Home

Forumas

Žinutės: 45
Nuotraukos: 576
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2012-10-03
Robertas.M parašė:
Giedrius.R parašė:
Robertas.M parašė:
Gediminas.B parašė:
Robertas.M parašė:
Jurij.P parašė:
2015 buvom Barselonoi, mano minivenas dirba su dujom. Ne tureju problemu su pildimu, jei ne tinka pistoleto angalis pas operatoriu ira visokiu variantu angaliu. Pildom ir prekabo 5L baliona be problemos.
2015 tikiu, o ką butum daręs kokias 2007-2008 nieks nežino. Tada turėjo tik kempinginių balionų ir niekas nesuprato kaip galima važinėti dujomis.
kai labai nori tai randi,2006 per visą Norvegiją keliavau su dujom,nors man sakė,kad bus problemų su užpylimu:D
Apie Ispaniją aiškinames, Norge turėjo , ten ne problema.
Buvo Ispanijoje tu duju ir 2007 ir dabar yra .
Spec. transportui buvo, greitoji naudojo , dar ten kas, bet laisvam pardavime paprastam mirtingajam pasiklausinekyte emigrantu  , jie mane ir paprotino, poto ir pats įsitikinau. dabar jau viskas pasikeite, tai kaip ir jokio skirtumo kaip ten buvo 10 m atgal.
Ispanijoje yra miestu ir siandien kur apie automobilines dujas nei mate nei girdeje,:)
Žinutės: 614
Nuotraukos: 617
Koordinatės: 2
Prisijungė: 2012-10-03
Pavasarinė dovana kemperiui. Iki šiol naudojau nešiojamą SAT anteną, "rankomis" be problemų pagaunu palydovą, tad išmėginsiu stacionarią anteną.
Žinutės: 19
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-09-29
Ričardas.V parašė:
Pavasarinė dovana kemperiui. Iki šiol naudojau nešiojamą SAT anteną, 'rankomis' be problemų pagaunu palydovą, tad išmėginsiu stacionarią anteną.
Labai įdomus daiktas.Sudomino.Kai išbandysit,gal galėtumėt parašyti atsiliepimą.
Žinutės: 614
Nuotraukos: 617
Koordinatės: 2
Prisijungė: 2012-10-03
Parašysiu. Pagaminta Korėjoje, tai nemanau, kad būtų prastai. Vokiečiai dėl priėmimo gerai atsiliepia, tik jiems rankinis nustatymas kažkas iš kosmoso. Nors prieš keletą metų ant visų jų kemperių būdavo antenos su rankiniu nustatymu.
Žinutės: 19
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-09-29
Žiūriu,Amazon.de ir kaina labai normali.
Žinutės: 614
Nuotraukos: 617
Koordinatės: 2
Prisijungė: 2012-10-03
Pirkau ebay.de
Žinutės: 19
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-09-29
Kai jau bus irengta,gal galėčiau apžiūrėt?Sunku įsivaizduoti kiek vietos užima viduje.
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Ričardas.V parašė:
Parašysiu. Pagaminta Korėjoje, tai nemanau, kad būtų prastai. Vokiečiai dėl priėmimo gerai atsiliepia, tik jiems rankinis nustatymas kažkas iš kosmoso. Nors prieš keletą metų ant visų jų kemperių būdavo antenos su rankiniu nustatymu.
O prieš dešimtmetį, tie patys vokiečiai, vežiodavosi trikojį. Jį statydavo prie kemperio ir ant jo kabindavo lėkštę. Dabar net nežinotų, kaip ją suderinti su palydovu..... progresas:D
Būtų labai įdomu išgirsti apie įvairių palydovų priėmimo galimybes tolstant nuo Lietuvos, nes lentelėse pateikiama tik apvalių skieringiems diametrams.
Domintų palydovo Eutelsat W4, W7 (pozicija E 36º) priėmimo galimybės. 
Koki desimtmeti, dar dabar tokiu pilni kempingai. Seneliai susiderina, jaunimas nebe.
Žinutės: 614
Nuotraukos: 617
Koordinatės: 2
Prisijungė: 2012-10-03
Tomas.A parašė:
Kai jau bus irengta,gal galėčiau apžiūrėt?Sunku įsivaizduoti kiek vietos užima viduje.
Montuosiu sušilus orui, galėsiu įkelti foto. Mano kemperyje tokia jau buvusi sumontuota, buvęs savininkas nusiėmė ir stoge kamštį įstatė :). Viduje tik apatinė stiebo dalis (matosi dalis, kuri „apsikabina“ stogą, kas žemiau - viduje). Strypas bus rūbų spintos viduje. Esu nemažai matęs taip sumontuotų (rūbų spintoje).