Home

Forumas

Žinutės: 113
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2012-10-03
Isleisti vandeni,pripilti spirito! Prapumpuoti!Dezinfekcija ir garantija,kad niekas neuzsals :) Spirita galima suvartoti per pavasario susitikima :)
Žinutės: 953
Nuotraukos: 1003
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-07-24
Alma.C parašė:
Isleisti vandeni,pripilti spirito! Prapumpuoti!Dezinfekcija ir garantija,kad niekas neuzsals :) Spirita galima suvartoti per pavasario susitikima :)
:geras:
Daug spirito reiks. Kaip mininmum kokios med istaigos savininku reik but, nes kitaip neissimokesi. Geriau iskart suvartot per susitikima.
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Kadangi mano dabartinio itališko stebuklo visi išleidimo kranai yra aukščiau už vamzdžius, kurie suleisti į grindis, teko panaudoti kompresorių. Pučiau į abu vamzdžius už siurblio su 8bar slėgiu. Išbėgo per kranus gal 0,1L. Įjungiau siurblį, išvarvėjo dar iš jo. Kol kas nušovusių žarnų nematyti, pavasarį bus matyt :D
O su spiritu nebloga mintis, tik gaila aukoti kokį litrą :asaros:

Žinutės: 406
Nuotraukos: 177
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-09-21
Birmingham parodoje patiko tentas 1 ir tentas 2. Minkšta medžiaga, todėl neturėtu braižyti, užtrauktukai durims ir t.t. Svarbiausiai kaina normali.
Tomas.J parašė:
Kadangi mano dabartinio itališko stebuklo visi išleidimo kranai yra aukščiau už vamzdžius, kurie suleisti į grindis, teko panaudoti kompresorių. Pučiau į abu vamzdžius už siurblio su 8bar slėgiu. Išbėgo per kranus gal 0,1L. Įjungiau siurblį, išvarvėjo dar iš jo. Kol kas nušovusių žarnų nematyti, pavasarį bus matyt :D
O su spiritu nebloga mintis, tik gaila aukoti kokį litrą :asaros:


Nu kur Tau Tomai litra . Kokius dvidesimt reiktu prasukti.:)
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Sveiki. Jau koks pusmetis esu isigyjes toki lituokli.Jis maitinasi per usb ir pasiruosia darbui per keleta sekundziu.Visiems rekomenduoju.Cia nuododa kus ji pirkau. Mokejau 4.5 euro. Kelioneje ar seip kaska tvarkant labai patogus ir saugus daikciukas.Gal kam pravers 
Žinutės: 365
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-03-26
Janis.C parašė:
Sveiki. Jau koks pusmetis esu isigyjes toki lituokli.Jis maitinasi per usb ir pasiruosia darbui per keleta sekundziu.Visiems rekomenduoju.Cia nuododa kus ji pirkau. Mokejau 4.5 euro. Kelioneje ar seip kaska tvarkant labai patogus ir saugus daikciukas.Gal kam pravers 
stambiai SMD ar smulkiai isvadinei lituot gerai, bet kempery kartais vatu reik daugiau. USB 2A gali iki 10W tik duot, taip kad 12V 30-40W manau optimalu.
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Su juo bandziau lituoti prijunges i kemperio usb 2A ir Nesiojamo kompjiuterio ir bateriju banko.Visais atvejeis lituoja puikiai .Jokio ikaitimo laiko praktiskai nera,ikisai ir lituoji.Smulkiems darbams super.Nesenai bandziau per salcius lauke lituot.1A neuzkaista ir nelituoja.2A susilitavau be problemu.Lauke apie -2  buvo.
Žinutės: 270
Nuotraukos: 323
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-08-21
O kodel gi ne.galima ir cepelinu padarit.puoda turim dideli.ant lauzo isvirsim