Home

Forumas

Tomas.J parašė:
Tikrai keistas pasisakymas :ratu:
Kitą kartą tikrai reiks skambinti. Kažkaip galvojau, kad tikrai paskelbs savo puslapy :)
Čia kaip aitvarų šventė Zapyšky- organizatoriai savo oficialiam puslapy nieko neskelbia, į email neatsako, bet žmona kažkur facebuke plačiausią info matė :D






Na ten buna kaip ir pas mus rudeny ir pavasary. Paprastai nesidubliuoja. Tiesiog koki rugseji paskambinus manau pasakytu kada bus. Bent jau as taip darau. O tada dar pazystamiems pasakau ir susidarom siek tiek kompanijos.
Žinutės: 284
Nuotraukos: 2
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-02-06
Eugenijus.S parašė:
Kiek žinau vienu užpakaliu dviejų unitazų neužsėsi :) Faktas. Be to, vyrai bėgiodami nuo žmonos pas meilužę ilgainiui praranda abiejų moterų populiarumą. Čia tokios mano mintys paskaičius paskutinius postus. O gal čia tas variantas kai tu žaidi už Marijampolės Sūduvą ir tave kviečia į Lietuvos rinkinę? Tik tuo atveju tai yra vieša ir treneriui nereikia sakambintis pasiklausti ar čia paims mane į rinktinę ar ne ir kur tos treniruotės vyks.

Tiek. :hi:
Sita savaitgali  "Lietuvos rinktine " turistavo su kemperiais , bet viesai irgi skelbta nebuvo. 
Žinutės: 212
Nuotraukos: 333
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2015-06-20
Saulius.G parašė:
Eugenijus.S parašė:
Kiek žinau vienu užpakaliu dviejų unitazų neužsėsi :) Faktas. Be to, vyrai bėgiodami nuo žmonos pas meilužę ilgainiui praranda abiejų moterų populiarumą. Čia tokios mano mintys paskaičius paskutinius postus. O gal čia tas variantas kai tu žaidi už Marijampolės Sūduvą ir tave kviečia į Lietuvos rinkinę? Tik tuo atveju tai yra vieša ir treneriui nereikia sakambintis pasiklausti ar čia paims mane į rinktinę ar ne ir kur tos treniruotės vyks.

Tiek. :hi:
Sita savaitgali  'Lietuvos rinktine ' turistavo su kemperiais , bet viesai irgi skelbta nebuvo. 
Atvirai tai nelabai man skauda kur tos KEMPERIŲ KLUBO "rinktinės važiuoja", o jei važiuoja aš tik sveikinu, pirmyn. 

Išversiu savo repliką į Lieuvių kalbą.

Man sunku suprasti žmones kurie priklausydami vienam klubui, be klubo palaiminimo lekia į kitų klubų ar asociacijų suvažiavimus. Valius organizavo išvyką į BLR, visai tai žinojo klubo steigėjai neprieštaravo (kvietimo neištrynė)  ir kam tiko, noro buvo, tas važiavo, visiem vartai buvo atviri. Pateisinu jei pvz. vykstama į Burstner suvažiavimą kuriame pageidaujami tik Burstneriai. Bet čia .... Tai kam į tą klubą stot ?

Kaimyną iš baikerių klubo išmetė ir liemenę atėmė už panašias pramogas - čia ir paralelę vedu.

Nebekomentuokit prašau mano nuomonės, nes jos nepakeisit :ne:. Kažkas bando tai vadinti ištikimybe, aš tai vadinu lojalumu klubui.
Ir beje, aš su žmona kaip katinai, mėgstam keliauti vieni, o į klubo susitikimus ir vykstam, kad pasitart, paklaust, klaidomis ir laimėjimais pasidalint. 

Gražios Jums visiems vasaros, pigaus dyzelino ir lygaus kelio.:hi:
Visu pirma Tu maisai kazka su tuo kitu klubu. Ten nera jokio klubo. Jis neturi nei forumo, nei diskusiju. Tiesiog vienas, o tikriau vienintelis, is Lietuvos dileriu, suorganizuoja pasivazinejimus po Lietuva. Jie is esmes yra atviri visiems kas nori. Problema yra tame, kad vaziuoti Dainius giau nei 20-25 yra labai sunku. Todel kas pirmas uzsiregistruoja tas vaziuoja. Nematau nieko tame bloga. Juolab kad ir taip Lietuva pazinti galima. Siulyciau daugiau pasidometi pries rasant tokius komentarus. O akla istikimybe nezinau kam naudinga. Mano nuomone tik mastantis zmogus gali buti naudingas. 
Matai cia ne baikeriu klubas, kemperistai laisvi zmones.
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Eugenijus.S parašė:
Saulius.G parašė:
Eugenijus.S parašė:
Kiek žinau vienu užpakaliu dviejų unitazų neužsėsi :) Faktas. Be to, vyrai bėgiodami nuo žmonos pas meilužę ilgainiui praranda abiejų moterų populiarumą. Čia tokios mano mintys paskaičius paskutinius postus. O gal čia tas variantas kai tu žaidi už Marijampolės Sūduvą ir tave kviečia į Lietuvos rinkinę? Tik tuo atveju tai yra vieša ir treneriui nereikia sakambintis pasiklausti ar čia paims mane į rinktinę ar ne ir kur tos treniruotės vyks.

Tiek. :hi:
Sita savaitgali  'Lietuvos rinktine ' turistavo su kemperiais , bet viesai irgi skelbta nebuvo. 
Atvirai tai nelabai man skauda kur tos KEMPERIŲ KLUBO 'rinktinės važiuoja', o jei važiuoja aš tik sveikinu, pirmyn. 

Išversiu savo repliką į Lieuvių kalbą.

Man sunku suprasti žmones kurie priklausydami vienam klubui, be klubo palaiminimo lekia į kitų klubų ar asociacijų suvažiavimus. Valius organizavo išvyką į BLR, visai tai žinojo klubo steigėjai neprieštaravo (kvietimo neištrynė)  ir kam tiko, noro buvo, tas važiavo, visiem vartai buvo atviri. Pateisinu jei pvz. vykstama į Burstner suvažiavimą kuriame pageidaujami tik Burstneriai. Bet čia .... Tai kam į tą klubą stot ?


Kaimyną iš baikerių klubo išmetė ir liemenę atėmė už panašias pramogas - čia ir paralelę vedu.


Nebekomentuokit prašau mano nuomonės, nes jos nepakeisit :ne:. Kažkas bando tai vadinti ištikimybe, aš tai vadinu lojalumu klubui.
Ir beje, aš su žmona kaip katinai, mėgstam keliauti vieni, o į klubo susitikimus ir vykstam, kad pasitart, paklaust, klaidomis ir laimėjimais pasidalint. 


Gražios Jums visiems vasaros, pigaus dyzelino ir lygaus kelio.:hi:
Eugenijau, tris kart perskaičiau, bet nesupratau... kokio  palaiminimo reikia ir kieno, kad nuspręstum, su kuo ir kur važiuoti?
Žinutės: 212
Nuotraukos: 333
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2015-06-20
Marijus.K parašė:
Visu pirma Tu maisai kazka su tuo kitu klubu. Ten nera jokio klubo. Jis neturi nei forumo, nei diskusiju. Tiesiog vienas, o tikriau vienintelis, is Lietuvos dileriu, suorganizuoja pasivazinejimus po Lietuva. Jie is esmes yra atviri visiems kas nori. Problema yra tame, kad vaziuoti Dainius giau nei 20-25 yra labai sunku. Todel kas pirmas uzsiregistruoja tas vaziuoja. Nematau nieko tame bloga. Juolab kad ir taip Lietuva pazinti galima. Siulyciau daugiau pasidometi pries rasant tokius komentarus. O akla istikimybe nezinau kam naudinga. Mano nuomone tik mastantis zmogus gali buti naudingas. 
Matai cia ne baikeriu klubas, kemperistai laisvi zmones.
Na nusipjovęs žolę leisiu sau pklausti kas tas mistinis JIS ??? kuris neturi nei forumo nei diskusijų. Vistiek nesuprantu:D

Eugenijau , as rasiau apie Baltijos kemperiu asociacija. Jo sko gero vienintelis zmogus yra ALgimantas is kelioniu vyno. tai vat jis yra arba asociacija arba Algimantas. Kaip Tau patogiau. Si organizacija, skirtingai nuo sio klubo vykdomos ivairios veiklos, turi du metinius renginius. I juos gali uzsiregistruoti norintys kemperistai. Tai nera kalba apie du skirtingus kazkokius klubus. Ir apskritai manau reikia dziaugtis kad bet kokiu renginiu butu kuo daugiau. Ir galima butu pabendrauti tarpusavyje. Manau kemperistai nera nusikalstama organizacija, kur ka nors reikia slepti ir brangintis. Tikiuosi aiskiai paaiskinau ko klausei. Mano nuomone siuo klausimu ne taip busi kazka suprates, ir Tavo komentaras atrodo kaip ne i tema parasytas. Be pykcio. Linkiu ir Tau dalyvauti kuo daugiau renginiu ir plesti savo akiraty.
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Tomas.J parašė:
Besvaičiodami pamiršo parašyti, kad tam auto pačiam važiuojant vis tiek reikės sėdėti diržais prisisegus, o ne šmirinėti po kampus :veliava:
 Nereikia pykti ant tokių "žurnaliūgų", jiems svarbiausia sensacijų gaudymas, o ne esmė ką jie rašo. Jie net nesugeba patys įvertinti ką parašo. Čia kaip tame KLAUSIMĖLYJE - "aš manau". Suvokti, ką rašo, gali tik intelektualus žurnalistas, o tokius Lietuvoje  galima ant vienos rankos pirštų suskaičiuoti, nes daugumai "ale skaitytojų" labiau patinka užkalniniai ir valatkiniai nusišnekėjimai. 
 Vakar vienoje lietuviškoje TV, matomai ieškant sensacijų, nusišnekėta iki to, kad vėjo greitis Honkonge įvardintas 200 m/s (ištikro iki 45 m/s ir tai labai daug 162 km/h). Jie net nesuvokia, kad tai tiesiog nerealu - 720 km/h. Esant tokiam vėjo greičiui, ant žemės neliktų praktiškai nieko. Bet jiems tur būt atleistina - jie tik žurnaliūgos, bandantys linksminti į save panašius.
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
;-) Tikra teisybė
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Būkite atlaidesni brangieji! Na praleido užkalnis (atsiprašau, kad iš mažosios) "k" raidytę prieš "m", tai ir gavosi 200m/s, o ne 200km/s. Baisus čia daiktas. Blogiau, kad didelei tautos daliai ar 200m/s, ar 200km/s - visiškai tas pats :)