Home

Forumas

Nu vat mano kazkaip eile metu ne, bet dabar sako galiu. Siandien reikejo pavaryt kemperi kai akabinau priekaba, sedo ir nuvaziavo, priparkavo. Manau kad kiekviena moteris gali.... jei nori
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Žmona ir dukra išsilaikė "C" iš karto prieš perkant kemperį, nes negalėjo tverti matyti mane pavargusi vairuojant.... :B
Nu is kur Robertai tas vargas? Cia gi vien malonumas. Sakyk kad nepasidalinat malonumu
Žinutės: 2187
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Vairavimas - tai malonumas, tikrai jokio vargo.... nu nebent 16-18 val be sustojimo, tada tikrai pasijaučia:juokas:

Žinutės: 236
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-04-22
Arvydas.I parašė:
Vairavimas - tai malonumas, tikrai jokio vargo.... nu nebent 16-18 val be sustojimo, tada tikrai pasijaučia:juokas:

Jo,vairuoju nuo, galima sakyti, vaikystes ,nuovargio nejauciu,kol viskas su protu
Stengiuosi vaziuot ne daugiau 8-9 val ir viskas ok. Be to nelekiu. Dabar visa kelione 90-95 vaziavau. Maziau pavargsti. Lenkijoj isvis net furu nelenkiu. Kazkaip su malonumu.
Žinutės: 2187
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Aš net greitkeliu daugiau 100 km/h nevažiuoju... Kemperis ne lenktynėms skirtas, nors šiaip "paskraidyti" patikdavo, kol nebuvo tiek kamerų:D
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Jus man čia negadinkite įdirbio :D
iš ties ne po daug vairuojant ir nelekiant viskas ok.  Mes mažai stovim vietoje ir jei kas diena   aš realiai pavargstu ir visai ne tas keliavimas kokio norėčiau. Man regis ir saugumas kenčia kai pavargęs. Autobusų vairotojai pakaitom vairuoja, furistai arba pakaitomis arba griežtas poilsio grafikas ir baudžia jei nesilaikoma. Ne šiaip sau tie reikalavimai. 

Bet jus kaip tik norite, tikrai nemokinsiu jūsų gyventi :alus:
Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
Robertas.M parašė:
Žmona ir dukra išsilaikė 'C' iš karto prieš perkant kemperį, nes negalėjo tverti matyti mane pavargusi vairuojant.... :B
Tavo moterys kietos,pagarba Joms :geras:
Robertai, furistai vaziuoja 8-9 val, daro 45 min pertraukas ( arba atstojus kaipjie vadina) taip kad mes tikrai vaziuojam ne daugiau nei jie. As dabar gryzineju is Sveicarijos. Nelekiu, ir tai nusove du sykius. Manau sove kaip fura, paskui identifikuoja kaip kemperi ir nesiuncia. Sveicarijoj sove is abieju pusiu, vat ten matysis priekaba. Cia gali buti klausimu, vaziavau 90, su priekaba standartiskai 80, aiskino man ir vokieciai ir sveicarai, kad jei priekaba turi sertifikata su 100 km/h tai gali vaziuoti. Mano turi vokiska. Oficialios info neturiu. Idomu ka Zenonas pakomentuotu. Man jis kompetitingiausias is musu. 
 Zodziu lauksiu laisku :)