Home

Forumas

Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Besiruošiamasis kelionei , prisiminiau sena gera puslapi su POI, labai gerai surūšiuota pagal šalį arba pagal tema , pvz parkingai ir meta visu šalių parkingus atskirai, pasirenki reikiamos, nereikia siūstis ir apsikrauti nereikalingais ir nenaudotinais reikalais, kitas didelis pliusas atsiunčia tau reikalingą formatą pagal GPS pavadinimą arba gudresniems galima pasirinkti formatą ten pat kito GPS  kai po maps.me ten nera , bet kruvą kitu naudojančiu tą patį kml formatą (igo, google erth )


atsiustam failiuke yra instrukcija kaip įdėti jį į programą.

maps.me programoje valdosi per pažymėtas vietas , tai ir gerai ir blogai, nes gali įjungti tik tave dominančius reikalus, blogai nes per paiešką neras, nors ir dzin, nes išmeta visus galimus, reikalingus palei maršrutą matai...

Pasirinkimas žiauriai didelis, yra ir Janio rasti kemperkontakt POI kaip atskira opcija kožnai šaliai, ten juos giria taip pat (pačią kemperkontakt mokamą programėlę)

Gaila Aurimui dar nepasileido musu kelionių planavimas arba bent galimybė atsisiusti iš puslapio taškus, tikėkimės viskas dar bus :iki:
Žinutės: 259
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 5
Prisijungė: 2013-06-09
senas geras puslapis,bet iš savo praktikos galiu pasakyti nelabai tikslus,kai kur nugrybauja:(
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Gediminas.B parašė:
senas geras puslapis,bet iš savo praktikos galiu pasakyti nelabai tikslus,kai kur nugrybauja:(
O tai kas iš vis visai tikslaus šiam pasaulyje? atominis laikrodis ir tas paklaidą turi... :B, bet susiorientuoti užtenka. Čia surinkta iš visokiu šaltiniu, kiek suprantu atsiusti gali bet kas norintis, tai ir normalu, kad nukrypimų yra. 
Žinutės: 585
Nuotraukos: 1217
Koordinatės: 4
Prisijungė: 2012-09-21
Robertas.M parašė:
Gediminas.B parašė:
senas geras puslapis,bet iš savo praktikos galiu pasakyti nelabai tikslus,kai kur nugrybauja:(
O tai kas iš vis visai tikslaus šiam pasaulyje? atominis laikrodis ir tas paklaidą turi... :B, bet susiorientuoti užtenka. Čia surinkta iš visokiu šaltiniu, kiek suprantu atsiusti gali bet kas norintis, tai ir normalu, kad nukrypimų yra. 
Robertai, ačiū, man patiko
Nezinau ar kas naudojate, taciau man kolega kemperistas pasiule tokia nebloga programele caramaps
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Aciu pravers
Žinutės: 614
Nuotraukos: 617
Koordinatės: 2
Prisijungė: 2012-10-03
Marijus.K parašė:
Nezinau ar kas naudojate, taciau man kolega kemperistas pasiule tokia nebloga programele caramaps
Neteko matyti, išmėginsim.
Nesu labai geras kompiuteristas, taciau aptikau informacijos, kuri gal but kam naudinga. Kiek supratau, tai stovejimo aiksteliu atnaujiniai ivairiems zemelapiams. Atnaujinimai
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Gal ir naudinga, bet kaži kaip čia viskas veikia, tarkim Sygic-ui :hmz:

Na Tomai, atleisk. Apie ka nenusimanai, negaliu parasyti. Tiediog radau skaitydamas ivairius testus ir naujienas Promobil. Man paciam butu idomu suzinoti. Bet kadangi nurodyti formatai, gal atsiras zmoniu kurie pasakys kaip isidiegti