Home

Forumas

Žinutės: 443
Nuotraukos: 5056
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2012-10-10
Marijus gerai parašė: visi nori kokybės, bet mokėti už ją - ne. Su žiniasklaida taip yra: pykstam, kad niekus rašo, bet va kai koks 15 min paprašo sumokėti nors simboliškai už kažkiek kokybiškesnį turinį, nenorim. Nes įpratom prie dykučio. Nes norim pigiau.  Ir ne tik su žiniasklaida taip: paimkim galų gale maistą. Paslaugas. Netgi mediciną. Statybas... Ir kai įsisuka tas ratas (kuo pigiau, kuo greičiau...), nieko gero finale neišeina.  Tada a la solidžiausio naujienų portalo priekyje skaitome "naujienas" apie Šalčiūtę. Tada griūva arenų ar "Maksimų" stogai. Tada reikia lopyti tik ką išasfaltuotus kelius, kaip kad ką tik nutiko prie mano tėviškės... Ir turbūt labai teisus tas abiturientas, kažkada parašęs garsiąją frazę: "Kartais atrodo, kad gyvenimas eina ne į priekį, bet į užpakalį..."  
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Gintaras.K parašė:
Marijus gerai parašė: visi nori kokybės, bet mokėti už ją - ne. Su žiniasklaida taip yra: pykstam, kad niekus rašo, bet va kai koks 15 min paprašo sumokėti nors simboliškai už kažkiek kokybiškesnį turinį, nenorim. Nes įpratom prie dykučio. Nes norim pigiau.  Ir ne tik su žiniasklaida taip: paimkim galų gale maistą. Paslaugas. Netgi mediciną. Statybas... Ir kai įsisuka tas ratas (kuo pigiau, kuo greičiau...), nieko gero finale neišeina.  Tada a la solidžiausio naujienų portalo priekyje skaitome 'naujienas' apie Šalčiūtę. Tada griūva arenų ar 'Maksimų' stogai. Tada reikia lopyti tik ką išasfaltuotus kelius, kaip kad ką tik nutiko prie mano tėviškės... Ir turbūt labai teisus tas abiturientas, kažkada parašęs garsiąją frazę: 'Kartais atrodo, kad gyvenimas eina ne į priekį, bet į užpakalį...'  
O kaip reklama ? ar ji nemokamai skelbiama? 
Gal viskas kiek sudetingiau. Neuztenka vien reklamos pinigeliu viska islaikyti. Nors ji ne pigi. Is esmes Gintaras teisus. Bet tai tik keletas aspektu. As tai siulau neukleti ir nepeikti kitu. Geriau pradeti nuo saves. Iskelti klausima ar viska pats padarai kad butu gerai ir kokybiskai. Ir tada kaip Virginija raso gaunasi kad pradekim nuo saves.
Matai tik pasnekejom su Gintaru apie brangiau ir kokybiskiau, iskart atsirado pasiula. Ot pasaulis greitai reaguoja :) 
Žinutės: 306
Nuotraukos: 275
Koordinatės: 1
Prisijungė: 2012-10-03
Tomas.J parašė:
Gerai būtų nuo titulinio puslapio nuimti nuotrauką to atseit kemperio, kuris kemperių vardą gadina ir uždėti normalesnio:


O kas su tokiais vazineja neuzpyks ant taves? P.S. Nors pas mane kitoks.
Tomai asmenine nuoskauda jauti del markes?
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
:juokas: pagrinde taip :D
Bet manau pilnai pagrįsta.
Jei dar be manęs yra su tokiom nesąmonėm važinėjančių- manau man pritars :ratu:

Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Tomas.J parašė:
:juokas: pagrinde taip :D
Bet manau pilnai pagrįsta.
Jei dar be manęs yra su tokiom nesąmonėm važinėjančių- manau man pritars :ratu:


O kas su juo ne taip (mano tiktai ne toks:D) ? Pasidalink dėl bendro supratimo:hi:
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Oi nesiplėskim. Šio vakaro nepakaktų:D Gal kada atvažiuosiu į susitikimą, bus galima plačiau, gal spėsim per savaitgalį:)


Na bet Tomai sitas ne grazus. Idekite koki Hymeriuka ar ka nors. Tomai , gerbiu uz atviruma ir sazininguma!!!