Home

Forumas

Žinutės: 308
Nuotraukos: 151
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-06-30
Nu jooooo, čia kainos tokios, kad tik akis ganyti ir belieka :)
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Sako su tentais reik atsargiai. Vejas tenta blasko, o tento metalines seges braizo kemperio sonus.
Žinutės: 585
Nuotraukos: 1217
Koordinatės: 4
Prisijungė: 2012-09-21
Aš jau keletą metų žiemai dengiu savo nelabai vertingą namelį su ratais. Viskas būtų gerai. bet kas keletą metų tenka poliruoti langų stiklus, nes jie nuo tento pasidaro matiniai- nusibrūžina. Reikėtų gal būt pabandyti dėti tarp tento ir plastikinių stiklų pvz. minkštos flanelės ar pan. Gal būt...;-)
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Gal su klijuojancia juosta uzklijuot ant langu, kad ir ta paklota kur po laminuotom grindim ar parketlentem kloja?
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Renius.L parašė:
Aš jau keletą metų žiemai dengiu savo nelabai vertingą namelį su ratais. Viskas būtų gerai. bet kas keletą metų tenka poliruoti langų stiklus, nes jie nuo tento pasidaro matiniai- nusibrūžina. Reikėtų gal būt pabandyti dėti tarp tento ir plastikinių stiklų pvz. minkštos flanelės ar pan. Gal būt...;-)
O kaip Reniau plastinius stiklus poliruoji?
Žinutės: 585
Nuotraukos: 1217
Koordinatės: 4
Prisijungė: 2012-09-21
Turiu el.poliruoklį- diskas kokių 30 cm. skersmens sukasi išcentriškai- su poliravimo pasta, nepagailėjus laiko, langai prašviesėja. Jei kam reikės, paskolinsiu.
Žinutės: 308
Nuotraukos: 151
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-06-30
Va kaip gerai temą sukurt,jau ir tento trūkumai aiškėja, bet kolegos jau ir sprendimų pametėjo, kaip tik turiu to porolono kur po laminuotom grindim dedasi, tai panaudosiu. :ok:
Žinutės: 113
Nuotraukos: 11
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2012-09-28
Olegas.I parašė:
Na pas mane alkovos kampe grybų užaugusių radau, pakrapščiau, tapetai atsiklijavę, akivaizdžiai šlapia.
Vakar įsigytas pirkinys -tentas- 9x6. Visu perimetru padarytos skylės tvirtinimams. Ketvirtadienį turėtų pristatyt, šeštadienį bandysiu uždengti nors laikinai.
Gal Mindaugui pavyks suorganizuoti kemperio laikymui vietą.
Taip taip alkovos dugnas jau išmestas. sienos irgi buvo supuvę -  liko tik skarda dar nepažeista. Nuotraukose prieš perkant nieko nebuvo matyti. Na bet tai įmanoma susitvarkyti  Svarbu dabar sulaukti pavasario, kad daugiau drėgmė nepapultų todė jau  paslėpėm po tentu. Gavom 4x8. Visai neblogai.
Žinutės: 113
Nuotraukos: 11
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2012-09-28
Gintaras.K parašė:
Akims paganyti (o gal ir ne tik):
http://www.klimatop.de/klimatop/index.html
Labai lengvos ir gražios stoginės - tik ne pas mus - kai prikrečia šlapio sniego toks stogas nusileis ant kemperio. Bus daugiau bėdos negu naudos...

Žinutės: 443
Nuotraukos: 5056
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2012-10-10
Kažkur seniai esu nufotkinęs, kaip žmogelis priekabą , matyt, žiemai pastatęs: surentęs tokį kaip ir  karkasiuką virš jos iš 5x5 cm ar pan. tašelių, kažkių lentgalių, brezentas niekur prie korpuso nesiglaudžia. Jei rasiu negatyvą, įmesiu nuotrauką. Kiek supratau, tai ten ne pastatas , bet būtent toks rėmas apie priekabą padarytas laikinas.