Home

Forumas

Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Mindaugas.K parašė:
Dainius kitoje temoje parašė, apie įsigytą naują Lifepo akumuliatorių kemperiui.
Man ši info taip pat aktuali, esu prieš keletą mėnesių kalbėjęs su šių akumuliatorių gamintoju, tuo metu dar nebuvo išspręstas sekantis reikalas:
1. Ar šiame akumuliatoriuje įmontuotas krovimo reguliatorius, nuo automobilinio generatoriaus ? Giedrius buvo rašęs, kad šie akumuliatoriai gali 'priimti' labai didelę krovimo srovę, dėl to reikia riboti krovimą, kad nesudeginti generatoriaus, ir teisingai pakrauti šį akumuliatorių. Jei statyti krovimo reguliatorių, tada kaip atiduoti atgal įtampą į kemperio sistemą ?
2. Kokia maksimali akumuliatoriaus atiduodama srovė ? Pas mane stovi 1500W (3000W pike) inverteris, jis prie 12 V imtų 125A jei naudoti pilna galia ir 250A pike.


Pirmo klausimo nepakomentuosiu- Giedrius galėtų.
Atsakymas į antrą, tai akume yra ribotuvas, kuris viršyjus 70A atjungia akumą. Ribotuvą galima rinktis ir su didesne srove.
Žinutės: 360
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-07-05
Mindaugas.K parašė:
Dainius kitoje temoje parašė, apie įsigytą naują Lifepo akumuliatorių kemperiui.
Man ši info taip pat aktuali, esu prieš keletą mėnesių kalbėjęs su šių akumuliatorių gamintoju, tuo metu dar nebuvo išspręstas sekantis reikalas:
1. Ar šiame akumuliatoriuje įmontuotas krovimo reguliatorius, nuo automobilinio generatoriaus ? Giedrius buvo rašęs, kad šie akumuliatoriai gali 'priimti' labai didelę krovimo srovę, dėl to reikia riboti krovimą, kad nesudeginti generatoriaus, ir teisingai pakrauti šį akumuliatorių. Jei statyti krovimo reguliatorių, tada kaip atiduoti atgal įtampą į kemperio sistemą ?
2. Kokia maksimali akumuliatoriaus atiduodama srovė ? Pas mane stovi 1500W (3000W pike) inverteris, jis prie 12 V imtų 125A jei naudoti pilna galia ir 250A pike.


Sveiki,

1.Matavau kokia srove kraunamas LifePO4 akumas nuo generatoriaus. Srovė nebuvo labai didelė, nepamenu, bet kažkur 10A eilės,
Srovę apribojo generatoraus vidine varža ir šuntas, kuris visada būnam kemperio "elektros dėžuteje" (Calira, Shaudt ir pan.).
Todėl daugiau nieko neperdirbinėjau, palikau kaip yra.
Jei man būtų aktualu turėti didelę krovimo srovę, tuomet apeidinėčau šuntą ir pamatuočiau ar reikia srovės ribotuvo. Jo gali ir nereikėti, jei yra srovės apsaugos prie pačio generatoriaus. Ar jos yra nežinau ir negaliu atsakyti, nors nuojauta sako, kad gamintojai tikrai jas turėtų dėti.

Visgi galite drąsiai mėginti statyti LifePO4 akumuliatorių vietoj švininių dar ir todėl, kad visuose kemperiuose visuomet būna dar atskiras saugiklis laidui iš generatoriaus. Paprastai jis apie 50A. Blogiausiu atveju sudegs saugiklis, o ne generatorius.
Šis variantas gali netikti savadarbiams kemperiams arba "auksarankių" patobulintoms elektros instaliacijoms, jei minėtas saugiklis nepastatomas arba panaikinamas.
Žinutės: 219
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-03-29
Supratau, tada dėl krovimo galios viskas aišku, o kaip dėl krovimo reguliavimo pačio akumuliatoriaus atžvilgiu, nes tiek generatorius tiek kemperio valdiklis manau nepritaikytas krauti Lifepo akumuliatorių ? Ar viduje esantis BMS ir reguliuoja krovimą ir kada pilnai pakrautas atjungia srovę ?
Žinutės: 182
Nuotraukos: 1439
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2013-02-03
Žinutės: 585
Nuotraukos: 1217
Koordinatės: 4
Prisijungė: 2012-09-21
Mindaugas.K parašė:
Supratau, tada dėl krovimo galios viskas aišku, o kaip dėl krovimo reguliavimo pačio akumuliatoriaus atžvilgiu, nes tiek generatorius tiek kemperio valdiklis manau nepritaikytas krauti Lifepo akumuliatorių ? Ar viduje esantis BMS ir reguliuoja krovimą ir kada pilnai pakrautas atjungia srovę ?
Pas mane ant elektrobloko yra perjungiklis ličio/rūgštiniams akumuliatoriams
Žinutės: 360
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-07-05
Mindaugas.K parašė:
Supratau, tada dėl krovimo galios viskas aišku, o kaip dėl krovimo reguliavimo pačio akumuliatoriaus atžvilgiu, nes tiek generatorius tiek kemperio valdiklis manau nepritaikytas krauti Lifepo akumuliatorių ? Ar viduje esantis BMS ir reguliuoja krovimą ir kada pilnai pakrautas atjungia srovę ?
BMSas apsaugo nuo per aukštos ir per žemos įtampos. T.y.atjungia akumuliatorių tokiais atvejais.
Tačiau pagrindinė jo funkcija subalansuoti visų celių įkrovą.

LiFePO4 krovimas nesiskiria nuo švino krovimo. Automobilio generatorius nereguliuoja švininio akumuliatoriaus krovimą, o tiesiog palaiko nuolatinę įtampą.
LiFePO4 akumuliatoriui nieko daugiau ir nereikia.
Net ir švino akumuliatoriams nieko daugiau nereikia, nors yra daug visokių išmanių kroviklių, kurie turi įvairius krovimo režimus, fazes ir dar visokių "navarotų". Tie "navarotai" kelia kainą, tačiau nepastebėjau, kad ilgintų akumuliatoriaus tarnavimo amžių. Mano galva, tai tik marketinginiai triukai, kad pakelti kroviklių kainas. 
Pasikartsiu, kad LiFePO4 akumams nereikia jokių "navarotų", užtenka 14,6 V nuolatinės įtampos krovimui.
O jei įtampa žemesnė, tai irgi bėdos nėra. Akumuliatorius gal ir nedasikraus vieną-kitą procentą, tačiau tarnaus daugiau ciklų (kurių ir taip užteks visam kemperio gyvenimui :))))))

Taip, kad atсipalaiduokite kolegos, viskas labai paprasta ir viskas gerai.
Tų kurie ieško sąmokslų ir sudėtingų sprendimų, paprašyčiau patiems daryti ką nori, tačiau nereikėtų negąsdinti kitų :)
TEBUNIE TAIKA!
:veliava:

Žinutės: 360
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-07-05
Mindaugas.K parašė:
Dainius kitoje temoje parašė, apie įsigytą naują Lifepo akumuliatorių kemperiui.
Man ši info taip pat aktuali, esu prieš keletą mėnesių kalbėjęs su šių akumuliatorių gamintoju, tuo metu dar nebuvo išspręstas sekantis reikalas:
1. Ar šiame akumuliatoriuje įmontuotas krovimo reguliatorius, nuo automobilinio generatoriaus ? Giedrius buvo rašęs, kad šie akumuliatoriai gali 'priimti' labai didelę krovimo srovę, dėl to reikia riboti krovimą, kad nesudeginti generatoriaus, ir teisingai pakrauti šį akumuliatorių. Jei statyti krovimo reguliatorių, tada kaip atiduoti atgal įtampą į kemperio sistemą ?
2. Kokia maksimali akumuliatoriaus atiduodama srovė ? Pas mane stovi 1500W (3000W pike) inverteris, jis prie 12 V imtų 125A jei naudoti pilna galia ir 250A pike.


Mindaugai,

1. Jokių krovimo reguliatorių nereikia
2. Atiduodama srovę reguliuoja BMSas. Tai yra kiek nori tiek ir gali užsisakyti pirkdamas akumuliatorių.
Tik jei naudosi ilgesnį laiką 125A srovę (tai žvėriškai daug), pasirūpink storais laidais nuo akumuliatoriaus iki inverterio. Dar geriau, jei jie bus kuo trumpesni.
Žinutės: 219
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-03-29
Giedriau esu labai dėkingas tau, kad sukūrei tokią temą ir viską pilnai išsiaiškinome didžiąją dalimi pačio pastangomis apie šiuos akumuliatorius.
Aš kaip norintis įsigyti tokio tipo akumuliatorių, paskaitęs temą man kilo labai daug klausimų, kuriuos ir buvau surašęs, tikrai nebuvo minties kelti sąmokslų, sudėtingų sprendimų, ir gąsdinti kitų :)
Dar kartą tau dėkoju už skirtą laiką atsakant į visus klausimus o aš susitvarkęs su saulės sistema užsiimsiu akumuliatoriais.
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Išbandžiau šį akumą (66ah) Neringoje:

-kemperis šešėlyje po pušimis (270w saulės modulis ir MPPT valdiklis akumo praktiškai nekrovė);
-po 5-7val. per dieną  dirbo 300w įtampos keitiklis (kraudavosi telefonai ir foto/ video akumuliatoriai), vieną vakarą postipris lauko apšvietimas, dukra intensyviai  žiūrėjo filmus per TV;
-po trijų su puse parų akumas "sėdo".... sėdo staigiai;
-15minučių padūzginau variklį ir akumas pasikrovė apie 50%. 

Manau visai neblogai. Tiesa su švino akumais nėra buve, kad visiškai liktum be elektros.... įtampa krinta po truputi ir visada žinai, kad jau laikas krauti. Su LiFePo įtampa laikosi pastovi, bet akumas atsijungia staiga.

Reziume: esu patenkintas šiuo akumu. Nuo auto genetatoriaus ir saulės kraunasi neįtikėtinai greitai, laiko pakankamai gerai, įtampa nekrinta, svorio sutaupai 3-4x, ilgamžis (tikiuosi).

Kol kas tiek įspūdžių.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Dainius.D parašė:
Išbandžiau šį akumą (66ah) Neringoje:

-kemperis šešėlyje po pušimis (270w saulės modulis ir MPPT valdiklis akumo praktiškai nekrovė);
-po 5-7val. per dieną  dirbo 300w įtampos keitiklis (kraudavosi telefonai ir foto/ video akumuliatoriai), vieną vakarą postipris lauko apšvietimas, dukra intensyviai  žiūrėjo filmus per TV;
-po trijų su puse parų akumas 'sėdo'.... sėdo staigiai;
-15minučių padūzginau variklį ir akumas pasikrovė apie 50%. 


Manau visai neblogai. Tiesa su švino akumais nėra buve, kad visiškai liktum be elektros.... įtampa krinta po truputi ir visada žinai, kad jau laikas krauti. Su LiFePo įtampa laikosi pastovi, bet akumas atsijungia staiga.


Reziume: esu patenkintas šiuo akumu. Nuo auto genetatoriaus ir saulės kraunasi neįtikėtinai greitai, laiko pakankamai gerai, įtampa nekrinta, svorio sutaupai 3-4x, ilgamžis (tikiuosi).


Kol kas tiek įspūdžių.
O kodėl nusprendei kad akumas 50% po 15 min pasikrovė? Sėda be jokių.ženklų tai ir kraunasi nepastebimai, ar ne? Ar tas indikatorius tik iškrovos nerodo?