavimo.Atvykimo kaina,valandos ikainis ir tt.Tikrai nesakau kad visi nesaziningai dirba.Savo lengvikes, Marijau, gali aptarnauti kuriam nori srvise,bet ka daryti, kai kai kurios technikos atstovas tik vienas LT o kiti neturi programu ,ir'' teisinis rastingumas'' cia nepades.
Žinutės: 236
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-04-22
Saulius.G parašė:
Dainius.D parašė:

Senieji varikliai nebuvo labai išrankūs ir jautrūs alyvos kokybei, ko nepasakysi apie naujus, modernius variklius.  Nesuprantu šitos diskusijos. Servise pakankamai prisižiūriu 'užlinkusių' turbinų ir variklių. Alyvos keitimas kas 30000km yra visiškas briedas. Dėl kasmetinio alyvos keitimo gal ir perteklinis reikalavimas, bet taip darau ir darysiu ateityje. Maža to -pilu tik pačią geriausią alyvą. Turiu būti 100% tikras, kad kemperio 'širdis' yra tinkamai prižiūrima. 
O kurios firmos yra pati geriausia alyva ?
Koks technikos gamintojas susikukavo su kokiu tepalu gamintoju,toki ir rekomenduoja.Taigi cia bendras biznis.Tepalas ,jeigu atitinka keliamus reikalavimus,sertifikuotas -jokio skirtumo kokia firma ji pagamino.
Man atrodo Vytautai kad Jus labai skeptiksas ir labai isitikines kad visi cia tik ir taikosi mus apgauti. Gal nera visai taip? Galbut kazkas is Jusu klientu taip galvoja apie Jus? O Jus esate isitikines kad dirbate saziningai. Nu cia toks biski lietuviskas bruozas. Beto kazkaip tas noras visko gerai ir uz dyka . Nu nebuna taip. Aisku kad centrai uzdirba. Juos ir irengt kainuoja, ir darbuotojus apmokyti. Ir tie darbuotojai uz minimuma nenori dirbt. Ir tt. Beto yra aisku kad servisas islaiko dileri, o masinu pardavimas yra bonusai, pelnas. Beto nesuprantu Jusu garantinio serviso ikainiais pasipiktinimo. Taigi moka gamintojas servisui. Nebent su vilkikais kitaip. 
Žinutės: 284
Nuotraukos: 2
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-02-06
Vytautas.J parašė:
Saulius.G parašė:
Dainius.D parašė:

Senieji varikliai nebuvo labai išrankūs ir jautrūs alyvos kokybei, ko nepasakysi apie naujus, modernius variklius.  Nesuprantu šitos diskusijos. Servise pakankamai prisižiūriu 'užlinkusių' turbinų ir variklių. Alyvos keitimas kas 30000km yra visiškas briedas. Dėl kasmetinio alyvos keitimo gal ir perteklinis reikalavimas, bet taip darau ir darysiu ateityje. Maža to -pilu tik pačią geriausią alyvą. Turiu būti 100% tikras, kad kemperio 'širdis' yra tinkamai prižiūrima. 
O kurios firmos yra pati geriausia alyva ?
Koks technikos gamintojas susikukavo su kokiu tepalu gamintoju,toki ir rekomenduoja.Taigi cia bendras biznis.Tepalas ,jeigu atitinka keliamus reikalavimus,sertifikuotas -jokio skirtumo kokia firma ji pagamino.
Aš buvau  nustebęs , kai Fiat buvo užpilti ENEOS tepalai , nors gamintojas rekomenduoja Selenia. Ir tai buvo padaryta pas auto pardavėją. 
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Kad tokie dalykai nevyktų, aš visada pats superku tepalus, filtrus. Serviso darbuotojui belieka tik viską pakeisti, ką jis atlieka labai greitai ir, žinoma, man dalyvaujant.

Žinutės: 236
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-04-22
Marijus.K parašė:
Man atrodo Vytautai kad Jus labai skeptiksas ir labai isitikines kad visi cia tik ir taikosi mus apgauti. Gal nera visai taip? Galbut kazkas is Jusu klientu taip galvoja apie Jus? O Jus esate isitikines kad dirbate saziningai. Nu cia toks biski lietuviskas bruozas. Beto kazkaip tas noras visko gerai ir uz dyka . Nu nebuna taip. Aisku kad centrai uzdirba. Juos ir irengt kainuoja, ir darbuotojus apmokyti. Ir tie darbuotojai uz minimuma nenori dirbt. Ir tt. Beto yra aisku kad servisas islaiko dileri, o masinu pardavimas yra bonusai, pelnas. Beto nesuprantu Jusu garantinio serviso ikainiais pasipiktinimo. Taigi moka gamintojas servisui. Nebent su vilkikais kitaip. 
Jokiu budu,Marijau,nesakau, kad visi nesaziningi.Pvz.Toyotos atstovybes,tiek Tokvila,Mototoja pas kuriuos vaziuoju garantiniu atlikti,viskas puikiai,Bet va kai vienas pripila mazuto  i medu tai taip ir gaunasi.Tas siurblio remontas MANui buvo jau negarantinis,bet supykau del to, kad po trumpo laiko reikejo viska daryti is naujo, mano saskaita ir be jokiu nuolaidu.
Žinutės: 236
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-04-22
Arvydas.I parašė:
Kad tokie dalykai nevyktų, aš visada pats superku tepalus, filtrus. Serviso darbuotojui belieka tik viską pakeisti, ką jis atlieka labai greitai ir, žinoma, man dalyvaujant.

Bet Arvydai,atsukti tepalo kamsti ir persukti filtra tai galim kiekvienas pats.Nebent, dar kazka servyse pasitikrinti nori.Po garantijos viska darau pats.