Home

Forumas

Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Robertas.M parašė:
Vytautas.Š parašė:
SYGIC nusipirkau labai seniai, kuris yra sename telefone, kurį naudoju tik navigacijai ir yra be SIM kortelės ir be interneto. Norint perkelti programėlę į naują telefoną, tai vėl turiu pirkti. Todėl naudoju du telefonus: senas telefonas su SYGIC (be SIM koretelės) ir naujas, su internertu ir su Waze programėle. 
Kadangi telefonus tenka dažniau keisti (sudužta, nuskenda ir pan.), tai su kiekvienu nauju telefonu nenoriu mokėti už navigaciją. O žemėlapius atsinaujinu namie su WiFI ryšiu. 
Aišku galima būtų vėl nusipirkti mokamą navigaciją ir naudoti tik viename telefone, bet tuo pačiu man patinka važiuoti su dvejomis, nes ne visada jos rodo vienodą maršrutą. jeigu rodo skirtingai, tada pasiaiškini kodėl taip. Jeigu rodo vienodai, tada esi tikras, kad gerai. 


Keista dėl pirkimo, man pardavė pririšdami prie paskiros ne prie įrenginio. Gavau bent tris vnt ir juos galiu instaliuoti skirtinguose aparatuose, o jei koks numišta tai pasileidžiu naujame, o  tada viename iš anksčiau instaliuotu nebeveikia kaip priklauso. Kaip ir normalus sprendimas, gal nesigilinai į jų sąlygas, turi veikti ir kitame aparate.
SYGIC pirkti nebūtina. Čia jų visokių variantų visa aibė , esu bandęs susiinstaliuoti - veikia puikiai. Nors, asmeniškai man programėlės, mobiliame telefone nepatinka.

Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
nieko nerašysiu apie naudojimą ruskių vogtų programų :piktas: