Home

Forumas

Žinutės: 451
Nuotraukos: 14
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-12-03
Marijus.K parašė:
As tik svarstau, nes realiai ji daugiau pribumbasas nei kazkas. Kai parkuoju visada sturmanas padeda su racija. Kas yra tobulas dalykas. Kai vaziuoji kemperio kamera rodo ir priekaba man neuzstoja. Na bet patogu. Kaip ir saules baterija noriu uzmesti kad moveriu akumu nereiketu krauti.
Dėl baterijų irgi planuoju keletą vienetu pirkti.. Viena ant kemperio ( nes iš dviejų, viena neveikia),o kita ant priekabos,kad netampyti periodiškai pakrauti akuma..
Dainius.D parašė:
Dionisas.S parašė:
Dainius.D parašė:
Marijus.K parašė:
Sveiki. Reikia patarimo. Svarstau galimybe ant priekabos galo pastatyti kamera. Nuo priekio iki galo apie 14 metru.Ar gali tokiu atstumu kokybiskai veikti belaide kamera? Jei deti su laidu, ar buna tokio ilgio laidu? Ir ar per toki ilgi nenukencia kokybe? Aciu uz patarimus.
Prieš porą dienų parsisiunčiau monitorių, kamerą ir 15m laidą. Pabandžiau. Kokybė puiki.
O kur pirkot kamera? Manau,man irgi tai aktualu butu:) pas mane kamera yra,bet monitorius senas (juoda-balta spalva rodo:)). Tai svarstau..,gal kaip ir Marius-viena kamera ant kemperio liks,o kita ant priekabos užmesti, ir prie vieno monitoriaus pajungti.
Pirkau čia

Giedrius patarė ieškoti Sharp arba Sony kameros. Taip ir padariau. 
Šiame kmpl Sony kameros 'viduriai'.
Dar privalumas, kad kamera 'užmaitinama' per tą pačią jungti, kuri ateina nuo monitoriaus. Užtenka maitinimą pajungti tik monitoriui.
Prie sistemos galima pajungti papildomą kamerą.
O Dainiau kiek cia metru kabelis? Ar ji galima pertraukti ir daryti sujungima prie priekabos sukabinimo?
Žinutės: 451
Nuotraukos: 14
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-12-03
Marijus.K parašė:
Dainius.D parašė:
Dionisas.S parašė:
Dainius.D parašė:
Marijus.K parašė:
Sveiki. Reikia patarimo. Svarstau galimybe ant priekabos galo pastatyti kamera. Nuo priekio iki galo apie 14 metru.Ar gali tokiu atstumu kokybiskai veikti belaide kamera? Jei deti su laidu, ar buna tokio ilgio laidu? Ir ar per toki ilgi nenukencia kokybe? Aciu uz patarimus.
Prieš porą dienų parsisiunčiau monitorių, kamerą ir 15m laidą. Pabandžiau. Kokybė puiki.
O kur pirkot kamera? Manau,man irgi tai aktualu butu:) pas mane kamera yra,bet monitorius senas (juoda-balta spalva rodo:)). Tai svarstau..,gal kaip ir Marius-viena kamera ant kemperio liks,o kita ant priekabos užmesti, ir prie vieno monitoriaus pajungti.
Pirkau čia

Giedrius patarė ieškoti Sharp arba Sony kameros. Taip ir padariau. 
Šiame kmpl Sony kameros 'viduriai'.
Dar privalumas, kad kamera 'užmaitinama' per tą pačią jungti, kuri ateina nuo monitoriaus. Užtenka maitinimą pajungti tik monitoriui.
Prie sistemos galima pajungti papildomą kamerą.
O Dainiau kiek cia metru kabelis? Ar ji galima pertraukti ir daryti sujungima prie priekabos sukabinimo?
15metru rašė:) tai turetu užtekti
Sveiki. Turiu dar keleta klausimu del kameru: Cia minejote kad geriausia matrica Sony arba Sharp, bet keik randu masininiu kameru su siom matricom visu prasta rezoliucija. Ten kur neraso kieno matrica rezoliucijos geresnes. As kazkaip galvoju kad didesne rezoliucija geriau. Beto ar buna HD situ kameru? Gal kas susidurete, turiu omeny pastatomu ne ileidziamu. Na pavyzdziui 1080 ? Kitas dalykas , nemazai kameru yra su 120-130 vaizdo kampu. Jei kamera naudoji ziureti i toli gal ir gerai, bet jei arti, parkuojantis geriau placiau. Kai kuriu kameru yra ir 170 laipsniu. Gal kas susidurete ar neiskraipo vaizdo? Aciu uz atsakymus.
Beje dar vienas klausimas. Neapsisprendziu statyti dvi kaneras ar viena su dviem lesiais. Gal kas turite praktikos? Berods Arvydas buvo minejas kad turi pasistates dvi.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Dėl dvieju kamerų ar vienos su dviem skylėm, manau imčiau dvi atskiras, galvojant apie gedimus ir montavimo laisvę keičiant apžvalgos kampą ar vietą.
O dar , kazkaip buvau nusiteikes pries tulpes, nes keturiu kontaktu su silikonine jungtims gal patvariau. Bet ziuriu su tulpemis viskas paprasciau. Ka manote?
Siaip pradejau ziurineti gal tokias . Sukritikuokite kokie ju minusai?
Žinutės: 259
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 5
Prisijungė: 2013-06-09
Aš jau rašiau,turiu tokias dvi-kokybė,kontrastas tikrai tvarkoj:geras:,bet man nepatinka spalvų atkūrimas-žalia spalva kažkokia nei violetinė,nei pilka:baisu: ir su abiem tas pats:hmz:.Pirma pigesnė jau neatsimenu iš kur, o antra tokia.Monitorius.laidai,maitinimai ir visa kita tvarkoj-išbandyta
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Marijus.K parašė:
O dar , kazkaip buvau nusiteikes pries tulpes, nes keturiu kontaktu su silikonine jungtims gal patvariau. Bet ziuriu su tulpemis viskas paprasciau. Ka manote?
Siaip pradejau ziurineti gal tokias . Sukritikuokite kokie ju minusai?
Tulpės popigiaiskoms kameroms , o ir šiaip buitiniam reikalui tinkamas daiktas, svarbu nepalikti jų lauke, drėgmėje ar kabant vibracijos poveikyje. Kiek gudresnės kameros eina su "aviacinėmis" jungtimis , užsisuka, bet vandenyje vistiek nepalikčiau mirkti :) , tai ir butu vienas iš požymių , kad kamera gaminta kaip "geresnė" :) , na jei nėra bandymo apgauti suprantama :). Tokias teorijas man išdėstė montuotojai. Tavo pasirinkta kamera mano supratimu prastoka, tarnaus neilgai ir vaizdo kokybė bus prasta, tai jau mano patirtis. Kai rinkausi , susitariau su montuotojais ir prisirinkęs krūvą kamerų atsirinkau kuri iš turėtu man buvo tinkamiausia, gražiausiai rodė, tamsoje ir prie dirbtinio apšvietimo, o po to tik fantazijos ir pinigų klausimas kur ir už kiek tokia pirkti. 

O kokia Robertai Tu dejai? Man pagal parametrus jos kaip ir neblogos. Matrica Sharp, raiska gera. Beje Gediminai gal tai raiskos klausimas, nes situ raiska dvigubai didesne nei kur Tu idejai? Na kampas standartinis daug maz. laidai gali buti tulpes gali buti keturiu kontaktu, tai kaip ir ne del kameru kokybes. Perziurejau nemazai kameru. Pagal ju parametrus man pasirode neblogos.
O pagal ka Robertai sprendi kad prastos kokybes?
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Marijus.K parašė:
O kokia Robertai Tu dejai? Man pagal parametrus jos kaip ir neblogos. Matrica Sharp, raiska gera. Beje Gediminai gal tai raiskos klausimas, nes situ raiska dvigubai didesne nei kur Tu idejai? Na kampas standartinis daug maz. laidai gali buti tulpes gali buti keturiu kontaktu, tai kaip ir ne del kameru kokybes. Perziurejau nemazai kameru. Pagal ju parametrus man pasirode neblogos.
O pagal ka Robertai sprendi kad prastos kokybes?
kaip minėjau gerenės komlektuojamos rimčiau, korpusas dažnai buna unikalus (čia standartinis kokius naudoje dauguma, tos pačios jungtelės, o ir tokie rinkiniai ir dar popigiai dažniausiai komplektuojami ne  pačiomis geriausiomis, natūralu kaina butu jau visai kita.O kaip kokrečiai šita veiks nežinau, nes viskas keičiasi tech. charakteristikas gali prirašyti kokias tik nori. Kita vertus  kas tai panašaus su automobiliais, matosi kad mašinike silpna, ratukai smulkus, salonas skudrinis ir mažiukas, bet kitam tai gerai, o kaip važiuoja pasimato naudojant - vienam netraukia ir nieko netelpa bei triukšmo pilnas salonas, o kitam viskas ok :) , pavažinės ir išmes. Noriu pasakyti kad veiks ir ta iš nuorodos, na gal surudis greitai korpusas ar ne taip gražiai rodis ar prieblandoje nesimatis ne velnio, bet tai gerai  pasimato lyginant jas tarpusavyje, o tau nebent nepatiks jei jau esi pripratęs prie anksčiau turėtos kokybiškos. Geriausiai butu pasibandyti, kita vertus kaina tai juokinga, kur nors panaudosi :)