Home

Forumas

Žinutės: 9
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-29
Sveiki, maciau kalba eina apie uzdangalus. A r galima dengti ziemai neperslampamu tentu? nemaciau gal kazkur jau yra tokia tema??:) Ar nera tikimybes, kad paskui po tentu isimes pelesis? cia tik tokie pamastytmai :) aciu uz atsakymus
Žinutės: 585
Nuotraukos: 1217
Koordinatės: 4
Prisijungė: 2012-09-21
Justinai, klausiate kuo uždengti žiemai kažkokį šiukšlių surinkimo konteinerį- ar aš teisingai supratau iš avataro? Čia forumas apie kemperius
Žinutės: 238
Nuotraukos: 1565
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2012-10-12
:geras:
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Justinas.Ž parašė:
Sveiki, maciau kalba eina apie uzdangalus. A r galima dengti ziemai neperslampamu tentu? nemaciau gal kazkur jau yra tokia tema??:) Ar nera tikimybes, kad paskui po tentu isimes pelesis? cia tik tokie pamastytmai :) aciu uz atsakymus
Manau, geriausiai tiktų iš Jūsų gaminamų, "šlapio ir riebalais sutepto popieriaus (kartono)":geras: tentas. Pelėsis nemėgsta riebalų:juokas:
Žinutės: 53
Nuotraukos: 20
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-11-21
Arvydas.I parašė:
Justinas.Ž parašė:
Sveiki, maciau kalba eina apie uzdangalus. A r galima dengti ziemai neperslampamu tentu? nemaciau gal kazkur jau yra tokia tema??:) Ar nera tikimybes, kad paskui po tentu isimes pelesis? cia tik tokie pamastytmai :) aciu uz atsakymus
Manau, geriausiai tiktų iš Jūsų gaminamų, 'šlapio ir riebalais sutepto popieriaus (kartono)':geras: tentas. Pelėsis nemėgsta riebalų:juokas:
Na cia pavaret! Kemperistas naujas, jaunas....., o jus cia kaip tikri "seniai" be gailescio. :baisu:
Žinutės: 585
Nuotraukos: 1217
Koordinatės: 4
Prisijungė: 2012-09-21
Zilvinas.S parašė:

Arvydas.I parašė:

Justinas.Ž parašė:

Sveiki, maciau kalba eina apie uzdangalus. A r galima dengti ziemai neperslampamu tentu? nemaciau gal kazkur jau yra tokia tema??:) Ar nera tikimybes, kad paskui po tentu isimes pelesis? cia tik tokie pamastytmai :) aciu uz atsakymus
Manau, geriausiai tiktų iš Jūsų gaminamų, 'šlapio ir riebalais sutepto popieriaus (kartono)':geras: tentas. Pelėsis nemėgsta riebalų:juokas:
Na cia pavaret! Kemperistas naujas, jaunas....., o jus cia kaip tikri 'seniai' be gailescio. :baisu:
iš Forumo taisyklių:
4. Vartotojo vardas. Iš registruojantis nurodyto vardo bei pavardės sugeneruojamas vartotojo vardas, kurį sudaro

vardas, taškas, pirmoji pavardės raidė. Leidžiama savo paraše naudoti tik paveiksliukus su asmens atvaizdu ar jo

transporto priemone.
Žinutės: 159
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-22
Renius.L parašė:

Justinai, klausiate kuo uždengti žiemai kažkokį šiukšlių surinkimo konteinerį- ar aš teisingai supratau iš avataro? Čia forumas apie kemperius
Man atrodo tuo čia parodo didžiulę nepagarbą klubo nariams.
J.J
MANAU butu pilnai uzteke zmogui paaiskinti kaip reikia cia elgtis o ne uzsipultu su....-kažkokį šiukšlių surinkimo konteinerį............- Tai  jo pirmas pasisakymas cia, nemanau kad  ir JUS ce ateje viska iskarto zinojot.....

Del kemperio uzdengimo ziemai tai  mano manymu jai kemperis sandarus geriau nedengti ji niekuo...

Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Viktoras.J parašė:
MANAU butu pilnai uzteke zmogui paaiskinti kaip reikia cia elgtis o ne uzsipultu su....-kažkokį šiukšlių surinkimo konteinerį............- Tai  jo pirmas pasisakymas cia, nemanau kad  ir JUS ce ateje viska iskarto zinojot.....

Del kemperio uzdengimo ziemai tai  mano manymu jai kemperis sandarus geriau nedengti ji niekuo...

Elgtis reikia visur vienodai - tiek čia, tiek ir visur kitur, tiek jam, tiek bet kuriam kitam....paaiškinimai čia vargiai ar bepadės
Beje lietuvių liaudies patarlė sako: "Kaip girioj kerta, taip pagiry atsiliepia":juokas:


Žinutės: 614
Nuotraukos: 617
Koordinatės: 2
Prisijungė: 2012-10-03
Norint pasisakyti, reikia registruotis ir susipažinti su taisyklėmis. Tad, „užėjus į vidų“, reikėtų prisilaikyti vidaus taisyklių.