Home

Forumas

Pas mane irgi Tedy , antena prigrezta ant sparno, pritvirtinta prie alkovos, taip pat prezident firmos. Susisneku tik kai kitas kemperis privaziuoja salia uz nugaros.
Žinutės: 954
Nuotraukos: 1003
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-07-24
Sveiki, turejau anksciau racija kuri su labai ilga ir atreguliuota antena veike iki 10km, bet tai nera pliusas, toksai veikimas racijai nereikalingas, kadangi ji klaidina t. y. gaudo is salia esanciu keliu manau jog visiskai pakanka 1-2 km, o stovint ji veiks 2-3 km atstumu. Pirkes turiu Midland Alan 42 pasijunges isorine paprasta magnetine  antena, esu labai patenkintas pasirinkimu, kadangi kompaktiska galima nesiotis jeigu yra dar viena ar pasiimti ( keturatis, vandens motocilklas, valtis, miskas ),  veikia labai gerai.Trukumas vienas: jungiant isorine antena, reikia atjungti esama ant jos.Privalumas : jokiu problemu pasiimti i bet koki auto , skubant kad ir be isorines antenos) , beje labai gerai sukomplektuota nuo 12v labai kompaktiska maza, taip pat komplekte yra akumuliatoriai pakraunami ir nuo AAA 
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Marijus.K parašė:
As galvoju, kad reikia pritaikius momenta , varysiu visa kemperi pas juos. As bendravau su kazkokiu vyruku is ten rusisku vardu. O pas Jus normaliai veikia racijos? kokiu atstumu?

Naudoju patį pigiausią President Tedy. Automobilyje antena President ML-145. Super! 
Kemperyje Sirio. Gerokai prasčiau. Yra toks tinklapis www.cbforumas.lt  Daug atsakymų galima rasti ten. Skaičiau, kad net antenos pastatymo vieta ant automobilio stogo svarbu. Geriausiai per vidurį. Kemperyje deja pasirinkimų nedaug. Ko gero tik sparnai.
Priemiau sprendima: skolinuosi visa komplekta, kaitalioju, racija laida ir antena, ir ieskau gedimo. Aciu visiem uz patarimus.
Žinutės: 23
Nuotraukos: 21
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-08-22
Marijau ar yra koks rezultatas po kaitaliojimu? Kadangi pats irgi planuoju i sparna grezt. Beje turiu taip pat Alan 42, irgi patenkintas ja, kompaktiska patogu ir antena sirio ant lengvos masinos traukia puikiausiai. beje jei 10km trukdo visada galima prisisukt kad taip toli netrauktu manau si funkcija beveik visose racijose yra.
Rezultatas yra. Priezastis nustatyta: bloga antena. Ir itariu kad gana keistai susigadino. Pas mane ji sumontuota ant sparno, kaip turbut ant daugelio kemperiu, taigi atsidarant durims, vairuotojo veidrodis remiasi i antena. Zinoma jei iki galo atidarai. Manau keletas smugiu i antenos kapsule, pasekme atitrukes laidas nuo apviju, naujos antenos President. Pakeiciau antena i trumpesne President, veikimas puikus. Vienas kemperistas pasakojo , kad dabar yra antenos , kuriu nereikia tvirtinti prie metalo, uztenka padeti kemperio spinteleje, sake veikimas puikus, jei teisingai supratau, jis pirko Siauliu Alte. Apie reguliavima , zinau kad reguliuojasi. Pas mane racija taip pat President, ne Alan.
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Gal žinote nemokamų kemperių stovėjimo ir kemperių aptarnavimo vietų programėlių IPAD , IPHONE įrenginiams?
Dainiau, jeigu klausi apie navigacija, tai as naudojuosi IGO Primo, pradejau su Ipad praeitais metais, labai patiko, tik parsisiunciau laikikli is Ebay prie stiklo. Daugelis kitu programu jei naudojaisi Android yra ir Ipadui. As asmeniskai turiu :Truma app, iCOL,youCamp 
Žinutės: 252
Nuotraukos: 336
Koordinatės: 6
Prisijungė: 2012-10-03
Pabandykite Sygic_GPS_Navigation.Mano  nuomone,tai viena is geresniu programeliu.
Nezinau, man asmeniskai per iOS labai patinka igo, be to nusipirkau vienas, visa seima turi, nereikia interneto, bet jeigu jis yra , rodo kamscius visus. Kazkaip daug metu naudojuosi ir man gerai. Neprilipo nei tom tom, nei garmin. Sitos kur Jus raset nebandziau.