Home

Forumas

Žinutės: 38
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-06-05
Kokiu keliu geriau patartumet vaziuot link splito.

kelis kartus vaziavau su kemperiu i kroatija,italija, bet abu kartus per austrus, tai vargas man per tuos kalnus, taip man jie atsibosta:). Dabar vaziuosiu su prikabinamu nameliui iki croatijos, gal per budapesta geriau, ar visgi per austrus?
Žinutės: 422
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-06-29
Net nebandyk per Vengrija vaziuot siuo metu.Prie sienu dideles eiles.Juk spauda rase apie pabegeliu problemas.Siuo metu esam  2iem kemperiais Kroatijoj,namo vaziuosim antradieni ir kito kelio kaip per Austrija net nemastom
Žinutės: 159
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-22
Prie Plitvicos ežerų patogu parkuo tis (nemokamai) viešbučio aikštelėje tik be nakvynės ir arčiau autobusų .Išvažiuoti viešbučio informacija rekomenduoja iki 8 val. vakaro. Dėl garantijos galima pasiteirauti.
Sveiki. Biciulis kalbina drauge vykti i Kroatija birzelio men. Paskutini karta ten buvau 2010  . Tada buvo vidutine kaina kempinge 100 litu kemperiui su ekipazu, dviem kemperiams jokiu nereikia uzsakymu kempingo is anksto, vietos i valias. Maistas panasiai kaip pas mus. Gal galite kas nors suteikti informacijos kaip pastaruoju metu. Turiu omeny praeita sezona. Kaip kainos, uzimtumas, i ka atkreipti demesi. Aciu uz info.
P.S. Tiek mano kainos, tiek dominantis laikotarpis yra birzelio menuo.
Žinutės: 137
Nuotraukos: 160
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-08-11
Marijus.K parašė:

Sveiki. Biciulis kalbina drauge vykti i Kroatija birzelio men. Paskutini karta ten buvau 2010  . Tada buvo vidutine kaina kempinge 100 litu kemperiui su ekipazu, dviem kemperiams jokiu nereikia uzsakymu kempingo is anksto, vietos i valias. Maistas panasiai kaip pas mus. Gal galite kas nors suteikti informacijos kaip pastaruoju metu. Turiu omeny praeita sezona. Kaip kainos, uzimtumas, i ka atkreipti demesi. Aciu uz info.
P.S. Tiek mano kainos, tiek dominantis laikotarpis yra birzelio menuo.
Mes buvom siais metais geguze-birzeli. Vidurkis kempinguose buvo apie 23-25Eur. Masina su priekaba, du zmones. Vietos ne visad buna i valias, bet kiek buvom, visada pataikem, kad mums vietos rasdavo. Maisto kainos gal kazkiek brangiau nei LT. 
Tureti kieta avalyne maudynems, visur akmenukai.
Visi kemperiai kuriuose buvom apsistoje ir pasidare namu darbus kur nakvoti pagal rekomendacijas, tai vienintelis salia dubrovniko neturejo normalaus priejimo prie juros.
Lietuves savininkes "Sirena" kempingo pliazas buvo vienas is geriausiu, nors kempingas atokiau nuo miestu. Ir vakarai pas juos faini buvo, gyva muzika, temines vakarienes, gerimu degustacija. Planavom buti 2 naktis, o pasilikom 4uriom naktim :D

Keliu mokesciai irgi dave per kisene sumoj, tai geriau venkit ju, jei yra laiko, vaziuokit nemokamais keliais. Jei su kemperiais varot, tai laiko atzvilgiu gal kiek neprarasit. Nes mums kai 100km/h ribojimas, tai kelione prasiilgina, o laiko turim ne marias.

Visada galima daugiau pasiklaust, bandysiu atsakyt i visus klausimus.
Žinutės: 422
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-06-29
Netiesa kad vietos i valias,tai priklauso nuo pačio kempingo.Vasara Kroatijoj buvom du kartus po 2savaites,kelioniu tikslas buvo grynai poilsis.Atvažiavud birželio menesi i pirma pasirinkta kempinga nepakliuvom,nors jis skirtas buvo berods 7000žmoniu-priežastis ,laisvos vietos buvo po žemais medžiais ir su kemperiu 3,10 m.  aukščio nebuvo jokio noro po jais brozdintis.Kadangi pats keiti kemperi i didesni,turėtum atkreipt dėmesi,ar kempingas priima kemperius virš 4,5 t.Atkreipiau demesi kad tokiu ženklu buna prie kempingu.
Atvažavus velai vakare i kempinga nebusi ileistas,kad netrukdytum poilsiaujančiu ramybes,todel 3 ir 4 žvaigždžiu kempingai turi nemokamas aikšteles parkavimui ir nakvynei prie ivažiavimo i kempinga,daugumoj tu aikšteliu yra visi pasijungimai elektrai ir vandeniui.Dalis kemperistu tuo naudojasi keliaudami ir neivažiuodami ikempingus nakvoja.Teko but tokioj situacijoj,kad vakare atvažiavus i tokia aikštele jau buvo 4 kemperiai,kol pasijungem elektra atvažiavo dar 2,tačiau ryte 7 val. atsikelus jau buvome vieni .
Kas link maisto kainu,tai apsiperkant ne kempingo parduotuvej,o pervažiuojant iš vietos i vieta,kokiam didesniam prekybcentryje,man kainos pasirodė mažesnes nei LT
Ačiū už info, toks jis man labai naudingas. Nes pries kelta metu buvau Kroatijoje tris kartus,išmaisiau visa, bet tada ji buvo populiarėjanti kryptis, buvo daug vokiečiu , italu. Kainos buvo žemos , vietos į valias. Viena karta papuoliau ne birželį o liepa, tai kažkoks košmaras , temperatūra palei 40 , kainos du kartus didesnes nei birželį , rasti kur apsistoti be išankstines rezervacijos be šansu. Todėl man aiškus keliavimo būdas Kroatijoje, idomus tik pasikeitimai dėl kainų ir užimtumo , ir tik birželio mėnesį . Apskritai važiuoju ten nes draugai nebuvę, o tuo pačiu ir vaikai pasiturks šiltoje jūroje . Bet kokiu atveju informacija naudinga tiek man,tiek manau kitiems. 
Žinutės: 422
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-06-29
Mes buvom birzeli ir antra karta rugpjucio pabaigoj ir rugsejo pradžioj.Kainos kempingu krist pradejo pabaigoj rugpjucio,buvo pasiulymai 7naktys uz 6 apmoketas.Bet geri kempingai nuo beželio vidurio iki rugpjucio pabaigos +-30eur.Reikia atkreipti demesi,kad buna siulomi šeimos paketai 2suauge ir iki 4nepilnamečiu,tas taip pat labai sutaupo pinigu.Važiuojant dviem kemperiais siulau rezervuotis kempingus,jei norit kad kemperiai butu salia vienas kito.Mes net rugseji patekom i kurioziška situacija,kad išvažiavom iš apytuščio kempingo keisdami viwta i kita kempinga,i kuri skambinau prieš 3is dienas-buvo garantuota kad rezervacijos nereikia,vietu tikrai yra.Atvažiavom,kempinge apie 650 vietu kemperiams ir tik 8vietos laisvos ir tai rugsėjo pradžioj!!!!Mistiškai pasiseke kad buvo dvi vietos viena šalia kitos :) Nes keliavom dviem kemperiais.
Šiaip labai daug info apie kiekviena kempinga,su ju planais ir aprašymais  www.camping.hr pagal ši puslapi mes rinkomes visus kempingus
Žinutės: 43
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-12-21
plitvica,dubrovnikas,grazus vaizdai - viskas tai nerimta... va papulti kroatijoj i ju audra ,,bora,, ir islikti gyviems va cetai nuotykis,,,buvo momentu kai tikrai galvojom viskas,stoga kemperiui nunes, ... keliai uzdaryti,sedek ir lauk kol audra baigsis o ji 4-res dienas buna. Nuplese liukus,medvarscius is sono, teko nesti kudasiu per kalnus,o tai irgi galiu pasakyti menkas malonumas kai vejas meto kemperi....o uzvaziavom ant kalno ir dar kokia 100 metru ir vejo nera........ nors vienu metu vaziuojant i kalna atsisveikinau mintyse su visais,,,,,,,bet kaip matot esam gyvi ir laimingi. O kai gryzom i lietuva ce Palangoj skvalas 3 min buvo praputes,,mums tai toks nereiksmingas jis pasirode palyginus su Kroatijos...
p.s... klaviatura neturi liet.raidziu, prasau nepykti.
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Tai kaip ten visdelto Kroatijoje su nakvynemis ne kempinge. Draudziama ar galima?