Home

Forumas

Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Super Alfredai, kaip visada aukštumoje!
Žinutės: 2188
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Alfredas.B parašė:
Aš nepeikiu Italijos tik pasakau savo nuomonę - ...laukiniškai bastytis geriausiai tinka Ispanija, Portugalija, Graikija. Mažiausiai kur dar norėčiau važiuoti, tai Italija, Ypač pietų...  
Pritariu, pamatyti reikia viską, bet..... man kažkaip "čigonišką" tvarka ir toks jų pietietiškas gyvenimo būdas, taip pat ne prie širdies:baisu:
Italiją pervažiavome visą, bet tur būt gerai, kad tą kartą buvome be be kemperio. Vargiai ar kada nors turėsime noro pakartoti kelionę į pietų Italiją su kemperiu:touristas:


Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
O as apie tai galvoju siemet :) 
Gal kas kelesi keltu i Sicilija is Neapolio?
Ar daznai kelia, kiek laiko plaukia, kiek pinigu uz tai praso?
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Dainius.D parašė:
O as apie tai galvoju siemet :) 
Gal kas kelesi keltu i Sicilija is Neapolio?
Ar daznai kelia, kiek laiko plaukia, kiek pinigu uz tai praso?
Važiavau, bet keltas buvo prie pat Sicilijos ne iš Neapolio, ten duodavo pasirinkti kada grįžinėsi ir stipriai nuo mašinos didžio priklauso kaina, man tada už priekaba apie 100 eurų paprašė, o nuo Neapolio tai gali būti brangu ir nepamatysi viso grožio pakeliui.....

Žinutės: 182
Nuotraukos: 1439
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2013-02-03
Villa San Giovanni - Mesina  Atvaziuoji į uosta, stoji į eilę, iššoki iš kempo, bėgi prie kasos, sakai kad kempas, užmoki 59 eurus, grižti atgal, lauki eilėje, įvažiuoji į keltą.... Aš taip važiavau. Atgal tokia pat procedūra. Kelia maždaug 25 minutes. :veliava: 
Žinutės: 585
Nuotraukos: 1217
Koordinatės: 4
Prisijungė: 2012-09-21
Žinutės: 75
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-02-17
Dėkojame Alfredui ir Nijolei. Nuostabi kelionė. 
Žinutės: 75
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-02-17
Daina.P parašė:
Alfredas.B parašė:
Na štai padariau filmuką, yra gerų prisiminimų, bet šiemet važiuosiu kur nors kitur     :driving:                                             2015 metų kelionė po Italija
Puikus filmukas! O Sirmiones vynines mes patuštinom rugsejo pradžioje .:DSmagu pamatyti mėgstamas vietoves Jūsų nuotraukose.
Smagu būtų pamatyti mėgstamas vietoves ir Jūsų nuotraukose. Pasigendame.
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Alfredas.B parašė:
Villa San Giovanni - Mesina  Atvaziuoji į uosta, stoji į eilę, iššoki iš kempo, bėgi prie kasos, sakai kad kempas, užmoki 59 eurus, grižti atgal, lauki eilėje, įvažiuoji į keltą.... Aš taip važiavau. Atgal tokia pat procedūra. Kelia maždaug 25 minutes. :veliava: 
Planas nuo Neapolio, o grizti jau keliais arba atvirksciai- i prieki keliais, o atgal keltu, bet i Neapoli. Idomiau taip.
Vladas.B parašė:
Daina.P parašė:
Alfredas.B parašė:
Na štai padariau filmuką, yra gerų prisiminimų, bet šiemet važiuosiu kur nors kitur     :driving:                                             2015 metų kelionė po Italija
Puikus filmukas! O Sirmiones vynines mes patuštinom rugsejo pradžioje .:DSmagu pamatyti mėgstamas vietoves Jūsų nuotraukose.
Smagu būtų pamatyti mėgstamas vietoves ir Jūsų nuotraukose. Pasigendame.
Ok,įdėsiu.Mes kemperiaujame tik nuo praėjusios vasaros vidurio.Tad nuotraukos gali būti iš ankstesnio ilgamečio palapiniečių gyvenimo :)