Home

Forumas

Žinutės: 23
Nuotraukos: 1
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-12-23
Irgi domina aikstele Vilniuje 
Žinutės: 2187
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Andrej.B parašė:
Irgi domina aikstele Vilniuje 
Šiaip taip susiradau už padorią kainą Minties ir Žirmūnų gatvių kampe. Ir pati aikštelė, iš pirmo žvilgsnio, visai nieko. Sutartyje galima įrašyti kelis automobilius. Išvyksti su kemperiu, palieti lengvąjį. Kiekvienam automobiliui - atskiras leidimas
Žinutės: 443
Nuotraukos: 5056
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2012-10-10
Užmačiau skelbimą šiom dienom autogide apie parduodamą priekabą, patiko pavėsinukė :)


Žinutės: 443
Nuotraukos: 5056
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2012-10-10
Dar ta pati stoginė

Žinutės: 236
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-04-22
Sveiki visi,paliesta labai aktuali tema del kemperio saugojimo.Istikruju ziemos metu neeksplotuojant,galima labjau sugadinti kemperi nei vasara vaziuojant su juo.Pirkau beveik nauja Causson kemperi ir ruosiuosi statyti garaza jam,tai butu is sausu blokeliu uzdaras,su galimybe ziema sildyti.  BET...Yra galimybe pastatyti didesni 5kiems gal iki 10 vietu.Yra mintis pasiulyti kemperistams gyvenantiems daugiabutyje tokia paslauga.Tai ne tik saugojimas,bet ir prieziura plovimas,valymas bei neitin sudetingi remontai.Tai akomuliatoriu prieziura, tepalu keitimas ,vaziukles remontas,tech apziuros paruosimas be pravarymas,dugno rudziu patvarkymai ir tt ir tt.Viskas pagal susitarima.Mano vieta tarp Panevezio ir Siauliu,suprantu ne visiems patogu bet kemperis ne kazkoks kombainas kad butu didele problema atvaryti iki saugojimo su prieziura ir prireikus pasiimti paruosta kelionei.
Garazas butu sausas svarus be jokiu grauziku irtt.
Paslaugos kainos nesu sugalvojes bet viska galima susitarti.Mano darbas susijes su sunkvezimiu verslu tai manau su kemperiais nesunkiai susitvarkyciau.
Jeigu ka sudomino mano pasiulymas rasykite.Siulykite, kokiu paslaugu dar reiktu?
Mintis gera. Kelioniu vynas irgi ruosesi pastatyti , pasiulyti prieziura ir tt. Bet nevyksta niekas pas juos. Manau viskas priklauso nuo kainos laikymo. Mane gal ir domintu
Žinutės: 236
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-04-22
Kaip supratau paties kemperis is didesniu,koks jo aukstis? Turejau angara 1000kv.bet deja jau ne mano nuosavybe.Bet savojo tikrai nezadu laikyti lauke,todel ir kvirba mintis prie to paties rupescio dar ir paslauga padaryti.Tik nezinau koks butu susidomejimas.Kaina turetu buti patraukli klijentui ,bet kad ir investicijos po truputi gryztu.Kaip sakoma ir avis sveika ir vilkas sotus.
Tos stogines is bedos gerai,bet apsaugo tik nuo lietaus ir sniego stoga.Kemperis pagamintas is medzio plokstes ,ciuziniai,yranga,elektros instaliacija ir tt nemegsta dregmes,todel toks daiktas uz tokius pinigus turi buti laikomas sausoje patalpoje su atvirais liukais ir langais.
Mano i 3,5 m telpa. Siaip didesniu nei 3,80 kemperiu paprastai nebuna. Nebent ekskliuzyvai. Na zodziu jei fura telpa , tilps ir kemperis. Na bent as rimtai pasvarstyciau kai bus konkretus pasiulymas.
Žinutės: 422
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-06-29
Laikau kemperi buvusiame "kluone".Patalpa labai gerai vedinama ,kemperis buna sausas.Tad tikrai nėra reikalo šildyt tokios patalpos.
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Reikėtų pagalvoti ir apie saugojimą vasaros metu. Saulė yra didesnis blogis nei vanduo. Vasarą UV išdegina siūlėse tą atseit UV atsparų hermetiką, žiemą ten vanduo pradeda bėgti. Taip pat nuo UV suaižėja liukai (ypač skaidrūs), langai, išdega plastmasės.
Iš savo patirties- laikiau daug metų lauke, dabar laikau garaže, bet matau, kad nieko nėra geriau už stoginę, bet daug uždaresnę nei Gintaro foto, tokią, kuri ir šonus apsaugotų nuo saulės.