Home

Forumas

Žinutės: 308
Nuotraukos: 151
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-06-30
Aš kai kemperį pirkau mačiau kad dugnas po WC papuvęs, tai galvojau, pakeisiu toje vietoje gabaliuką ir viskas, gryžau namo, kai pradėjau krapštytis prie tos vietos, tai gavosi visiškas kapitalinis remontas, išimti baldai, nukelta būda visa, padarytas naujas dugnas, sutvarkytos sienos kur buvo supuvę, pertapetuota, naujas linoleumas, kai kurios baldų plokštės naujos, naujos vairuotojo ir keleivio sėdynės. Viskas truko daugiau kaip 6 mėn. Du metus gerai viskas buvo, o va dabar ir išlindo mano darbo brokas, o gal patirties trūkumas, bet kad alkova naujai tvarkyti teks, tai faktas.
Žinutės: 614
Nuotraukos: 617
Koordinatės: 2
Prisijungė: 2012-10-03
Mano patirtis su uždengimu. Buvau įgijęs - www.movera.lt/apsauga-cover-top . Gumas įtempiau kaip stygas. Veiksmas prieš du metus. Buvo vėjuotas ruduo, išplėšė kilpas. Po to pamačiau, kad kai kur aliuminės įvorės,kur kabinasi įtempimai, net šonus pabrūžino. Numečiau uždangalą nesulaukęs žiemos vidurio :blogai: O triukšmas šio firminio Fiammos uždangalo -kol nesupratau priežasties, galvojau kad  vėjuotomis naktimis griaudėja.
Žinutės: 113
Nuotraukos: 11
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2012-09-28
Olegas.I parašė:
Aš kai kemperį pirkau mačiau kad dugnas po WC papuvęs, tai galvojau, pakeisiu toje vietoje gabaliuką ir viskas, gryžau namo, kai pradėjau krapštytis prie tos vietos, tai gavosi visiškas kapitalinis remontas, išimti baldai, nukelta būda visa, padarytas naujas dugnas, sutvarkytos sienos kur buvo supuvę, pertapetuota, naujas linoleumas, kai kurios baldų plokštės naujos, naujos vairuotojo ir keleivio sėdynės. Viskas truko daugiau kaip 6 mėn. Du metus gerai viskas buvo, o va dabar ir išlindo mano darbo brokas, o gal patirties trūkumas, bet kad alkova naujai tvarkyti teks, tai faktas.
Mes kol kas tik alkovą išgrovėm, sėdynes išėmėm, vienoj sienoj irgi pabangavimų yra - gal ten jau supuvę - dar nelupom. Naujai teks tapetuot ir alkovą ir sienas Linoliaumą keisti reikės tai neaišku ką ten rasim.Žodžiu -kai  pigiai  nusiperki tai po to darbo turi. Senajį kai  pirkom galu daužtu tai  teko naują sieną ir dalį grindų dėt, dušą sutvarkyt. Bet visai tai gal per 3 sav sutvakėm. 4 m. važinėjom. Jokių problemų nebuvo nei kur vandenį leido, nei įtrūkimų atsirado. Dabartinis 5 metais jaunesnis, bet gal gamyklinis brokas kad taip per siūles vandenį renka? Nemanau kad vokietis latviškais 
 :D ar akmeniniais keliais važinėjo, kad iš siūlių hermetikai išlakstė.
Žinutės: 308
Nuotraukos: 151
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-06-30
Na aš kaip ir Jūs anksčiau turėjau nusipirkęs galu daužtu, tai greit ir gerai gavosi sutvarkyt, o dabar jau vandenukas rado pro kur į vidų patekti. :mustis:
Žinutės: 341
Nuotraukos: 503
Koordinatės: 13
Prisijungė: 2012-10-03
Nebrangi įdėja,kuri padės apsaugoti kemperį nuo sniego,ledo ir ..
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
.....................ir vejo.      Na zinoma, jei apsaugos iki to laiko nenupus :)
Žinutės: 259
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 5
Prisijungė: 2013-06-09
jo... tokią burę greit pakels:(
Žinutės: 113
Nuotraukos: 11
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2012-09-28
Tinkama pastogė ten, kur nebūna didelių vėjų ir sniego audrų. Jei gera pūga - tai sniego privarys , o jei didesnis vėjas - tokią palapinę teks iš kaimyno sklypo susirinkit.... 
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Gal ciia kelioninis sklandytuvas konstruojamas......................
Žinutės: 443
Nuotraukos: 5056
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2012-10-10
Benaršant aptikau...