Home

Forumas

Žinutės: 406
Nuotraukos: 177
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-09-21
Gintaras.K parašė:
Žilvinas.G parašė:
Eugenijus.J parašė:
Kokia trasa geriausia važiuot iki Kroatijos nuo Lietuvos? Niekad su mašina neesu važiavęs, tai nežinau nei vienų kelių ar tiesiog pasikliauti gps (igo primo)
Daug kartų važiavome tokiu maršrutu - prieš Katovicus link Bielsko-Biala, Zyviec, pro Oravsky Podzamok (aplankant įspūdingą Oravos pilį, vyksta net teatralizuoti pasirodymai), link Ružomberok (užsukti į įspudingus Bešenova terminius baseinus ir į Jasnos slidinėjimo centrą, kad pakilti į Žemųjų tatrų viršųję Chopoc), po to pro Banska Bystrica, Zvolen iki Budapešto, nuo Budapešto yra irgi nemokamas kelias iki Balatono ežero, 90 km ežero pakrante ir toliau Kroatija. Aišku Slovakijoje keliai eina per kalnus, bet vaizdai įspūdingi ir jie įveikiami.
Geras maršrutas, ne kartą patikrintas gyvai. Tik per Budapeštą kažkada seniai dėl kelių remonto užstrigę kamštyje buvom... O įvažiavę į Kroatiją pasiplanuokit prasukt pro Plitvicos nacionalinį parką - ne visai pakeliui, bet ir ne kažin kas į šalį. Dukart buvau, ir dar noriu :)
Ties Karlovac sukti i kaire link Plitvicos ezeru (yra ruda nuoroda), prie jo keli kempingai, nuo Plitvicos ezeru link Senj ir pakrante i apacia link Dubrovniko.


Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Žilvinas.G parašė:
Gintaras.K parašė:
Žilvinas.G parašė:
Eugenijus.J parašė:
Kokia trasa geriausia važiuot iki Kroatijos nuo Lietuvos? Niekad su mašina neesu važiavęs, tai nežinau nei vienų kelių ar tiesiog pasikliauti gps (igo primo)
Daug kartų važiavome tokiu maršrutu - prieš Katovicus link Bielsko-Biala, Zyviec, pro Oravsky Podzamok (aplankant įspūdingą Oravos pilį, vyksta net teatralizuoti pasirodymai), link Ružomberok (užsukti į įspudingus Bešenova terminius baseinus ir į Jasnos slidinėjimo centrą, kad pakilti į Žemųjų tatrų viršųję Chopoc), po to pro Banska Bystrica, Zvolen iki Budapešto, nuo Budapešto yra irgi nemokamas kelias iki Balatono ežero, 90 km ežero pakrante ir toliau Kroatija. Aišku Slovakijoje keliai eina per kalnus, bet vaizdai įspūdingi ir jie įveikiami.
Geras maršrutas, ne kartą patikrintas gyvai. Tik per Budapeštą kažkada seniai dėl kelių remonto užstrigę kamštyje buvom... O įvažiavę į Kroatiją pasiplanuokit prasukt pro Plitvicos nacionalinį parką - ne visai pakeliui, bet ir ne kažin kas į šalį. Dukart buvau, ir dar noriu :)
Ties Karlovac sukti i kaire link Plitvicos ezeru (yra ruda nuoroda), prie jo keli kempingai, nuo Plitvicos ezeru link Senj ir pakrante i apacia link Dubrovniko.



Artimiausių kempingų prie Plitvicos ežerų koordinatės nuotraukoje:

Žinutės: 137
Nuotraukos: 160
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-08-11
salia plitvicos ezeru bandysim apsistot sitam kempinge:
Žinutės: 26
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-11-23
Robertas.M parašė:
Tikrai gera knygų parduotuvė, pirkau trūkstamas ir aš.
Kam ta makulatura kai yra siuolaikines tehnologijos ?
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Juozas.K parašė:
Robertas.M parašė:
Tikrai gera knygų parduotuvė, pirkau trūkstamas ir aš.
Kam ta makulatura kai yra siuolaikines tehnologijos ?
 Kartais gal ir malonu nuostalgiškai paimti spausdintą knygą į rankas, juo labiau, kad knygų išverstų į lietuvių kalbą ir "draugaujančių su šiuolaikinėmis technologijomis" ne tiek jau ir daug.... 
 Tačiau yra didelis kelionių vadovų knygų pasirinkimas  anglų ir rusų kalbomis. Čia jau kaip kam patogiau - kiek keliautojų, tiek ir nuomonių:touristas:
Žinutės: 26
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-11-23
Arvydas.I parašė:
Juozas.K parašė:
Robertas.M parašė:
Tikrai gera knygų parduotuvė, pirkau trūkstamas ir aš.
Kam ta makulatura kai yra siuolaikines tehnologijos ?
 Kartais gal ir malonu nuostalgiškai paimti spausdintą knygą į rankas, juo labiau, kad knygų išverstų į lietuvių kalbą ir 'draugaujančių su šiuolaikinėmis technologijomis' ne tiek jau ir daug.... 
 Tačiau yra didelis kelionių vadovų knygų pasirinkimas  anglų ir rusų kalbomis. Čia jau kaip kam patogiau - kiek keliautojų, tiek ir nuomonių:touristas:
Kolegos is Vilniaus pasinaudojo  kelioniu vadovo paslaugomis  deja atsiliepimai  nelabai kokie :(
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Juozas.K parašė:
Robertas.M parašė:
Tikrai gera knygų parduotuvė, pirkau trūkstamas ir aš.
Kam ta makulatura kai yra siuolaikines tehnologijos ?
Technologijoms kartais batareikos nusėda :) Nors, sutinku kompaktiškiau, viskas viename ir t.t. bet naudotis tai reikia priprasti, man patinka kelias knygas ar kelias skirtingas vietas knygoje tuo pačiu metu žiūrinėti, kažką žymėtis, nusinešti į koki muziejų, taip tai įpročių reikalas, tik juos keisti kai knygas taip po pygiai paleido, o vežantis kemperių daug svorio nesudaro :)

o dar pliusas namuose gražiai lentynose atrodo:D, svečiams pasigirti gali :D, po visai ne daug laiko retas daiktas knyga bus , kaip kokia molinė dantiraščio lentelė :)

na manau pasiteisinau ? :)  
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Juozas.K parašė:
Arvydas.I parašė:
Juozas.K parašė:
Robertas.M parašė:
Tikrai gera knygų parduotuvė, pirkau trūkstamas ir aš.
Kam ta makulatura kai yra siuolaikines tehnologijos ?
 Kartais gal ir malonu nuostalgiškai paimti spausdintą knygą į rankas, juo labiau, kad knygų išverstų į lietuvių kalbą ir 'draugaujančių su šiuolaikinėmis technologijomis' ne tiek jau ir daug.... 
 Tačiau yra didelis kelionių vadovų knygų pasirinkimas  anglų ir rusų kalbomis. Čia jau kaip kam patogiau - kiek keliautojų, tiek ir nuomonių:touristas:
Kolegos is Vilniaus pasinaudojo  kelioniu vadovo paslaugomis  deja atsiliepimai  nelabai kokie :(
Sunku pakomentuoti pusiau anoniminio advokato (žinant tik vardą), atstovaujančio anoniminiam keliautojui, komentarą:hi:
Žinutės: 484
Nuotraukos: 86
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2012-09-21
Matomai tai dar kartą įrodo , kad internetiniai klubo nariai      nelabai pageidaujamas reikalas . 
              Jeigu anonimas būtų buvęs susitikime galėtume žinoti kas jis ir kuo kvėpuoja :hi:.
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21

Visur yra pliusų ir minusų.... Klasės forume irgi laikas nuo laiko "krisdavo galvos":juokas:

Vienareikšmiškai visus vertinti - būtų per daug kategoriška. Pasisaku tik prieš teiginį, kad jei keliautojas priimtas į tikrus klubo narius, bet dėl tik jam vienam žinomų priežasčių nebevažiuoja į susitikimus, bet pastoviai dalinasi patirtimi, būtų "išbuožintas":baisu: 
Nors dėl "absoliučių nuliu", būčiau viai priešingos nuomonės.... 

Mano pasiūlymas būtų, jei tai nepareikalautų didelių darbo sąnaudų, kad paspaudus komentuojančio nuotrauką, galima būtų pamatyti visus jo parašytus komentarus. Panašiai, kaip dabar galima pamatyti visus įdėtus foto albumus. 

Tada lengviau būtų galima vertinti, ar tai tik "DELFI-nis" trolis, ar kelionėms pasišventęs žmogus - kandidatas į klubo narius. Nors tai irgi dar, žinoma, ne absoliutus rodiklis:hi: