Home

Forumas

Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Robertas.M parašė:
Navigacijai pasilikau tik maps.me, visos kitos buvo išleistos į pensiją (tiek mokamos tiek nemokamos), suprantama su teisę grįžti jei pasitaisys :B. Priežastis elementari, šita vienintele turėjo iš tikruju viso pasaulio žemėlapis, ko nesugebejo net ir kietasis google maps :ne: kadangi neapsiriboju kemperiu man aktualu, kitos kasėsi plikę ir nieko nerodė :taika:
o kur dar kiti privalumai kaip darbas be interneto ir nemokama  :) ir nekibinėja, bent jau man :D.


Be to naudoja Openstreetmap bendruomenės duomenys, tai ir info viena iš naujesniu, nesisuka per komercinius filtrus .
Openstreetmap  kas čia per žvėris? Robertai,būt įdomu smulkiau apie jį sužinot.
Na tikrai neblogai atrodo. Tik galetu duoti prideti keliones tasku papildomai, kad galetum vaziuoti per kur nori. Bet gal as cia nemoku?
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Katik radau toki puslapi.Su video ir aprasymais issameis.http://die-campingplatztester.at/karte/
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Dainiau, vargiai ar aš sugebėsiu geriau paaiškinti nei čia parašyta: open

Ištrauka: 

“OpenStreetMap yra laisvai prieinamas ir keičiamas pasaulio žemėlapis. Jį kuria žmonės, tokie kaip jūs. Su OpenStreetMap galite žiūrėti, keisti ir naudoti geografinius duomenis bendradarbiavimo būdu bet kur žemėje. 
Žinutės: 432
Nuotraukos: 1596
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2012-10-06
Robertas.M parašė:
Navigacijai pasilikau tik maps.me, visos kitos buvo išleistos į pensiją (tiek mokamos tiek nemokamos), suprantama su teisę grįžti jei pasitaisys :B. Priežastis elementari, šita vienintele turėjo iš tikruju viso pasaulio žemėlapis, ko nesugebejo net ir kietasis google maps :ne: kadangi neapsiriboju kemperiu man aktualu, kitos kasėsi plikę ir nieko nerodė :taika:
o kur dar kiti privalumai kaip darbas be interneto ir nemokama  :) ir nekibinėja, bent jau man :D.


Be to naudoja Openstreetmap bendruomenės duomenys, tai ir info viena iš naujesniu, nesisuka per komercinius filtrus .
  Pernai ir mes tik apie maps.me suzinojom,parsisiuntem i telefona nemokamai,kuriu reikia saliu zemelapius vis parsisiunciame,super geras dalykas,o kas svarbiausia,jei turi parsisiuntes zemelapius gali naudoti be interneto,tiesiog telefone  ;-)
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
OSM- openstreetmap man vieni iš geresnių žemėlapių. Dauguma programų, siūlančių topografinius žemėlapius būtent OSM pagrindu padaryti.
Žinutės: 157
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-05-19
Puslapis keliaujantiems su masinomis ant duju cia (anglu kalba). Yra keliones planavimo opcija, koloneliu POI i savo navigacijas, iPhone programele, duju kainos. 

Taip pat visas kuro kainas bei kitas saliu pagrindines taisykles galima patikslinti cia (rusu bei anglu kalba), apskritai labai daug kelioniu butinos informacijos, galima prasedeti ne viena valanda skaitant.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Vladimir.B parašė:
Puslapis keliaujantiems su masinomis ant duju cia (anglu kalba). Yra keliones planavimo opcija, koloneliu POI i savo navigacijas, iPhone programele, duju kainos. 

Taip pat visas kuro kainas bei kitas saliu pagrindines taisykles galima patikslinti cia (rusu bei anglu kalba), apskritai labai daug kelioniu butinos informacijos, galima prasedeti ne viena valanda skaitant.
Vladimirai , nuorodos nedirba...
Žinutės: 157
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-05-19
Pataisau pirma nuoroda (dujos)antra nuoroda i rusu puslapi. Aciu, Robetai, uz pastebejima.
Žinutės: 423
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-01
Sveiki, o ka naudojate paciam keliones marsrutui planuoti? Gal yra kazkas kad interneto nereikalautu keliones metu, neskaitant kempingo. google.map ar dar ka nors, kar patogu?
Asmeniskai as bandziau here.com tai patiko kompe susidelioji mazsruta , o po to persikeli i telefona.