Home

Forumas

Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Kas cia per tabletes ? Kaip su kvapu ? Ir kiek ju reiktu man i 40 litru talpa mest ?
biski veliau nuoroda kokia imesiu. Funkcija ta pati kaip skyscio, su kvapu tas pats kaip skyscio. I kasete 19 ltr dedasi viena, tai Tau reiktu deti dvi
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Skaidrus vanduo matyt kaipo pvz. paprastą užpildė, kad nelaukti filmavimui :)
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Alternatyvus variantas , kiek aiškesnis dėl bendro supratimo. o dėl pylimo į bendrų nuotekų baką sutinku 100% , nereikia bo uždusi...


Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Savarankiškai montuoja , kai kurie:
Robertai, manau Tu cia gali sau ka pritaikyti. Tik zarnos plonos nepatinka, nes ilgai lauksimkol isbegs. Bet pats perpumpavimas gal ir gerai is kastes. Maziau kainuos pinigu sukonstruoti ir bus paprasciau.
 Jani, turiu omeny tokias ir panasias Kapsules . Jei pasiziuresi sitam puslapyje yra ir kitokiu. Beje sios skirtos Vokietijos rinkai. Maciau yra skandinavam.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Neturiu sprendimo, kad tikrai darysiu . Dabar renkų info apie galimus variantus ir kaip tai gyvenime atrodo, nes vokiečiai ar italai taip pat neturi vieningos nuomonės kol kas man labiau nei kiti patinka tiesioginis siurblys į atskirą baką (spėju kaip pas tave) . 
Taip. Tai gal ir geriau, bet manau tai gali buti nepigu. Ar nereiks kazi naujo klozeto? Tada ta siurbli statyti vietoj kapsules. Priejimas geras prie jo. ir apacioj kur nors baka.Reikia skaiciuoti ar nesioti ar montuoti. :)
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Marijus.K parašė:
Taip. Tai gal ir geriau, bet manau tai gali buti nepigu. Ar nereiks kazi naujo klozeto? Tada ta siurbli statyti vietoj kapsules. Priejimas geras prie jo. ir apacioj kur nors baka.Reikia skaiciuoti ar nesioti ar montuoti. :)
Klozetas tas pats, siurblys +500eur, bakas  +100 eur , vamzdukai-kranai-darbai dar kiek nors. nestebuklas taigi tik apsisprendimo klausimas ar iš vis to reikia ir ar mano keliavimo budui tai tinka.

Žinutės: 2188
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Ką nors keičiant ar tobulinant, būtinai turi būti bent kokia nors apčiuopiama nauda.
Man asmeniškai nedašunta, kur ji čia pasislėpus:ratu: Už tą sumą mažiausiai 300 kartų galima, be jokio galvos skausmo išsipylti ir dar vandens prisipilti mokamoje aikštelėje. Mokamos reikia, bent man, vieną kartą iš kokių penkiolikos (kartą, max du kartus per ilgą 25-30 dienų kelionę).  Man tai ta investicija neatsipirktų per 10 metų.
Paaiškinkit ko aš čia nesuprantu? Kame čia fintas? Tai kam tą gėrį vežiotis?