Home

Forumas

Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Rimti reikalai!
Žinutės: 360
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-07-05
Robertas.M parašė:
Sumontavau šiokią tokią sistemą . papildomai 80 litrų baką ir palikau buvusia tradicinę 15 litrų dėžę.
siurbliukus naudojau tokius, bakai standartiniai iš reimo 80 litrų, distancinį valdymą pasidariau ant  šito, visas smulkmenas iš 'senukų'.
 Kad dukart neužsiimti , įmečiau papildomai švaraus vandens baką , taipogi reimo 80litrų.
kas domitės ar turite pastabų visada prašom. Aš su santechnika pagarbiai, bo ne mano parapija, bet jau kaip sugalvojau taip :D
Robertai, pora metukų praėjo nuo tavo sukurto mechanizmo. Kokie įspūdžiai? Ar pasiteisino?
Gal kiti kolegos-kemperistai irgi automatizavote "kvapnų" procesą.
Pasidalinkite, prašau, įspūdžiais. Ačiū.
Žinutės: 269
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-01-04
O kur ispylineti? Cia jau ,,dark grey water'':D
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Giedrius.B parašė:
Robertas.M parašė:
Sumontavau šiokią tokią sistemą . papildomai 80 litrų baką ir palikau buvusia tradicinę 15 litrų dėžę.
siurbliukus naudojau tokius, bakai standartiniai iš reimo 80 litrų, distancinį valdymą pasidariau ant  šito, visas smulkmenas iš 'senukų'.
 Kad dukart neužsiimti , įmečiau papildomai švaraus vandens baką , taipogi reimo 80litrų.
kas domitės ar turite pastabų visada prašom. Aš su santechnika pagarbiai, bo ne mano parapija, bet jau kaip sugalvojau taip :D
Robertai, pora metukų praėjo nuo tavo sukurto mechanizmo. Kokie įspūdžiai? Ar pasiteisino?
Gal kiti kolegos-kemperistai irgi automatizavote 'kvapnų' procesą.
Pasidalinkite, prašau, įspūdžiais. Ačiū.
Vienas iš geriausiu reikalų. Va ką perpratau važinėdamas reikalingi ne tėlikai, skalbenkės ar kiti pričindalai o tokių resursų didesnės atsargos. Vandens, wc, dujų, elektros. Per laiką dar kiek patobulinau, ten buvo pirmas bandomasis ir turėjo trūkumų , bet ir tai veikė . Dėl to klausimo kaip išpilti, jokių problėmų, į ten pat kur pili ir dežutėje sukaupta turta, greitai ir švariai tokio pat siurbliuko pagalba. Dar aš isidirbinėdamas pastačiau siurblį i "pilko vandens" baką ir to vandens pagalba praskalaujų "purvinesni" baką. Kaip sakant kad nieko šiaip sau nešvaistyti . Vėlgi viskas per 10min atsistato į seną, tradicine sistemą, visos galimybės likusios jei koks siurblys užlinktu netinkamu laiku. Šlangą įmetei , mygtukus maigai ir  procesai vyksta ;) turiu ir ilga šlangą, jei kartais kur nepatogu privažiuoti.
Galima juoktis, bet toks dalykas tikrai suteikia daug patogumo. Aš už. Jei tik svoris leidžia, vietos yra, tai nera ką ir galvoti, reikia daryti. 
Žinutės: 269
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-01-04
:geras:Gal reiketų paminėti, kad kemperio deklaruojamoji masė turetų būti didesnė nei 3500kg ir vairuotojo C kategorija.
Žinutės: 360
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-07-05
Robertai, AČIŪ už tavo patirtį!
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Giedrius.B parašė:
Robertai, AČIŪ už tavo patirtį!
Siurbliukus dabar kitaip sumontavau saugumo sumetimais, pakėliau, o ir vamzdi nuo 40 į 70 pakeičiau, nes metalas sunkis ir kirmija, 70 ir kemperinis peilinis vožtuvas prilipo gerai , čia avarinė sistėma...
Žinutės: 360
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-07-05
Robertas.M parašė:
Giedrius.B parašė:
Robertai, AČIŪ už tavo patirtį!
Siurbliukus dabar kitaip sumontavau saugumo sumetimais, pakėliau, o ir vamzdi nuo 40 į 70 pakeičiau, nes metalas sunkis ir kirmija, 70 ir kemperinis peilinis vožtuvas prilipo gerai , čia avarinė sistėma...
Robertai, gal galėtum naujos sistemos nuotraukas įdėti?
Būtume ir aš, ir kiti labai dėkingi. :palaikymas:
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Giedrius.B parašė:
Robertas.M parašė:
Giedrius.B parašė:
Robertai, AČIŪ už tavo patirtį!
Siurbliukus dabar kitaip sumontavau saugumo sumetimais, pakėliau, o ir vamzdi nuo 40 į 70 pakeičiau, nes metalas sunkis ir kirmija, 70 ir kemperinis peilinis vožtuvas prilipo gerai , čia avarinė sistėma...
Robertai, gal galėtum naujos sistemos nuotraukas įdėti?
Būtume ir aš, ir kiti labai dėkingi. :palaikymas:
Butinai, tik dabar komandiruotėje, geriausiu atveju sekančia savaite.
Žinutės: 269
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-01-04
 Įdomu, koks WC išpylimo principas pas Morelo kemperius? Gal irgi per šlangą su siurbliuku? Radau tik apie talpas: Šildomose dvigubose grindyse yra 450 litrų gėlo vandens bakas, 300 litrų nuotekų rezervuaras ir 300 litrų tualeto bakas.