Home

Forumas

Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Gintaras.K parašė:
Mūsų pati pirma kemperinė kelionė kažkada irgi buvo į Kroatiją :) Iš pradžių dairėmės po šiaurinę dalį, o paskui su visu kemperiu 'Jadrolinija' keltu iš Rijekos plaukėm į Korčula salą, ir iki šiol apie tą plaukimą liko gražūs prisiminimai. Nes pamatėme šalį iš jūros, keltu plaukėm tarp tų mažyčių salelių, - labai įspūdinga! Ir tuo pačiu keliu dukart važiuot nereikėjo. Ką dar rekomenduočiau? Dokleciano rūmus Splite. Amfiteatrą Puloje. Miestelius - Trogirą, Omišą, Rovinį. Dubrovniko senamiestį. Be abejo, Plitvicą - čia gal net Nr. 1. Ten visur yra ko pažiūrėti, ir  manau, net nereikia stengtis viską aprėpti per vieną kelionę. Bus proga sugrįžti :)

P.s. Apie savo keliones esu rašęs senajame klasės forume, o dabar apie tai galima paskaityti kolegos Arvydo  tinklapyje: Gintaro kelionės
Is kokio miesto i ta sala keletes, kiek laiko, ar dideles eiles, kokios keltu kainos kemperiui?
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Dainius.D parašė:
Tai kaip ten visdelto Kroatijoje su nakvynemis ne kempinge. Draudziama ar galima?

Draudžiama, gavau oficialų raštą iš LT atstovybės keli metai atgal.
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Tik idomu ar kabinejasi? 
Kazin kokia vandens temperarura birzelio pradzioje?

J.J
seip is mano patirties tai netaipjau ir kabinejasi,,, yra nemokamu vietu bet netaip daug..o  stovejimo vietos pajuri  jai nemokamos tai tik leidzia iki 22 stoveti poto draudzema. kempingu kainos tai kandziojasi.... bet jai  i  nedideli kempinga stoti tai galima ir uz 100 kunu keturiems zmonems su elektra ir vandeniu susitarti...tai 50 litu butu. o dideliame kempinge prie  ZADARO   240 kunu prase uz para.
Dainiau, as galvoju kad aiksteliu ne tiek ir daug Kroatijoje. Bet mano patarimas, pasedek su youtube, ivesk Stellplatz in Kroatien mit womo ir ismeta filmuka apie aiksteles nemokamas. Susidarysi vaizda. Man temperatura birzeli irgi aktuali. Kai buvau, buvo 25- 30, per tai buvo pries 6 metus. Beje rezervavau du kempingus, labai smagu kad kroatai labai geranoriski, ko nepasakyciau apie italus. Tie visi siuncia velniop.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Dainius.D parašė:
Tik idomu ar kabinejasi? 
Kazin kokia vandens temperarura birzelio pradzioje?


Manau laimės reikalas kaip ir su kelių policija " už diržus", Arvydas skundėsi , gavo baudą mokėti, o tau kaip tavo laimės angelas sureguliuos :)
Tik nekurkit atviros ugnies, bauda kalejimas iki 2 savaiciu.:baisu:
J.J
o del vandens temperaturos tai  pas juos sezonas nuo balandzio iki spalio pabaigos buna,,  vandens temperaturos nematavom bet.....  einant i jura ties juosmeniu ..staptelt nereikia.........:D
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Robertas.M parašė:
Dainius.D parašė:
Tik idomu ar kabinejasi? 
Kazin kokia vandens temperarura birzelio pradzioje?


Manau laimės reikalas kaip ir su kelių policija ' už diržus', Arvydas skundėsi , gavo baudą mokėti, o tau kaip tavo laimės angelas sureguliuos :)
Tai buvo labai seniai - 2007 m. Dabar juos į sojūzą priėmė. O draudimas "miegoti automobilyje", manau, jau būtų sojūzo žmogaus laisvių pažeidimas:D
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
tokios eiles tvarka paliekama nacionalinei teisei, geriau lai dabar ten buve pakomentuoja, gal ir pasikeitė kas?