Home

Forumas

Žinutės: 113
Nuotraukos: 11
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2012-09-28
Tomai, dėkui už nuotraukas. Mūsų kemperiukas net ir nuėmus ratus į garažą netilptų, tai kol kas žiemoja po tentu ir laukiam nesulaukiam kol atšils. Iškilo vienas klausimas: ar alkovos priekyje , ten kur mėlynas stačiakampis, buvo langas, ar ne? Mūsų "Fiatas" priekyje su langu, o kadangi teks keisti visą aklovos sienų apšiltinimą, tai sprendžiam išimti langą ar palikti. Kol kas su antraja puse nepriėjom vieningos nuomonės.
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Mindaugas.Z parašė:
Tomai, nežinau kaip tavo patirtis, bet maniškė o ir pažystamų servisistų tai sau dėtis filtron'ų ranka nekyla.

Filtron oro filtrą dėčiau. Tepalo geriau rinkčiausi Mann arba Hengst.

Žinutės: 146
Nuotraukos: 702
Koordinatės: 1
Prisijungė: 2014-02-11
Dainius.D parašė:
Mindaugas.Z parašė:
Tomai, nežinau kaip tavo patirtis, bet maniškė o ir pažystamų servisistų tai sau dėtis filtron'ų ranka nekyla.

Filtron oro filtrą dėčiau. Tepalo geriau rinkčiausi Mann arba Hengst.

Tiesa sakant pagalvojau, kad galejau rimtesnius paimti, bet kazkaip niekada nebuvo su Filtron problemu. Nors nesu salininkas pigiu daliu ir retai jas montuoju, priklausomai nuo situacijos. Siaip esu perfekcionistas technikos srityje.
Žinutės: 146
Nuotraukos: 702
Koordinatės: 1
Prisijungė: 2014-02-11
Laimutė.S parašė:
Tomai, dėkui už nuotraukas. Mūsų kemperiukas net ir nuėmus ratus į garažą netilptų, tai kol kas žiemoja po tentu ir laukiam nesulaukiam kol atšils. Iškilo vienas klausimas: ar alkovos priekyje , ten kur mėlynas stačiakampis, buvo langas, ar ne? Mūsų "Fiatas" priekyje su langu, o kadangi teks keisti visą aklovos sienų apšiltinimą, tai sprendžiam išimti langą ar palikti. Kol kas su antraja puse nepriėjom vieningos nuomonės.
Na mes jau toki pirkome, bet panasu, kad ten kazkada langas buves. Gal ir noretusi ten lango, bet kazkaip nera butinybes, nes sone langas yra, o ir liukas stiklinis virsuje, tai sviesos netruksta. Be to pasiskaites forume apie stiklu kainas, pamasciau, kad gal apsieisim be jo, nes yra svarbesniu dalyku, ka reiktu patobulinti ar patvarkyti.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Labai gerai pradėta, įdomu stebėti , gaila savo kempero remonto nuodugniai nefotkinau, dabar gailiuosi.
įmesiu prie progos ką turiu :) .
Žinutės: 953
Nuotraukos: 1003
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-07-24
Taaaip, ka ir bepridurti, SAUNUOLIS , man tai baltas pavydas , esu tik pilotas :)
Žinutės: 146
Nuotraukos: 702
Koordinatės: 1
Prisijungė: 2014-02-11
Robertas.M parašė:
Labai gerai pradėta, įdomu stebėti , gaila savo kempero remonto nuodugniai nefotkinau, dabar gailiuosi.
įmesiu prie progos ką turiu :) .
Ne pirmas man projektas. Kemperis aisku pirmas. Siaip esu oldschool'o myletojas, tai be sio senuko dar 2 Santanas turiu, abi 84m. Viena is ju:
O cia kita :)
Žinutės: 259
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 5
Prisijungė: 2013-06-09
turėjau VW Passat 85kw 1,6l sedaną-tas pats tik su plačiais buferiais,7metus važinėjau:taip:
Žinutės: 259
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 5
Prisijungė: 2013-06-09
Mindaugas.Z parašė:
Tomai, nežinau kaip tavo patirtis, bet maniškė o ir pažystamų servisistų tai sau dėtis filtron'ų ranka nekyla.
ne tragedija tas filtronas,tuo labiau šitiems "senukams"kemperiams :blogai:
Žinutės: 224
Nuotraukos: 477
Koordinatės: 10
Prisijungė: 2012-10-03
nu gal...senesnės technologijos mažiau jautrios grubesniam filtravimui, kaip ir pačiai tepalo ar kuro kokybei. Pabandyk pavažiuot su VAG grupės PD varikliu su tepalu ne pagal specifikacijas,greit nustebsi kaip gali atrodyt kompensatoriai su veleneliu :)