Home

Forumas

Tai bet vistiek reikia moketi pasikeisti. Motociklui keturaciui lasikeisdavau, bet kemperiui nedrysciau.
Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
Marijus.K parašė:
Tai bet vistiek reikia moketi pasikeisti. Motociklui keturaciui lasikeisdavau, bet kemperiui nedrysciau.
Aš dirbu prie lengvujų mašinų važiuoklių,bet vistiek kai įrankių nėra tai kebloka.Granatos varžtą su kaltu ir plaktuku atsukinėjau ir paskui reguliavau,o guolį ir ašį po biškuti ir supresavau.Senam ducatui ten viskas paprasta.Tik man pikta,kad nei pats nei kiti meistrai net neitarė tuo guolio.Jokių simptomų nebuvo.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Važiuojant iš norgės žvejybos buvo bėdų su guoliu, kemperis 1991 metų. Tai  nutempimas 250eur, pakeitimas dar 250 eur su viskuo ir pagerintam kokiam tai servise , ne garažiniam. Bet aiškiai jautėsi kaito ratlankis kuri laiką , na mes optimistai "gal datrauksim" bet nesigavo, teko keltui kitus bilietus pirkti :geda:
Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
Robertas.M parašė:
Važiuojant iš norgės žvejybos buvo bėdų su guoliu, kemperis 1991 metų. Tai  nutempimas 250eur, pakeitimas dar 250 eur su viskuo ir pagerintam kokiam tai servise , ne garažiniam. Bet aiškiai jautėsi kaito ratlankis kuri laiką , na mes optimistai 'gal datrauksim' bet nesigavo, teko keltui kitus bilietus pirkti :geda:
Austrijoj kai pamate,kad granatos guma nudegusi tai pigiausią kaina isgirdau 500.Už darbą 200 ir už granatą 300.Tai kiek su guoliu ir ašele būtų net nežinau.Džiaugiuosi,kad netyčia užmačiau ta parduotuvyte kur dirbo musulmonai (ačiu jiems,nes nesusipyke su kainom) ir gavau granatą už 29,guoli 64,o ašelę už 44 ir plius dar tepalo gavau dovanų :plojimai:
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Giedrius.Š parašė:

Marijus.K parašė:

Tai bet vistiek reikia moketi pasikeisti. Motociklui keturaciui lasikeisdavau, bet kemperiui nedrysciau.
Aš dirbu prie lengvujų mašinų važiuoklių,bet vistiek kai įrankių nėra tai kebloka.Granatos varžtą su kaltu ir plaktuku atsukinėjau ir paskui reguliavau,o guolį ir ašį po biškuti ir supresavau.Senam ducatui ten viskas paprasta.Tik man pikta,kad nei pats nei kiti meistrai net neitarė tuo guolio.Jokių simptomų nebuvo.
Ducatui granatos veržlei galvą aš vežiodavausi :D Berods 41mm ten, bet nesu tikras, jau nepamenu. Dabar garaže voliojasi.
Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
Tomas.J parašė:

Giedrius.Š parašė:


Marijus.K parašė:


Tai bet vistiek reikia moketi pasikeisti. Motociklui keturaciui lasikeisdavau, bet kemperiui nedrysciau.
Aš dirbu prie lengvujų mašinų važiuoklių,bet vistiek kai įrankių nėra tai kebloka.Granatos varžtą su kaltu ir plaktuku atsukinėjau ir paskui reguliavau,o guolį ir ašį po biškuti ir supresavau.Senam ducatui ten viskas paprasta.Tik man pikta,kad nei pats nei kiti meistrai net neitarė tuo guolio.Jokių simptomų nebuvo.
Ducatui granatos veržlei galvą aš vežiodavausi :D Berods 41mm ten, bet nesu tikras, jau nepamenu. Dabar garaže voliojasi.
Taip,41
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
Robertas.M parašė:
Linksminasi.
Nu ir randi tokių :D

Dar siek tiek apie WC , tiksliau jo irengima be chemikalu: WC
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Sumontavau šiokią tokią sistemą . papildomai 80 litrų baką ir palikau buvusia tradicinę 15 litrų dėžę.
siurbliukus naudojau tokius, bakai standartiniai iš reimo 80 litrų, distancinį valdymą pasidariau ant  šito, visas smulkmenas iš "senukų".
 Kad dukart neužsiimti , įmečiau papildomai švaraus vandens baką , taipogi reimo 80litrų.
kas domitės ar turite pastabų visada prašom. Aš su santechnika pagarbiai, bo ne mano parapija, bet jau kaip sugalvojau taip :D