Home

Forumas

Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
O kaip jis elgiasi kai vienas akumas jau pilnas o kitas apytuštis? Ar atjungia vieno akumo krovimą? Įtariu kad ne.
Aš kitaip sprendžiau- valdiklis 1-am akumui, o už jo paprastas 3 padėčių jungiklis- perjungiu kurį akumą krauti ar išvis išjungti.
Padariau taip todėl, kad seniau turėtas valdiklis 2 akumams nematydavo variklio akumo įtampos ir nuolat labai maža srove kraudamas virindavo akumą.



Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Tomas.J parašė:


O kaip jis elgiasi kai vienas akumas jau pilnas o kitas apytuštis? Ar atjungia vieno akumo krovimą? Įtariu kad ne.
Aš kitaip sprendžiau- valdiklis 1-am akumui, o už jo paprastas 3 padėčių jungiklis- perjungiu kurį akumą krauti ar išvis išjungti.
Padariau taip todėl, kad seniau turėtas valdiklis 2 akumams nematydavo variklio akumo įtampos ir nuolat labai maža srove kraudamas virindavo akumą.













Man taip aiškino, kad, tai du nepriklausomi valdikliai, bet pastebėsiu.... Šiandien buvau nuvažiavęs patikrinti - auto akumas 12,6V, namuko 13,0V. Dabar esu pastatęs 70% autobobiliu ir 30% namukui. Kol buvo senas valdiklis namuko įtampa pastoviai būdavo apie 14,2V

Anksčiau man taip pat virino automobilio akumą. Sėdynę nuėmęs (akumai po sėdyne) radau siaubingą vaizdą - bėgta elektrolito, net teko atsiradusią skylę užvirinti
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Atvyko dar viena dovanėlė kemperiui. Po pernyksčio pasivažinėjimo atidarytais langais prie vandenyno Portugalijoje (vienas stoglangis iššovė kaip šampo kamštis:D), matomiai, būsiu priverstas juos bent kiek pridaryti:asaros:

Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Užmačiau tokį dalyką:


Dujų balionas sveria 5,4kg. (įprastas dujų balionas 11kg.), dujų telpa 1ltr. mažiau, kaina 100eu..
Įdomu, kiek sveria ir kainuoja aliumininis dujų balionas.

Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Dainius.D parašė:

Užmačiau tokį dalyką:

Dujų balionas sveria 5,4kg. (įprastas dujų balionas 11kg.), dujų telpa 1ltr. mažiau, kaina 100eu..
Įdomu, kiek sveria ir kainuoja aliumininis dujų balionas


Aritmeyika: pasilengvini 5,7 kg, permoki 63,00 € už patį balioną.... mano nuomone, labai jau abejotina nauda
Lengvumas kainuoja. Dar gali lengvinti dedant lietus ratus. Per keturis nemazai kilogramu susitaupo.
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Bet jei dar įvertinti tai, kad vietoj 27 ltr dujų, užsipili tik 18 ltr, tai naudos praktiškai nebelieka
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Marijus.K parašė:
Lengvumas kainuoja. Dar gali lengvinti dedant lietus ratus. Per keturis nemazai kilogramu susitaupo.
O nekaikurie per 6 ratus  ....tai visai daug.

Dainiau , o apie automobilinio montavimą negalvoji? nekaikurie mūsiškiu turi pasidare ir pildimas paprastesnis.
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Robertas.M parašė:
Marijus.K parašė:
Lengvumas kainuoja. Dar gali lengvinti dedant lietus ratus. Per keturis nemazai kilogramu susitaupo.
O nekaikurie per 6 ratus  ....tai visai daug.

Dainiau , o apie automobilinio montavimą negalvoji? nekaikurie mūsiškiu turi pasidare ir pildimas paprastesnis.
Reikalas labai įdomus, bet kažkaip nesiryžtu. Tas bakas plokščias- daug nepripilsi, nes teliuškuosis ir skystų dujų gali papulti. Kas tada? Nežinau. Saugumo klausimas irgi nepaskutinėje vietoje. Būtų puiku, jei kas savo patirtimi pasidalintu.
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Arvydas.I parašė:
Bet jei dar įvertinti tai, kad vietoj 27 ltr dujų, užsipili tik 18 ltr, tai naudos praktiškai nebelieka
Iš kur tokie skaičiai? Bendra įprastojo baliono talpa 25ltr., o lengvojo 24ltr.. Kaina 50lt. ir 100lt..