Home

Forumas

Žinutės: 32
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-08-18
Anželika.& parašė:
Robertas.M parašė:
Kas važinejote su kilimais ir be ju? Kuris variantas jums atrodo teisingas? Aš kilimų nenaudojau, bet naujai pirktame kaip ir numatyti, reiktu juos atnaujinti tik galvoju ir iš viso ju reikia? Ką galvojete kurie turi patirties? Arba šiaip esate apmaste ta reikalą?
Mes salono dalyje kilima jau turejome ir galvojome uzkiliminti :D visa kemperi. tai pradziai Gariunuose uzsakem kilima kabinos daliai. Pagamino pagal modeli ir ne brangiai. Patenkinti. O po klubo susitikimo po tos zoles :D supratome, kad virtuves ir miegamojo salono daliai kilimo netiesime nes jau ir ta kuri turejome po tos zoles reikia valyti :(. Tai va... ten turim du nedidukus, kuriuos bet kada galim istraukt ir isvalyt bet po Minsko supratom, kad labiau rupi tureti dulkiu siurbli. Gal kas turi patarimu del dulkiu siurblio? :)
As naudoju akumuliatorini Dyson V6. Garaze prie sienos sumontuotas jam laikiklis, kuris yra kartu ir pakrovejas. Pasinaudoji, padedi atgal ir visada turi paruosta darbui. Nedidelis, patogus, naudojamas beveik kasdien keliones metu, surenka tikrai labai gerai (kitas ir is 220 taip nesiurbia)
Keletas pastebejimu del kilimu: Nezinau, kaip Dubingiai apsiuva, bet as dariausi juos is specialios dangos naudojamos automobiliu salonuose. Krastai taip pat neapsiuvami, bet dedama juostele. Juostele neissipesioja o danga yra labai tanki ir todel lengviau valoma.
Žinutės: 212
Nuotraukos: 333
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2015-06-20
Liudvikas.B parašė:


Anželika.& parašė:


Robertas.M parašė:


Kas važinejote su kilimais ir be ju? Kuris variantas jums atrodo teisingas? Aš kilimų nenaudojau, bet naujai pirktame kaip ir numatyti, reiktu juos atnaujinti tik galvoju ir iš viso ju reikia? Ką galvojete kurie turi patirties? Arba šiaip esate apmaste ta reikalą?
Mes salono dalyje kilima jau turejome ir galvojome uzkiliminti :D visa kemperi. tai pradziai Gariunuose uzsakem kilima kabinos daliai. Pagamino pagal modeli ir ne brangiai. Patenkinti. O po klubo susitikimo po tos zoles :D supratome, kad virtuves ir miegamojo salono daliai kilimo netiesime nes jau ir ta kuri turejome po tos zoles reikia valyti :(. Tai va... ten turim du nedidukus, kuriuos bet kada galim istraukt ir isvalyt bet po Minsko supratom, kad labiau rupi tureti dulkiu siurbli. Gal kas turi patarimu del dulkiu siurblio? :)
As naudoju akumuliatorini Dyson V6. Garaze prie sienos sumontuotas jam laikiklis, kuris yra kartu ir pakrovejas. Pasinaudoji, padedi atgal ir visada turi paruosta darbui. Nedidelis, patogus, naudojamas beveik kasdien keliones metu, surenka tikrai labai gerai (kitas ir is 220 taip nesiurbia)
Keletas pastebejimu del kilimu: Nezinau, kaip Dubingiai apsiuva, bet as dariausi juos is specialios dangos naudojamos automobiliu salonuose. Krastai taip pat neapsiuvami, bet dedama juostele. Juostele neissipesioja o danga yra labai tanki ir todel lengviau valoma.
Sveiki. 
Aš kilimą dėjau visam kemperį ( kai grindis keičiau). Esu patenkintas, salone tyliau, Kelis mažus kilimo "kvadratėlius" padėjau batams ir ten kus dažniausiai sėdime. Išpurtau ir tiek. Turime  akumuliatorinį sliurblį Philips bet dažniausiai yra naudojamas štai šis daiktas :playboy: Greitai ir parastai, o svarbiausia gerai surenka trupinius net katės plaukelius. Vietos neužima, lengvas, brūkšt brūkšt ir viskas na tik ant kelių reikia atsiklaupt :) Kartais tenka pavalyt ir šlapiuoju būdu. Valau su šepetėliu, fairy ir vandeniu, nusausinu medžiaginiu skudurėliu ir palieku  (tai vyksta po kelionės) :hi:
As Tai veziojuosi siurbli normalu. Bet mes su batais kemperyje nevaikstom.
Liudvikui parekomendavus, mano kemperiukas gaus ratu oro slegio matvimo iranga. Vaziuosim saugiau
Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
Kiek tokia kainuoja?ar sudetingai jungiasi?
Dar nejungiau, bet atrodo nesudetingai. Ebay kainuoja apie 140 euru 6 ratams. 4 butu pigiau. Dedasi ant ventiliu, uzsikonturuoja kad nenusuktu kas ir tada statosi ekranelis viduje. Jis su laidu, pasikrauna. Jei reikia yra antena pastiprinimui. Liudvikas sake kad patenkintas. O tai dvigubus ratus patikrinti slegi yra reikalu. Be to jis rodo ir temperatura padangu.
Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
Sia vasara gryzinejom namo ir viskas buvo kaip ir ok.Gryztu is parduotuves ziuriu galine padanga visiskai tuscia.Kazkaip visai netycia pamaciau.Prisipuciau,gryzau ir dabar ta padanga kuo puikiausiai laiko.Gal kas isleido?Ir klausimas kiek buciau mieste vaziaves kol pajutes galine tuscia padanga?
Mes taip vienakart su Ford bazes kemperiu kur dvigubi ratai puse Europos isvazinejom, o viena padanga buvo tuscia. Pastebejom kai pries Katowicus isejo ir antra. Tada jau montavom. Tai radom abi tas vidines tuscias. Cia buvo nuomojamam kemperiui is Kauno. Va taip chebra isleidzia i kelione. Gerai kad kur nenusivozem.
Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
Jo,sitie davikliai manau saugumui dadeda.Man atrodo didelis pliusas,kad ir padangu temperatura rodo,gali numatyti,kad kazkas negerai dar nesprogus,tarkim del uzsikirtusiu stabdziu.
Na uzmaciau toki nauja naudinga daikta, tai mano kemperiukas pries ziema ji gavo. Nereiks veliau skyliu tvirtinimams grezioti :)