Home

Forumas

Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Marijus.K parašė:
Na o Dainiau ta programele Maps.me nepatogesne, kai susikeli tuos taskus? Man tai kazkaip veztis kazkur kompa prie paneles pritvirtinta kazkaip nezinau. Bet cia tik man gal. Mano draugas net plansetes pritvirtintos nepakencia. Is tiesu tokie daiktai riboja matomuma ir trukdo vairavimui. Ta Arvydo programa tikrai gera, bet mano nuomone tik stovint vietoj ir kompa turint ant stalo. Dar geriau ir su internetu, nes dalis nuorodu veikia per interneta. Kaip navigacija as jos visai nesuprantu, nes ekranas didelis, dar gps antena , kazkokia senobine sistema. 
Maps.me puiki navigacinė programėlė. Naudoju. Žymiai patogesnė už Mappoint ir žemėlapiai nauji bei tikslūs. Nežinau ar joje galima pačiam susidėlioti savo taškus ir surašyti info. Nebandžiau tokios f-jos..
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Giedrius.Š parašė:
Asmeniskai as nepakesciau 10 coliu plansetes ant lango,nes ir pats vos telpu i sena fiat kemperi su alkova.Neisivaizduoju net kur prie didziausiu noru galeciau pasideti kompiuteri?!Siaip naudoju navigacija telefone kuris ir taip jau skaitau labai didelis,kad uzstotu matomuma kai priek.stiklas labai arti.Siaip kas liecia valdyma tai pc man daug patogesnis,tik aisku nevairuojant,o prie stalo.
Apie tvirtinimą planšetės arba kompo ant lango ar panelės, nesu niekada net užiminęs.
Kai atšils orai sumontuosiu ir įdėsiu nuotrauką, kaip kompas tvirtinamas kemperio kabinoje.
Žinutės: 238
Nuotraukos: 1565
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2012-10-12
Mano atveju 7coliu plansete visai nemaiso ant paneles,ir visai neuzstoja matomumo.As labai dziaugiuosi plansete-navigacija.Gerai viskas matosi,ir vairuojant pasieki jei reikia pakuoreguoti marsruta.
As kemperyje irgi naudoju plansete, o tiksliau dvi navigacijas, nes dar ir gamykline palyginimui naudoju. Taciau mazesnej masinoj, na pavyzdziui lengvoji, man plansete per didele, patogiau telefonas. O beje savo senaja navigacija su naujais zemelapiais pardaviau zmogui uz 20 euru. Ji visai netenka prasmes kai viskas yra telefone ar planseteje.
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Navigacijos lengvojoje nenaudoju visai, nes su ja į užsieni nevažinėju, o Lietuvoje man jos neprireikia. Per daug maža ta Lietuva... Prieš išvažiuojant pasižiūriu Googlėje ir viskas kaip ir aišku.
Žinutės: 238
Nuotraukos: 1565
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2012-10-12
Pilnai sutinku su tavim Marijau.Lengvukeje tikrai nekabinciau plansetes matomuma labai uzstoja.bet integruotuose kemperiuose kur priekinis stiklas didziulis,tai visai neuzstoja.O senute navigacija neveltui pasiemiau,kartais labai pagelbeja.Pvz:man nepavyko IGO 2016 metu rasti parduotuviu ,arba koloneliu pagal pavadinima.Ilgai zaidziau,ieskojau,nustatinejau,poto spjoviau ir senuteje navigacijoje moment isivedziau.
Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
Arvydas.I parašė:
Giedrius.Š parašė:
Asmeniskai as nepakesciau 10 coliu plansetes ant lango,nes ir pats vos telpu i sena fiat kemperi su alkova.Neisivaizduoju net kur prie didziausiu noru galeciau pasideti kompiuteri?!Siaip naudoju navigacija telefone kuris ir taip jau skaitau labai didelis,kad uzstotu matomuma kai priek.stiklas labai arti.Siaip kas liecia valdyma tai pc man daug patogesnis,tik aisku nevairuojant,o prie stalo.
Apie tvirtinimą planšetės arba kompo ant lango ar panelės, nesu niekada net užiminęs.
Kai atšils orai sumontuosiu ir įdėsiu nuotrauką, kaip kompas tvirtinamas kemperio kabinoje.
Ir nesakau,kad minejot,tik noriu pasakyti,kad pats vos pajudu senuke fiat kempery kur dar alkova galva spaudzia ir vos ne vos pralendu iseiti i gala tai jei dar kokia koja loptopui tai keblu butu.Kazkada pasvajojau apie integruota kemperi tai masciau,kad net ir pc tilptu ant tokios dideles paneles kai ypac toks didelis priek.langas.Man patiko kai robertas rase kai nusipirko dabartini kemperi ir varesi namo tai tiek is naujo visko pamate per dideli langa,kad reikes europa is naujo perkeliauti.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Patvirtinu, nuomonės nepakeičiau, abejojančius pavėžinsiu , kad įsitikintu :D:geras:, tik ir minusų yra su tuo dideliu stiklų.....kai reikia nuvalyti tai yra kas veikti :baisu:, valytuvai tik dalį stiklo nuvalo , kad ir dideli. Bet kompo nedesiu priekyje , kad ir vietos yra, stengiuosi taip viska pasitvarkyti , kad operatyviai sustojus susislėptu arba butu integruota , nenoriu palikti ko nors dėl ko išbaladotu stiklą, kas ten gilinsis kokio senumo tas kompas, pamatis , išlups ir išmes, o man galvos skausmas . Gal klystu , bet ir  rizikuoti nenoriu. nes palieku kemperį bile kur, kartais ir kelioms paroms tai kompas man kaip ir neprilipo priekyje montavimui, planšėte tiko ir senajam, apačioje kiek vaizdą užstoja, bet tai ką ten žiūrėti į tą asfaltą . Va kas nepatiko su planšėte tai , kad karščio gaudavo kur nors pietuose važinėjant ir "nualpdavo" bet tai čia gal to konkretaus modelio problema ar tai per daug išlindusi budavo ties langu ir saulės tiesioginės perteklius, tai reiktu stebėti ir pasirinkti modelį bei vieta , kad neperkaistu gps , nes man ji reikalinga pagrinde didesniame mieste važiuojant, kad nepasiklysti ir trasoje susiorientuoti kur esu , kokie atstumai, o svetimame mieste nulūžus gps buna liūdna :ne:
Nezinau kokia tavo plansete. Mano Ipad irgi alpsta. Bet tik kai labai karsta. Gal du kart buvo. Manau kad visi perkaista. 
Del priekinio stiklo: kadangi maniskis dar didesnis, tai problema zinoma. Imi to raudono skyscio kur sakiau anksciau, papurski, kelios minutes ir lengvai sepeciu nusivalo. 
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Robertai, ta "koja" kurią nusipirkau nusijima su kompu kartu vienu rankos judesiu. Terekia atspausti pačioje apašioje vieną spaustuką. Aš irgi niekada nieko nepalikdavau ir ateity neplanuoju vagims ant akių. Kam juos erzinti.....