Home

Forumas

Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Tinka ir palapinieciu gyvenimas. Nuo to daugelis ir pradejome. Mes ir dabar i palapines nespjauname.
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Renius.L parašė:
Paieškok čia
Aciu Reniau, radau! 
268eu ( su sunim ir kate)  :) is Salerno i Palermo. Panasiai ir planavau. 
Žinutės: 210
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-12-23
Marijus.K parašė:
Ok. Mes du kemperiai, plius Dainius, plius Janis. Jau keturi, kas dar? Darysim ne zygi, o ekspedicija...:geras:
Sveiki,mes taip pat prisijungtume,(pageidautina kryptis Ispanija,pageidautinas laikas gegužės pradžia)bet galime ir prisitaikyti :)
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Juokas juokais bet man asmeniskai klubo nariu susitikimas ekspedicijos principu mane labiau zavi nei sulekt ir :alus: bet ir tai yra zymiai smagiau nei bendrauti tik per monitoriu.Mes juk visu pirma keliautojai :camping1:
Žinutės: 157
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-05-31
Janis.C parašė:
Juokas juokais bet man asmeniskai klubo nariu susitikimas ekspedicijos principu mane labiau zavi nei sulekt ir :alus: bet ir tai yra zymiai smagiau nei bendrauti tik per monitoriu.Mes juk visu pirma keliautojai :camping1:
Sutikčiau ir aš ekspedicijai, buvo tokių diskusijų per susitikimą, kad reikėtų "karavaną" susiorganizuoti :priekaba:  :) 
Tai organizuojam. Kur . kiek laiko? Kiek ekipazu? Buvau imetes pavysdine vokieciu nuoroda ekspedicijai i Maroka su maitinimu net ten buvo. Kas ten norejo penkiu zvaigzduciu serviso?
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Iniciatyva sveikintina tik gaila, kad sunkiai igyvendinama. Kap dienos sustojimu metu parkuoti 40-50 kemperiu? Ne betkuris kempingas tiek priims, nekalbantjau apie parkavima prie kokio lankytini objekto. Neisivaizduoju. Toks standartas tinka atskiroms klubieciu grupelems. 

Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Reiketu visu pirma suprasti kiek ekipazu galetu vykti i ekspedicija.Nemanau kad visi gales betkokiu laiku ir betkokiam laikotarpui.Nebent bedarbis:D Man atrodo kaip pirmam kartui pakaktu ir kokios artimos salies ar net TEVYNES.Nebukime godus ir manau pakaktu pazinti Lietuva savaitgali.Labai sekmingai tai jau daro musu kolegos http://www.baltijoskemperiai.lt/dzukija.php 
Žinutės: 157
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-05-31
Janis.C parašė:
Reiketu visu pirma suprasti kiek ekipazu galetu vykti i ekspedicija.Nemanau kad visi gales betkokiu laiku ir betkokiam laikotarpui.Nebent bedarbis:D Man atrodo kaip pirmam kartui pakaktu ir kokios artimos salies ar net TEVYNES.Nebukime godus ir manau pakaktu pazinti Lietuva savaitgali.Labai sekmingai tai jau daro musu kolegos http://www.baltijoskemperiai.lt/dzukija.php 
pritariu, didelis dalykas būtų, jei bent Lietuvoje susiorganizuotume 
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Jei kalbame ne apie viso klubo susitikima, o apie klubieciu ekspedicija, ribojant kemperiu skaiciu tai pritariu.paciam teko dalyvauti panasiame renginyje, kuriame buvo iki 15 kemperiu. Pats tas kemperiu skaicius. Patikekite, jei butu daugiau, kaip 20, butu problema.