Home

Forumas

Žinutės: 585
Nuotraukos: 1217
Koordinatės: 4
Prisijungė: 2012-09-21
Marijus.K parašė:
Na taip atsakymas surasytas radikalus. Gal ne visi diletantai kas turi navigacijas. Man tiesiog vaziuojant is tasko A i taska B visikai nereikia tu lankytinu oblektu. O navigacija reikalinga. Ir kuo mazesne tuo geriau, ypac nakti maziau vargina akis. O ir stiklo neuzstoja. Kompiuteris man atrodo gerai tik kemperiu vaziuojant ar siaip vaziuojant zioplinejant. Ir tai daug nepatogumu. Kad ir ta programa Arvydai berods 2013 metu, kiek suprantu keturis metus nenaujinti zemelapiai? Tai gal tada navigacija geriau ir kompiuteris tik sustojus, prie stalo, ne prie vairo? Tai gal kiti ir ne diletantai?
Aš irgi ne diletantas (man taip atrodo), Marijaus nuomonė man priimtinesnė
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
As nauoju telefona ir tik apsidraudimui imu plansete ir navigacija.Niekada nesu pagalvojas kad galima butu imt nesiojama kompliuteri.Kur ji kist kai iseini i papludimi ar miesta ? Pastiovei maiziot kad nieks neilistu ir neisnestu !? Zinoma jei visdar naudoji kokia Nokia ir vienintelis ismanus koks nesiojamas kompas,tada taip gal.
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
  Nors aš ir neturių tokios Nokia, kaip turi mūsų kolega:D, bet vis tiek visi Jūsų atsakymai man patiko:geras:. Tikrai nelaikau nei vieno kemperio klubo nario deletantu, nors skaitant atsakymus kilo kai kokių minčių.... bet  tegul tai ir lieka tik mintimis :ratu:
  Visgi su kai kuriomis mintimis tikrai nesinori sutikti.... Man labai patiko mintis, kurią vienoje TV laidoje išsakė Ilja Laursas praitų metrų pabaigoje.. Ji nuskambėjo kažkaip taip: "išbandžiau labai daug įvairių mobilių įrenginių su naujausiomis technologijomis, bet niekaip nepavyko rasti nieko tobuliau už paprastą kompiuterinę pelę". Parašiau tai ne pažodžiui, tad tikiuosi, kad autorius neįsižeis dėl netikslaus citavimo. 
  Manau, kiekvienas šią mintį supras skirtingai, vieni tiesiogiai, kiti nevisai. Aš ją suprantu netiesiogiai, todėl ir tampausi tą kompą jau daug metų, nors kartu pasiimu ir išmaniuosius, ir planšetę:playboy: Dėl to, kad pavogs visai nesibaiminu, nes jis toks senas senas (beje skirtas tik kelionėms) ir bevertis, kad vargiai ar gali sudominti bent vieną "rimtesnį" vagį:D
 Tiesa "žaisliuko" ant stiklo kol neįsigijau ir neplanuoju artimiausioje ateityje :juokas:
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Naudoju ir tą Arvydo rekomenduojamą programą ir įprastą "diletantišką" navigaciją. 
Ką galiu pasakyti. Manau abu dalykai naudingi.
Naviguoti žinoma tik su tam pritaikyta navigacija- žymiai didesnis funkcionalumas ir, kaip teisingai Marius pastebėjo, žemėlapiai nauji. Labai svarbu! Na ir pusės lango neuždengia :)
Ta programa kompe- nepamainomas dalykas planuojant kelionę, susižymint informaciją ir įvairius taškus (lankytinos vietos, kempingai,  nakvynės vietos). Labai patogu, kai nėra interneto. Naviguoti su ja tik iš bėdos. Veikia lėtokai, žemėlapiai seni, funkcinalumo trūksta.
Na o Dainiau ta programele Maps.me nepatogesne, kai susikeli tuos taskus? Man tai kazkaip veztis kazkur kompa prie paneles pritvirtinta kazkaip nezinau. Bet cia tik man gal. Mano draugas net plansetes pritvirtintos nepakencia. Is tiesu tokie daiktai riboja matomuma ir trukdo vairavimui. Ta Arvydo programa tikrai gera, bet mano nuomone tik stovint vietoj ir kompa turint ant stalo. Dar geriau ir su internetu, nes dalis nuorodu veikia per interneta. Kaip navigacija as jos visai nesuprantu, nes ekranas didelis, dar gps antena , kazkokia senobine sistema. 
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
:geras:
Ant panelės tikrai negalima - matomumą riboja. Čia su Jumis pilnai sutinku.
Bet šiais laikais viskam yra priešnuodžių. Mano naujame kemperyje staliuko prie vairuotojo nėra, nusipirkau lengvai sumontuojamą:D. Naviguoti ja,  tikrai reikia mokėti, bet to gal neaptarinėkime.... Dėl senų žemėlapių, tai čia ir tiesa, ir ne. Mano įsitikinimu, tai tai daugiau asmeniniai įsitikinimai. Vakarų Europoje keliai visi senai padaryti. Juo labiau ne autostradiniai, kuriais aš važinėju. Jei būna koks ištiesinimas, tai ekrane ir matosi, kad išvažiavai iš kelio ir tiesiai šauni "per laukus" į pasirinktą tikslą. Bet taip būna gan retai. Vienintelė vieta, kur kelių tikrai stinga, tai naujieji Lenkijos, nors ten ir be navigacijos sunku pasiklysti. Labai jau nuorodos šiuolaikiškos, net:baisu: Nelabai supratau dėl lėto veikimo. Ką tuo norėta pasakyti? Balsu praneša prieš kiekvieną posukį.... net mano prieštvaninis kompas:D Netyčia pražiopsojus, galima pastatyti ant automato. Kaip mat suorganizuoja naują maršrutą į numatytą vietą. Aš šios funkcijos stengiuosi nenaudoti. Tiesiog nepatinka, .... kai kas nors už mane "galvoja".
Vienintelis su kuo pilnai sutinku, kad programa turi labai daug galimybių ir išmokti visomis naudotis gan sudėtinga. Panašiai kaip ir visomis Microsoft Excel funkcijomis - tas pats kūrėjas.  Bet čia jau vėl asmeniškumai, o ne programos spragos. 
Na dikutuoti kaip ir nera prasmes. Kiekvienam savas daiktas patogus. tik tiek kad kompiuteris turbut niekada nebuvo kurtas ir konstruotas kaip navigacija, todel ir antenos nera imontuotos. Nors gps antenas dabar turi ir laikrodziai. Bet jei patogu naudotis kompiuteri, tai nematau problemu. Tik nei vieni nei kiti turbut ne diletantai.
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Marijus.K parašė:

Na dikutuoti kaip ir nera prasmes. Kiekvienam savas daiktas patogus. tik tiek kad kompiuteris turbut niekada nebuvo kurtas ir konstruotas kaip navigacija, todel ir antenos nera imontuotos. Nors gps antenas dabar turi ir laikrodziai. Bet jei patogu naudotis kompiuteri, tai nematau problemu. Tik nei vieni nei kiti turbut ne diletantai.
Rašyta buvo apie "deletantą vakarietiką iš Belgijos" su žaisliuku, kuriuo jis be kita ko ir naudotis nemoka.
Tik tiek
Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
Asmeniskai as nepakesciau 10 coliu plansetes ant lango,nes ir pats vos telpu i sena fiat kemperi su alkova.Neisivaizduoju net kur prie didziausiu noru galeciau pasideti kompiuteri?!Siaip naudoju navigacija telefone kuris ir taip jau skaitau labai didelis,kad uzstotu matomuma kai priek.stiklas labai arti.Siaip kas liecia valdyma tai pc man daug patogesnis,tik aisku nevairuojant,o prie stalo.
Arvydas.I parašė:
Andrius.D parašė:
Arvydas.I parašė:
Tai tikrai ne reklama.....
Atsitiktinai skelbiu.lt aptikau pigią GPS anteną, gal kam nors pravers:hi:
mazai kas jau su loptopais vazineja, plancetes isstumia, o tos visos su antenom, as tik su oziexploer naudoju 4x4 pravaziavimam :)
  Pramonė prigamino daug deletantantams skirtų navigatorių. Pramonei tai labai naudinga - perka kam reikia ir kam nereikia, tik kad anstiklo 'papuošalas' būtų priklijuotas:D Suprasti nieko nereikia - tik negalvodamas įvedi galutinio maršruto pavadinimą ir varai, varai,......... Po nepriklausomybės atstatymo iš mūsų juokdavosi ir visokiais 'sovietikais' vadino, bet pasirodo, kad juoktis reikėtų iš 'vakarietikų', besinaudojančių deletantiškais prietaisais. Labiausiai prajuokino 'vakarietikas iš Belgijos'. Teko skaityti visokių 'ale nutikimų' su deletantams skirta navigacija, bet čia tai :geras::geras::geras:
  Neneigiu, kad planšetėje ar telefone patogu turėti GPS. Į savo visus telefonus ir planšetę taip pat esu susikėlęs, nors naudojuosi jais tik išimtiniais atvejais - labai nepatogu, kad žiūrint į mažą ekraną, jautiesi kaip 'kokiame narvę', jau nekalbant apie tai, kad gali pravažiuoti objektus, kurie į maršrutą neįtraukti (pažymėti tik kaip šalutiniai), nes jie buvo planuojami apžiūrėti, tik sutaupius laiko, ar pasikeitus kitoms kelionės aplinkybėms.
  
is tikro nesvarbu, taciau tas zodis buvo vartojamas bendrai ir kelis kartus. Bet tiek to. As jo nei sau , nei paciam kaip ir netaikyciau.