Home

Forumas

O signalas is kameros ateina tulpemis? Gal butu minciu kaip padaryti sujungima ten kur priekabos sukabinimas? Nes atjungus priekaba reiktu ir kamera atjungti.
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Buna tulpem buna kaip kolega nuotrauka paskutine ikele.Na galima butu esperimentuot per rozete 2 kontaktai tik.
Du kontaktai turi omeny viena tulpe? Ar turi omeny viena tulpe?
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Jei per rozete tada apnuogini laidus ir pajungi 2 kontaktus.O jei tulpiu junginys tada viena tulpe.
Aisku. Aciu
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Marijus.K parašė:

O signalas is kameros ateina tulpemis? Gal butu minciu kaip padaryti sujungima ten kur priekabos sukabinimas? Nes atjungus priekaba reiktu ir kamera atjungti.
Čia gali buti niuansu, nes generatoriaus keliami elektriniai triukšmai bus arti neakranuotų kameros laidų, gal kokie dryžiai atsiras arba "skruzdeliukai" per ekraną begios, bet tai sužinosi pasidaręs sujungimą, nes yra aibė niuansu ir tavo atveju gali ne vieno nebuti :)
Žinutės: 451
Nuotraukos: 14
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-12-03
Dainius.D parašė:
Marijus.K parašė:
Sveiki. Reikia patarimo. Svarstau galimybe ant priekabos galo pastatyti kamera. Nuo priekio iki galo apie 14 metru.Ar gali tokiu atstumu kokybiskai veikti belaide kamera? Jei deti su laidu, ar buna tokio ilgio laidu? Ir ar per toki ilgi nenukencia kokybe? Aciu uz patarimus.
Prieš porą dienų parsisiunčiau monitorių, kamerą ir 15m laidą. Pabandžiau. Kokybė puiki.
O kur pirkot kamera? Manau,man irgi tai aktualu butu:) pas mane kamera yra,bet monitorius senas (juoda-balta spalva rodo:)). Tai svarstau..,gal kaip ir Marius-viena kamera ant kemperio liks,o kita ant priekabos užmesti, ir prie vieno monitoriaus pajungti.
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Robertas.M parašė:
Marijus.K parašė:

O signalas is kameros ateina tulpemis? Gal butu minciu kaip padaryti sujungima ten kur priekabos sukabinimas? Nes atjungus priekaba reiktu ir kamera atjungti.
Čia gali buti niuansu, nes generatoriaus keliami elektriniai triukšmai bus arti neakranuotų kameros laidų, gal kokie dryžiai atsiras arba 'skruzdeliukai' per ekraną begios, bet tai sužinosi pasidaręs sujungimą, nes yra aibė niuansu ir tavo atveju gali ne vieno nebuti :)
Tada atkabinus priekabą paprasčiau atskirai atjungti priekabos pajungimą ir kameros.
As tik svarstau, nes realiai ji daugiau pribumbasas nei kazkas. Kai parkuoju visada sturmanas padeda su racija. Kas yra tobulas dalykas. Kai vaziuoji kemperio kamera rodo ir priekaba man neuzstoja. Na bet patogu. Kaip ir saules baterija noriu uzmesti kad moveriu akumu nereiketu krauti.
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Dionisas.S parašė:
Dainius.D parašė:
Marijus.K parašė:
Sveiki. Reikia patarimo. Svarstau galimybe ant priekabos galo pastatyti kamera. Nuo priekio iki galo apie 14 metru.Ar gali tokiu atstumu kokybiskai veikti belaide kamera? Jei deti su laidu, ar buna tokio ilgio laidu? Ir ar per toki ilgi nenukencia kokybe? Aciu uz patarimus.
Prieš porą dienų parsisiunčiau monitorių, kamerą ir 15m laidą. Pabandžiau. Kokybė puiki.
O kur pirkot kamera? Manau,man irgi tai aktualu butu:) pas mane kamera yra,bet monitorius senas (juoda-balta spalva rodo:)). Tai svarstau..,gal kaip ir Marius-viena kamera ant kemperio liks,o kita ant priekabos užmesti, ir prie vieno monitoriaus pajungti.
Pirkau čia

Giedrius patarė ieškoti Sharp arba Sony kameros. Taip ir padariau. 
Šiame kmpl Sony kameros "viduriai".
Dar privalumas, kad kamera "užmaitinama" per tą pačią jungti, kuri ateina nuo monitoriaus. Užtenka maitinimą pajungti tik monitoriui.
Prie sistemos galima pajungti papildomą kamerą.