Home

Forumas

Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Giliai Arvydas kapsto! Klausimas egzistencinis :) 
Žinutės: 484
Nuotraukos: 86
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2012-09-21
Dainius.D parašė:
Kemperis daug kam nereikalingas.....tiesiog čia renkasi tie, kuriems kemperis reikalingas :)

:geras:
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Arvydas.I parašė:
Tada, įdomu, kur reikia kemperio ir aplamai kokia jo paskirtis?
Kur man reikia kemperio :ratu:? Klausimas tikrai egzistencinis :D Tiesiog jau praėjo tas laikas kai bet kada ir bet kur važiuodavau su kemperiu. Dabar dažnai pažiūriu iš šono ir pagalvoju, kokie konkrečioj kelionėj jo privalumai. Todėl kartais (tikrai retai), trūkumų radęs daugiau nei privalumų, palieku jį namie ir imu lengvąjį.
O kas liečia paskirtį- turbūt jis ir buvo kažkieno sugalvotas, bemąstant kaip išvykas ir keliones padaryti komfortiškesnėmis. Bėda ta, kas tie seneliai iki 94m važiavimo komforto dar turėjo labai nedaug ir stipriai nusileisdavo tuo klausimu lengviesiems. Tai viena iš priežasčių, kada, bent jau man, nereikia kemperio :hi:
Žinutės: 137
Nuotraukos: 160
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-08-11
Kokia trasa geriausia važiuot iki Kroatijos nuo Lietuvos? Niekad su mašina neesu važiavęs, tai nežinau nei vienų kelių ar tiesiog pasikliauti gps (igo primo)
Žinutės: 170
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 4
Prisijungė: 2015-03-30
Eugenijus.J parašė:


Kokia trasa geriausia važiuot iki Kroatijos nuo Lietuvos? Niekad su mašina neesu važiavęs, tai nežinau nei vienų kelių ar tiesiog pasikliauti gps (igo primo)
Kelionės planavimui man labai padeda knygos iš serijos "Kelionių vadovai". Dabar vyksta jų išpardavimas, aš nusipirkau 10 vnt. :tourist2: Nusipirkau Lenkiją ir pradėsiu šią valstybę tyrinėti, o ne pralėkti kuo greičiau... :priekaba:čia nuoroda į išpardavimą.
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Aciu uz nuoroda.Paciu laiku :geras:
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Eugenijus.J parašė:
Kokia trasa geriausia važiuot iki Kroatijos nuo Lietuvos? Niekad su mašina neesu važiavęs, tai nežinau nei vienų kelių ar tiesiog pasikliauti gps (igo primo)
Aš važiavau: Kaunas-Katowicai-Oloumoc-Brno-Mikulov(nakvynė)-Wien-Graz-Maribor-Zagreb-Senj-pajuriu iki Dubrovnik.
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Audrius.K parašė:
Eugenijus.J parašė:


Kokia trasa geriausia važiuot iki Kroatijos nuo Lietuvos? Niekad su mašina neesu važiavęs, tai nežinau nei vienų kelių ar tiesiog pasikliauti gps (igo primo)
Kelionės planavimui man labai padeda knygos iš serijos 'Kelionių vadovai'. Dabar vyksta jų išpardavimas, aš nusipirkau 10 vnt. :tourist2: Nusipirkau Lenkiją ir pradėsiu šią valstybę tyrinėti, o ne pralėkti kuo greičiau... :priekaba:čia nuoroda į išpardavimą.
Šventa teisybė, kad tyrinėti yra ką- per 4d šmirinėdamas pasieniu davažiavau tik iki Augustow. Kitą sykį 4d skyriau Mozūrų regionui ir to laiko visai nebuvo per daug.
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Ačiū už nuorodą! Ka tik užsisakiau 4-ias knygas :) Kaina puiki :geras:
Žinutės: 341
Nuotraukos: 503
Koordinatės: 13
Prisijungė: 2012-10-03
Audriui K.
Ačiū už nuorodą.Pigiai papildžiau kolekciją.