Home

Forumas

Žinutės: 182
Nuotraukos: 1439
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2013-02-03
Mes kelionėse kempingais praktiškai nesinaudojam. Nebent jei kelionė trunka mėnesį ar daugiau, tai užvažiuojam į kempingą kapitaliniam 'apsiskalbimui'. Kokių nemalonių įvykių nepasitaikė (tfu...tfu...tfu). Nakvojam prie furų, užvažiuojam į miestelį, prisišvartuojam kur aikštelėje prie namų ir ramiai permiegam. Paprastai vienoje vietoje sugebam išbūti vieną, dvį paras, ilgiau būnant pradeda mausti paširdžius ir varom žiūrėti toliau, gal ten už ano posūkio ką nors dar pamatysime, ar sustoję užlipsime ant dar to kalno, ar įsukam  vot ten, gal rasim ką nors įdomaus ir t.t. Kelionei numatom tolimiausią tašką ir maždaug per kur važiuosime. Toliau Googlej surenkam info kas įdomaus pagal trasą 100-150km spinduliu ir traukiam. Prioritetas gamta, kur mažiau žmonių. Patirtis rodo, kad laukiniškai bastytis geriausiai tinka Ispanija, Portugalija, Graikija. Mažiausiai kur dar norėčiau važiuoti, tai Italija, Ypač pietų.  

Žinutės: 341
Nuotraukos: 503
Koordinatės: 13
Prisijungė: 2012-10-03
Alfredas.B parašė:
Mes kelionėse kempingais praktiškai nesinaudojam. Nebent jei kelionė trunka mėnesį ar daugiau, tai užvažiuojam į kempingą kapitaliniam 'apsiskalbimui'. Kokių nemalonių įvykių nepasitaikė (tfu...tfu...tfu). Nakvojam prie furų, užvažiuojam į miestelį, prisišvartuojam kur aikštelėje prie namų ir ramiai permiegam. Paprastai vienoje vietoje sugebam išbūti vieną, dvį paras, ilgiau būnant pradeda mausti paširdžius ir varom žiūrėti toliau, gal ten už ano posūkio ką nors dar pamatysime, ar sustoję užlipsime ant dar to kalno, ar įsukam  vot ten, gal rasim ką nors įdomaus ir t.t. Kelionei numatom tolimiausią tašką ir maždaug per kur važiuosime. Toliau Googlej surenkam info kas įdomaus pagal trasą 100-150km spinduliu ir traukiam. Prioritetas gamta, kur mažiau žmonių. Patirtis rodo, kad laukiniškai bastytis geriausiai tinka Ispanija, Portugalija, Graikija. Mažiausiai kur dar norėčiau važiuoti, tai Italija, Ypač pietų.  


Italija.Kodėl?
Nepeikit mano mylimos Italijos! Viskas ten puiku,tik reikia juos perprasti ir moketi  kalba.:):)
Žinutės: 182
Nuotraukos: 1439
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2013-02-03
Aš nepeikiu Italijos tik pasakau savo nuomonę - ...laukiniškai bastytis geriausiai tinka Ispanija, Portugalija, Graikija. Mažiausiai kur dar norėčiau važiuoti, tai Italija, Ypač pietų...  
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Alfredas.B parašė:
Mes kelionėse kempingais praktiškai nesinaudojam. Nebent jei kelionė trunka mėnesį ar daugiau, tai užvažiuojam į kempingą kapitaliniam 'apsiskalbimui'. Kokių nemalonių įvykių nepasitaikė (tfu...tfu...tfu). Nakvojam prie furų, užvažiuojam į miestelį, prisišvartuojam kur aikštelėje prie namų ir ramiai permiegam. Paprastai vienoje vietoje sugebam išbūti vieną, dvį paras, ilgiau būnant pradeda mausti paširdžius ir varom žiūrėti toliau, gal ten už ano posūkio ką nors dar pamatysime, ar sustoję užlipsime ant dar to kalno, ar įsukam  vot ten, gal rasim ką nors įdomaus ir t.t. Kelionei numatom tolimiausią tašką ir maždaug per kur važiuosime. Toliau Googlej surenkam info kas įdomaus pagal trasą 100-150km spinduliu ir traukiam. Prioritetas gamta, kur mažiau žmonių. Patirtis rodo, kad laukiniškai bastytis geriausiai tinka Ispanija, Portugalija, Graikija. Mažiausiai kur dar norėčiau važiuoti, tai Italija, Ypač pietų.  


Papasakokite kas ne taip toje pietu Italijoje .
Žinutės: 182
Nuotraukos: 1439
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2013-02-03
Pietų Italijoje man nepatiko šiukšlynai pakelėse. Sustoji kokiam miestalyje - mokėk, eini prie jūros - mokėk, lipi į įdomesnį kalna - mokėk... mokėk.. Lupa pinigus kas tik sugeba. Man per brangi šalis. SICILIJOJ  pravaziavau gal kokius 80km niekur prie jūros laisvai sustoti neradau. Tvoros, šiukšles.. Aišku, turistų lankomose vietose su tvarka viskas lyg ir O.K. Taigi, laukiniam kemperiavimui nelabai palankus kraštas (tai tik tokia mano nuomone).  
As palaikau. Kuo toliau i pietus , tuo labiau sukciai. Siemet buvau Sicilijoje,  tiesa be kemperio, tai po puses metu, kai pradejo nuo kreditines nuskaiciuot kazkokius mokescius. Buvau isnuomaves masina is rimtos kompanijos, su pilnu kasko draudimu. Sako nusizengei uz tai ir nuskaiciuoja. Sakau tvarka, duokit irodymus kur kaip . Tada sako parasyk prasyma ir grazinsim pinigus. Tai mano isitikinimu jei kaltas tai kaltas, pinigu negrazina. O dabar taip iseina kad gaudo durnius, ir kurie praso irodymu, tada atsikabina.
Alfredas.B parašė:
Aš nepeikiu Italijos tik pasakau savo nuomonę - ...laukiniškai bastytis geriausiai tinka Ispanija, Portugalija, Graikija. Mažiausiai kur dar norėčiau važiuoti, tai Italija, Ypač pietų...  
Bet ,neaplankius pietinės Italijos, negalima sakyti,kad Italija aplankyta. Manau, Jums  ir pietinė buvo įdomi?  
Žinutės: 182
Nuotraukos: 1439
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2013-02-03
Na štai padariau filmuką, yra gerų prisiminimų, bet šiemet važiuosiu kur nors kitur     :driving:                                             2015 metų kelionė po Italija
Alfredas.B parašė:
Na štai padariau filmuką, yra gerų prisiminimų, bet šiemet važiuosiu kur nors kitur     :driving:                                             2015 metų kelionė po Italija
Puikus filmukas! O Sirmiones vynines mes patuštinom rugsejo pradžioje .:DSmagu pamatyti mėgstamas vietoves Jūsų nuotraukose.