Home

Forumas

Justinas.S parašė:
Manau stoginė yra daug geresnis variantas nei kad aklinas garažas.Maniškis ,kaip minėjau žiemoja buvusiam kluone.Pastatas didelis ir erdvus,visas iš medžio,sienu lentos specialiai statant sukaltos per keliu milimetru tarpus.Pavasari išsivarant kemperį,vidus kemperio atrodo kad net 'traška' kaip sausa buna.As i vidu žiemai idedu chemini dregmes surinkeją,per žiema pora kartu ji ispilu,manau koks litras vandens susidaro.Mano galva jis gerai,kai staigiai keiciasi oras ir drėgmė nespėja išsivėdinti.
Vat mano kemperyje tas cheninis surinkiklis per sia ziema nieko nesurinko. Praeita siek tiek. Matyt tada gerai, nes nera dregmes?
Žinutės: 422
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-06-29
Marijus.K parašė:
Justinas.S parašė:
Manau stoginė yra daug geresnis variantas nei kad aklinas garažas.Maniškis ,kaip minėjau žiemoja buvusiam kluone.Pastatas didelis ir erdvus,visas iš medžio,sienu lentos specialiai statant sukaltos per keliu milimetru tarpus.Pavasari išsivarant kemperį,vidus kemperio atrodo kad net 'traška' kaip sausa buna.As i vidu žiemai idedu chemini dregmes surinkeją,per žiema pora kartu ji ispilu,manau koks litras vandens susidaro.Mano galva jis gerai,kai staigiai keiciasi oras ir drėgmė nespėja išsivėdinti.
Vat mano kemperyje tas cheninis surinkiklis per sia ziema nieko nesurinko. Praeita siek tiek. Matyt tada gerai, nes nera dregmes?
Gal kad sienos storesnės,mažiau reaguoja i staigius oro pasikeitimus?Arba vėjas greičiau prapučia pro pravertus stoglangius? Esme tame kad kemperi reikia stengtis laikyt kiek imanoma sausai po stogu žiemos metu.Bet vat vienas bet.... Turiu nemažai bendradarbių skandinavų kurie turi priekabas,dalis jų tikrai labai mandros po 8 metrus ilgio.Ir tik keli jų laiko po stogu.Likusieji sakė kai labai prisninga,tai sniega nukasa nuo stogo ir nesuka galvos.
As liuku nepradarineju. Pas mane viskas uzdaryta. Kazkaip netikiu as tom mikroventiliacijom.
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Laikau langus mikroventiliacijos padetyje, liukas 1cm pravertas.
Dregmes surinkiklis irgi nieko nesurenka. Tiesa pora kart per ziema per nakti palaikau elektrini  sildanti putekli.
Žinutės: 236
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-04-22
Zodz,nuspresta,sia ziema mano kemperis perziemos,garaze statytu is baltu rusisku plytu,su ventiliacija,gal nesupus per ziema.Ruosiu projekta statyti normalu garaza,is susu blokeliu ,apsildomos sienos,lubos,apziuros duobe,grindys betonuotos ir tt. su galimybe sildyti ,kai reikia pasikrapstyti ziemos metu.Sprendziami projektavimo klausimai,tikiuosi kad viskas pavyks.
Vytautai, su visa pagarba, be jokios pasaipos. Algis is Kelioniu vyno irgi norejo statyt, buvo uzsideges, dabar Tu. Kazkaip as pasistaciau pavesine. Tokia baisia, su stogu, be sienu. Nesulaukiu nei tech pagalbos, nei kur laikyti. Laikau toj pastogej, isnesu ciuzinius i pirti, kilimus. Pastatau dregmes sugereja. Nepraveriu langu net mikroventiliacijai. Viskas uzdara. Bet burna, o tinginiams arba rukoriams rekomenduoju ant ciaupu uzmauti pripusta baliona, ispuciu visus kranus nuo toliausio iki arciausio tam kad jie nesusprogtu nuo salcio. Tai tiesiog viskas ka as galiu padaryt paprastas keliautojas savo draugui kuris veza. Ir zinok  negaliu atsikratyti naujo kemperio kvapo, nes niekas ten nepelyja. Tai reziumuojant, vaikinai, rasykit realius projektus, kurie jau vyksta, o ne tai apie ka svajoju grazu penktadienio vakara, su savo mylima zmona zvakiu sviesoje. Nes tai tiesiog kartais apsika kolegu planus, kurie laukia tu Jusu projektu, o Jus vis dar svajojat. As labai noreciau kada nors, priduoti savo kemperi ziemai , kad viska jam sutvarkytu, paruostu sezonui, o as tik keliauju ir kelaiuju....
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Su balionais, tai čia geras! Užskaitau :) 
Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
Marijus.K parašė:
Vytautai, su visa pagarba, be jokios pasaipos. Algis is Kelioniu vyno irgi norejo statyt, buvo uzsideges, dabar Tu. Kazkaip as pasistaciau pavesine. Tokia baisia, su stogu, be sienu. Nesulaukiu nei tech pagalbos, nei kur laikyti. Laikau toj pastogej, isnesu ciuzinius i pirti, kilimus. Pastatau dregmes sugereja. Nepraveriu langu net mikroventiliacijai. Viskas uzdara. Bet burna, o tinginiams arba rukoriams rekomenduoju ant ciaupu uzmauti pripusta baliona, ispuciu visus kranus nuo toliausio iki arciausio tam kad jie nesusprogtu nuo salcio. Tai tiesiog viskas ka as galiu padaryt paprastas keliautojas savo draugui kuris veza. Ir zinok  negaliu atsikratyti naujo kemperio kvapo, nes niekas ten nepelyja. Tai reziumuojant, vaikinai, rasykit realius projektus, kurie jau vyksta, o ne tai apie ka svajoju grazu penktadienio vakara, su savo mylima zmona zvakiu sviesoje. Nes tai tiesiog kartais apsika kolegu planus, kurie laukia tu Jusu projektu, o Jus vis dar svajojat. As labai noreciau kada nors, priduoti savo kemperi ziemai , kad viska jam sutvarkytu, paruostu sezonui, o as tik keliauju ir kelaiuju....
mano projektas yra toks,tik dabar jau nudazyta.Foto daryta ziema.
Bet Giedriau cia dar ir mano tilptu. Ir su visa priekaba ko gero. 
Žinutės: 2187
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Man, žiūrint į kolonų konstrukciją, norėtųsi daugiau kolonų ryšių. Matosi tik du įstriži. Tokia konstrukcija, susidėjus dviems nepalankiausioms apkrovoms (sniego ir smarkaus vėjo) vienu metu, gali prarasti stabilumą... ir "atsigulti". Nesakau, kad tai būtinai įvyks (gal viską skaičiavote, tada viskas ok), bet, iš pažiūros tokia tikimybė yra.